Vilniaus sporto ir turizmo klubas "Regata" 

 

  Turistinių renginių   <<Fotogalerija>> 

 

2020.09.06

     Kartu su „Sostinės dienomis“ nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro Lukiškių aikštėje šurmuliavo „Vilniaus sporto festivalis“, kuriame jau aštuntą kartą`dalyvavo ir mūsų klubas. Džiaugėmės vilniečių dėmesiu. Daug tėvelių domėjosi slalomu, kanupolu. Klausinėjo kokios treniravimosi sąlygos, tarėsi dėl savo atžalų priėmimo. Dėkojame Simantui ir visai komandai puikiai suorganizavusiems klubo pristatymą miestelėnams.

     Toliau treniruojamės kanupolo arenoje, o šeštadienį planuojame važiuoti į Latviją, kur dalyvausime Latvijos slalomo čempionate.

 

 

 

 

2019-09-01

     Savaitgalį Lukiškių aikštėje vyko Vilniaus miesto savivaldybės ir VšĮ “Sveikas miestas” organizuojamas Vilniaus sporto festivalis. Septintus metus jame dalyvauja ir mūsų klubas. Festivalyje pristatėme slalomo ir kanupolo sportus. Vaikams buvo idomu pairkluoti mažame baseinėlyje, išlaikyti liksvarą slalomo baidarėje. Prie mūsų stendo rikiavosi eilės vaikų norinčių išbandyti šią pramogą. Visus vaikus kvietėme į klubą mokytis irkluoti baidare ar kanoja. Klubą pristatė Simantas. Kiti klubo sportininkai padėjo išbandyti treniruoklius visiems norintiems. Festivalis praėjo šventiškai. Ačiū visiems prisidėjusiems.

 

 

 

 

2019-06-16

     Tradicinis tėvų ir vaikų turistinis žygis baidarėmis įvyko dviem mėnesiais anksčiau, nei buvo planuota. Jau antrus metus iš eilės mes jį rengiame kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga, dalyvaudami Lietuvos vandens keliautojų baidarininkų ralyje. Šiais metais mūsiškių flotilę sudarė 26- ios baidarės. Vieni dalyvavo ralyje, kiti grožėdamiesi nuostabiais Šventosios krantais plūduriavo nuo Kavarsko iki Veprių. Dalyvavusieji ralyje nepasišiukšlino. Asmeninėje mišrių įgulų įskaitoje Bartė su Simantu iškovojo pirmąją vietą. Vyrų įgulų įskaitoje Valdas su Robertu liko antri. Bendroje įskatoje „Regatos“ komanda iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanota didžiule taure. Sveikiname ir džiaugiamės.

 

 

 

2019-04-07

     Puikų saulėtą sekmadienį Grigiškėse ne tik treniravomės, bet ir dalyvavome Lietuvos keliautojų vandens turizmo technikos varžybose. Startavome dviejose klasėse. Vienviečių baidarių klasėje Matas iškovojo antrąją vietą, o Arnoldas trečiąją. Dviviečių baidarių klasėje pirmąją vietą iškovojo Matas su Deividu, o antrąją vietą Arnoldas su Visvaldu. Sveikiname. Labiausiai džiaugėsi Deividas (nuotraukoje). Tai jo pirmoji taurė iškovota baidarių varžybose.

 

 

 

 

 

2018-09-30

     Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO savaitgalį vyko tradicinis Vilniaus sporto ir kultūros festivalis. Festivalyje dalyvavo 175 organizacijos. Po metų pertraukos jame dalyvavo ir mūsų klubas. Festivalį aplankė apie 8000 žiūrovų. Renginio metu pasakojome apie klubo veiklą, pasiekimus, kvietėme vaikus prisijungti prie mūsų. Klubo stendą aplankė Vilniaus m. mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius (nuotraukoje). Su pavaduotoju aptarėme klubo rezultatus ir tolimesnę veiklą. Už pagalbą festivalio metu dėkojame Audriui ir Renatai.

