Regatos rezultatai

 
Grupės
numeris
VietaEilės
numeris
Starto
numeris
Dalyviai Laikas trasoje Gimimo metai Klubas
Akademinės keturvietės porinės valtys (Vyrai)
1 I 1 58 Donatas Varnaitis 21.44 1984 Žalgiris
2 Mažvydas Rūkštelis 1984
3 Giedrius Stasiulionis 1986
4 Justas Zubkaitis 1986
Akademinės keturvietės porinės valtys (Moterys)
2 I 5 45 Rasa Liukaitė 28.48 1985 Žalgiris
6 Giedrė Sakalauskaitė 1986
7 Diana Dičiūnaitė 1985
8 Lina Zavistovskytė 1985
Akademinės vienvietės valtys (Vyrai)
3 I 9 36 Mikas Rasmislavičius 23.08 1984 Sietynas
II 10 39 Jonas Valčiukas 25.13 1983 Žalgiris
III 11 59 Jonas Rinkauskas 25.40 1985 Žalgiris
IV 12 43 Aleksandras Šamatovič 26.20 1987 Žalgiris
Lenktyninės dvivietės baidarės (Vyrai)
4 I 13 7 Jonas Ragauskas 0.48.05 1976 Žalgiris
14 Aleksandras Sorokin 1981
II 15 16 Saulius Svaldenis 0.48.14 1970 Žalieji ežerai
16 Darius Čereska 1968
III 17 52 Nerijus Guzaitis 0.51.36 1986 Vizija
18 Darius Čereska 1987
IV 19 50 Saulius Svaldenis 1.03.15 1987 Vizija
20 Darius Čereska 1987
Lenktyninės dvivietės baidarės (Moterys)
5 I 21 8 Ivona Baranovskaja 0.53.30 1982 Žalgiris
22 Ingrida Radevič 1985
Lenktyninės vienvietės baidarės (Vyrai)
6 I 23 10 Andžej Radzevič 0.53.28 1986 Žalgiris
II 24 11 Maksimas Sorokinas 0.54.00 1987 Žalgiris
III 25 9 Jonas Aleksejūnas 0.57.11 1984 Žalieji ežerai
IV 26 60 Tadas Sidaravičius 1.27.03 1980 VISI TK Klubiniai
Lenktyninės vienvietės baidarės (Moterys)
7 I 27 51 Kristina Smilgytė 1.02.40 1986 Vizija
Lenktyninės vienvietės kanojos
8 I 28 12 Aleksandr Krivickij 1.03.45 1986 Žalgiris
II 29 6 Andrej Sičuk 1.08.42 1985 Žalgiris
Turistinės ir slalominės dvivietės baidarės (Vyrai)
9 I 30 47 Gediminas Jakavonis 0.56.10 1958 Srautas
31 Kęstutis Dambrauskas 1962
II 32 24 Saulius Žilys 0.56.54 1962 Yris
33 Simas Žukas 1986
III 34 20 Darius Ruzgas 0.57.20 1979 Dalmeta
35 Vytenis Šalčius 1986
IV 36 19 Arūnas Nemanis 1.00.54 1986 Dalmeta
37 Darius Beiga 1986
V 38 27 Viktoras Kiriejevas 1.01.30 1960 Už Tėvynę
39 Valdas Bieliauskas 1959
VI 40 13 Viktoras Olševskas 1.01.54 1983 Kauno turistų sporto klubas
41 Saulius Žiaukas 1966
VII 42 2 Saulius Lapackas 1.04.13 1971 Force one
43 Evald Roos 1973
VIII 44 1 Valdemaras Paukštelis 1.05.27 1961 INDUSTEK
45 Gintautas Jatulis 1964
IX 46 46 Mindaugas Remaška 1.06.05 1986 Srautas
47 Romas Čereška 1986
X 48 28 Arturas Erslavas 1.07.55 1957  
49 Justas Erslavas 1984
XI 50 68 Tomas Jonušas 1.07.58 1966  
51 Simas Erslavas 1988
XII 52 69 Darius Palilionis 1.10.50   Meninos
53 Pranas Aleknavičius  
XIII 54 54 Kęstutis Lesevičius 1.11.28 1991 MA
55 Edvinas Dičkus 1970
XIV 56 56 Saulius Barauskas 1.12.43 1978  
57 Giedrius Chomicius 1978
XV 58 35 Dainius Lukošaitis 1.17.38 1984 VJG
59 Kazimieras Kazėnas 1984
XVI 60 5 Justas Smilgevicius 1.19.36 1981  
61 Donatas Vežauskas 1980
XVII 62 34 Žilvinas Rimkus 1.19.36 1976  
63 Rolandas Černevičius 1976