 

 

 

 

 

         2018-06-17

     Jau tradiciniu tapęs vaikų ir tėvų plaukimas šį kartą vyko Širvintos upėje. Trisdešimt sportininkų su tėveliais ne tik plaukė, bet ir dalyvavo ten pat vykusiame Lietuvos keliautojų sąjungos baidarininkų ralyje. Plaukiant upe reikėjo surasti aštuonis punktus, įveikti greičio ruožą, praplaukti slalomo vartus. Dėl puikaus oro išvyka tapo dar malonesnė. Už pagalbą dėkojame Algimantui ir Povilui. Nuotraukos turizmo fotoalbume.

 

 

 

     2018-06-22

     Artėja baidarių ir kanojų slalomo mokomoji poilsio- turistinė vaikų stovykla. Kaip ir kiekvienais metais ji vyks Puvočiuose, Varėnos rajone. Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybė stovyklai organizuoti skyrė devynis šimtus eurų. Savivaldybės prašymu viešiname, kur planuojame išleisti skirtus pinigus. 350 eurų planuojame išleisti stovyklavietės nuomai, 150 eurų- kurui, 400 eurų apmokėjimui stovyklos vadovui ir aptarnaujančiam personalui. Stovykla prasideda birželio 22 d. Laukiame visų užsiregistravusių.

 

 

2018-04-21

     Tradicinis Vohandu maratonas Esijoje vyko jau 13-ąjį kartą. Mūsų klubas jame dalyvauja 4-ą kartą. Maratonas kaskart populiarėja. Šiais metais jame plaukė virš dviejų tūkstančių dalyvių su 995 laivais. Finišavo 832 laivai. Ankstesiuose maratonuose klubą atstovavo Tomas su Simantu. Tomui pabėgus į kitą klubą „Regatai“ atstovavo tik Simantas, kuris K-I klasėje, trąsą įveikęs per 10 val. 49 min., užėmė 49-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 110-as. Tomui sekėsi geriau. Jis toje pačioje klasėje atplaukė per 8 val. 52 min., užėmė 7-ą, o bendroje įskaitoje 13-ą vietą. Maratone ilgiausiai plaukė Estų dvivietė kanoja trąsą įveikusi per 21 val. 50 min. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2017-11-18

     Po trejų metų pertraukos vėl dalyvavome Dipolio iššūkyje. O ir iššūkis jau nebe iššūkis, o iššūkis+. Paprasta žmonių kalba reiškia, kad reikėjo be laiko stabdymo nuirkluoti ne nuo Vilniaus iki Kauno 170 kilometrų, bet nuo Baltarusijos sienos iki Kauno 230 kilometrų. Ir šiam iššūkiui+ ryžosi Tomas su Simantu. Jei prieš tris metus jie 170 kilometrų įveikė per 14 val. 25 min., tai dabar 230 kilometrų įveikė per 21 val. 15 min. Ir vėl dviviečių baidarių klasėje jie pirmi. Džiugu, kad be traumų. Sveikiname.

 

 

2017-07-08

     Vasara įpusėjo. Tradicinis tėvų ir vaikų plaukimas tradiciškai vyko Verknės upėje. Šeštadienio rytą virš trisdešimties sportininkų su savo tėveliais sulipo į baidares ir pasileido žemyn upe. Visą dieną švietė saulė. Vaikai rodė tėveliams ką išmoko treniruotėse per metus. Pietauti stojome prie Jundeliškių HE. Visas baidarės dugnas buvo nuklotas sumuštiniais. Finišavome ties Paverknių piliakalniu. Piliakalnis ir prieigos gražiai sutvarkytos. Užlipus ant piliakalnio atsivėrė nuostabūs apylinkių vaizdai. Vakare laukė laužas ir grikių košė.

     

 

 

Kvietimas į klubą ir treniruotes.

     Mūsų klubas „Regata“ gyvuojantis jau daugiau nei 15 metų kviečia vaikus mokytis irkluoti baidare ir kanoja. Primami 2004-2007 metais gimę berniukai ir mergaitės. Pramokę irkluoti dalyvausime slalomo ir kanupolo varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Klubas dalyvauja neformaliojo vaikų švietimo programoje, todėl 15 eurų dalinį mokestį už teniruotes apmokės Vilniaus m. savivaldybė. Treniruotės Lazdynų baseine prasidės nuo spalio 22-os dienos. Treniruotės vyks penktadieniais ir šeštadieniais nuo 21.30 val. Moksleivių atostogų metu treniruotės vyks dažniau.