XVIII 64 44 Eugenijus Siniakovas 1.29.17 1975  
65 Dainius Budnikas 1968
XIX 66 65 Mindaugas Žukas 1.33.08 1982 Meninos
67 Andrius Gruzdaitis 1974
XX 68 64 Marius Petravičius 1.33.19 1983 Meninos
69 Ričardas Visockas 1971
Turistinės ir slalominės dvivietės baidarės (Mišrūs)
10 I 70 17 Vytautas Mažeika 0.57.14 1981 Dalmeta
71 Milda Mizaraitė 1985
II 72 22 Juozas Gurevičius 0.58.03 1963 Yris
73 Erika Kalėdaitė 1986
III 74 55 Edvinas Pacaitis 0.58.04 1963 Yris
75 Renata Kortanovič 1986
IV 76 25 Ramūnas Lisauskas 0.59.00 1974 Yris
77 Giedrė Pliaskytė 1987
V 78 33 Edvinas Brazaitis 0.59.50 1974 Yris
79 Asta Rudzenskaitė 1970
VI 80 18 Raimondas Širmulis 1.01.34 1961 Dalmeta
81 Dovilė Kondrotaitė 1979
VII 82 4 Kostas Grigonis 1.01.55 1981 Force One
83 Rasa Smilgevičiūtė 1979
VIII 84 49 Jolanta Paulauskienė 1.02.58 1962 Srautas
85 Egidijus Jakavonis 1978
IX 86 14 Laima Galaburdienė 1.03.58 1963  
87 Rimantas Galaburda 1963
X 88 66 Regimantas Vaičiulis 1.05.14 1962  
89 Rita Vaičiulienė 1963
XI 90 26 Robertas Simanavičius 1.09.05 1960 INDUSTEK
91 Vaida Simanaviciūtė 1985
XII 92 57 Arūnas Grigaliūnas 1.11.57 1966  
93 Paulina Grigaliūnaitė 1991
XIII 94 53 Diana Eriksonaitė 1.24.42 1974  
95 Tomas Masaitis 1971
Turistinės ir slalominės vienvietės baidarės (Vyrai)
11 I 96 23 Artūras Bernotas 0.56.50 1984 Yris
II 97 32 Remigijus Dainius 1.02.45 1961 Yris
III 98 62 Artūras Korolkovas 1.15.57 198?  
IV 99 61 Dalius Joneikis 1.19.08 1962 Admirolas Petrauskas
Turistinės ir slalominės vienvietės baidarės (Vyrai)
12 I 100 31 Danutė Dainienė 1.09.55 1962 Yris
II 101 30 Eglė Samsonovienė 1.14.04 1961  
III 102 37 Rūta Majauskaite 1.20.07 1989 Srautas
IV 103 38 Eglė Majauskaitė 1.25.52 1987 Srautas
Turistinės keturvietės kanojos
13 I 104 63 Aleksas Orlovas 1.07.35 1935  
105 Antanas Gaigalas 1943
106 Dovile Voronavičiūtė 1982
107 Romas Gimbutis 1958
Turistinės ir slalominės dvivietės kanojos
14 I 108 21 Gintaras Vadoklis 1.31.53 1965  
109 Darius Stakeliūnas 1970
II 110 40 Mindaugas Butvila 2.13.45 1985  
111 Deivis Stripeikis 1985
Pripučiami laivai (Trivietis)
15 I 112 3 Gintautas Brėskys 2.11.55 1963 Klubiniai
113 Domantas Brėskys 1993
114 Raigardas Brėskys 1999
Pripučiami penkiaviečiai laivai
16 I 115 67 Saulius Alekna 2.46.48 1989 VISI TK Klubiniai
116 Rytis Alekna 1963
117 Gintaras Sidaravičius  
118 Džiugas Sidaravičius 1993
119 Greta Riabokaitė 1989
II 120 41 Algirdas Lukošaitis   1956 Vilniaus SOS vaikų kaimas
121 Audrius Natkevičius 1961
122 Marija Kantvilienė 1955
123 Danutė Gustaitytė 1962
124 Jolanta Šilenskienė 1966
Pripučiami šiašiaviečiai laivai
17 I 125 42 Marius Mančinskas   1989 Vilniaus SOS vaikų kaimas
126 Dainius Miežys 1968
127 Arturas Bubliauskas 1989
128 Česlovas Užpalis 1988
129 Marius Kavaliauskas 1988
130 Gintas Radzevičius 1987
???
  I 131 15 Juozas Gerve 1.29.57 1941 Vilniaus KK
II 132 29 Artūras Vovilovas 2.13.10 1984