     2016.09.24-25 dienomis LITEXPO parodų rūmuose dalyvavome sporto mugėje. Mugėje pristatėme savo klubo veiklą. Buvo galima išbandyti baidarę, pamėtyti kamuolį į kanupolo vartus. Visus kviečiame atvykti susipažinti ir prisijungti prie mūsų. Telefonas pasiteiravimui +370 610 74084.

 

 

2016-09-23,24

     Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko tradicinė, jau penktoji, Vilniaus miesto savivaldybės ir VšĮ „Sveikas miestas“ rengiama sporto mugė. Joje dalyvavo ir mūsų klubas. Mugei sutapus su slalomo varžybomis Grigiškėse, teko pasirinkti- mugė ar varžybos. Sulaukę tėvų pagalbos spėjome ir ten ir ten. Mugėje pristatėme klubo veiklą, kvietėme vaikus į slalomo ir kanupolo treniruotes. Lankytojai galėjo išbandyti savo taiklumą mėtydami į pakabintus kanupolo vartus. Televizoriuje sukosi naujas Gusto sukurtas filmas apie slalomą ir kanupolą. Už pagalbą mugės metu dėkingi Daliai, Ritai ir Audriui.

 

 

 

2016-09-18

     Nepailstantis mūsų klubo narys Tomas Abalikšta ant pjedestalo. „Telemarks padler'n baidarių maratone Tomas 46 km trasą Norvegijos fiorduose įveikė per 4 val. 50 min. 50 sek. ir užėmė trečiąją vietą. Maratone dalyvavo daugiau nei 50 dalyvių iš 5 šalių. Sveikiname. Apie maratoną galima paskaityti spaudoje:  1  2  3  4  5.

 

 

 

 

2016-07-23

Nepailstantis mūsų klubo narys Tomas Abalikšta šiais metais startavo jau antrame baidarių maratone. Šį kartą Norvegijoje, Blindleia maratone Tomas iš 160-ies startavusių vienviečių baidarių užėmė 50-tą vietą. Blindleia maratonas pats populiariausias maratonas Norvegijoje. Šis plaukimas daug kuo panašus į mūsų klubo jau šešioliktus metus organizuojamą plaukimą „Vilniaus Regata“. Ir atstumas panašus, ir dalyvių skaičius panašus, ir startas panašus. Netgi prizas- baidarė įteikiama burtų keliu, vienam iš plaukimo dalyvių.

     Tomas garsino mūsų klubą Lietuvoje, labai daug prisidėjo prie klubo veiklos. 2014 metais 170-ties kilometrų maratone iš Vilniaus į Kauną „Dipolio iššūkis“ K-2 vyrų klasėje iškovojo pirmąją vietą. Gaila, bet Lietuvos vandenyse Tomą matysime vis rečiau. Palinkėkime jam sėkmingų startų tiek baidarėje, tiek naujame gyvenimo etape. Nuotraukos turizmo fotoalbume. Rezultatai čia.

 

 

 

2016-07-08

    Renginys veja renginį. Kol vieni treniravosi ir dalyvavo Pasaulio jaunių ir U-23 slalomo čempionate, kiti mėgavosi jau tradiciniu tapusiu tėvų ir vaikų plaukimu. Plaukėme Verknės upe. Vaikai rodė tėvams, kaip per metus patobulino irklavimo įgūdžius. Daug gražių akimirkų užfiksavo Nijolė ir Linas. Nuotraukos turizmo fotoalbume. Renginio nebūtų ir be Povilo pagalbos. Ačiū visiems prisidėjusiems.

 

 

 

2016-04-23

     Antri metai iš eilės dalyvaujame 100 kilometrų Vohandu (Estija) irklavimo maratone. Nors starto mokestis šiek tiek „kandžiojosi“, maratone dalyvauti užsiregistravo virš 800 ekipažų. Geros nuotaikos nesugadino ir pabiuręs oras. Tai lijo, tai snigo, tai saulė švietė. Temperatūra nepakilo aukščiau 3 laipsnių. Rezultatas nuostabus. Pernai mūsų klubo narys Tomas Abalikšta 100 km įveikė per 9 val. 58 min. K-I klasėje užėmė 10-tą, o bendroje įskaitoje 22-tą vietą iš 596 ekipažų. Šiemet tą patį atstumą įveikė dar greičiau- per 9 val. 21 min. Užėmė 8 vietą, o bendroje įskaitoje liko 18-tas iš 700 startavusių ekipažų. Sveikiname. Maratonas puikiai organizuotas. Įspūdingas startas ežere, kai vienu metu pajuda šimtai baidarių, kanojų, plaustų ir kitų plaukimo priemonių. Visoje trąsoje išdėstyti maitinimo punktai, ant tiltų nuorodos, kiek kilometrų liko iki finišo. Tai vienas masiškiausių irklavimo maratonų Pabaltijyje. Nuotraukos fotoalbume. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2015-10-03,04

     Ketvirtus metus iš eilės dalyvavome Vilniaus miesto savivaldybės ir Všį „Sveikas miestas“ rengiamoje sporto mugėje. Renginys tradiciškai vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Mugėje pristatėme savo klubo veiklą, kvietėme vaikus lankyti slalomo ir kanupolo treniruotes, dalyvauti varžybose. Sudariusiems paslaugų teikimo sutartį su klubu dėl 15 eurų krepšelio - treniruotės nemokamos! Mokymas irkluoti baidare Lazdynų baseine prasidės nuo spalio 24-os dienos. Treniruotės vyks penktadieniais ir šeštadieniais nuo 21.30 val. Moksleivių atostogų metu treniruotės vyks dažniau. Visus kviečiame prisijungti. Telefonas pasiteiravimui +370 610 74084.

 

 

 

 

2015-07-04

     Vasara įpusėjo. Štai ir ilgai lauktas vaikų ir tėvų vasaros plaukimas baidarėmis. Susirinko net 33 irkluotojai. Oras nuostabus. Plaukėme dvi dienas Verknės ir Nemuno upėmis nuo Stakliškių iki Birštono. Už pagalbą organizuojant plaukimą esame labai dėkingi Linai ir Povilui. Nusprendėme tokius plaukimus paversti tradiciniais. Nuotraukos turizmo fotoalbume.

 

 

 

 

 

2015.05.16-17

     Gegužės 16-17 dienomis mūsų klubo komanda „Regata“ dalyvavo vandens turizmo ralyje. Varžybas, kurios vyko Šventosios ir Virintos upėse, organizavo Lietuvos keliautojų sąjunga. Komandą sudarė dvi vyrų ir mišri dvivietės baidarės. Sekėsi puikiai. Mūsų komanda, kurią sudarė Valdas Paukštelis, Agnė Juodagalvytė, Arnoldas Barzdžius ir Simantas Mažeikis tiek individualioje, tiek komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąsias vietas. Sveikiname. Nuotraukos turizmo fotoalbume.

 

 

 

 

2014.11.14-15

     Lapkričio 14-15 dienomis dalyvavome irklavimo maratone „Dipolio iššūkis 2014“. Trąsos Vilnius- Kaunas ilgis 170 km. Pagrindinė užduotis įveikti maršrutą per 24 val. Laimi greičiausiai atplaukę. Maratone startavo 24 baidarių ir vienas kanojų ekipažas. Plaukimas vyko naktį. Finišo nepasiekė net šeši baidarių ekipažai. Vienas ekipažas finišavo, bet netilpo į 24 val. limitą. Mūsų komandai „Regata“ atstovavo Tomas Abalikšta ir Simantas Mažeikis. Po sunkaus ir alinančio plaukimo mūsų ekipažas dviviečių baidarių grupėje užėmė pirmąją vietą! Laikas trąsoje 14 val. 25 min. Sveikiname. Antrąją vietą užėmęs ekipažas atsiliko net 3 val. 22 min. Dėkojame palaikymo komandai, kuri visą naktį lydėjo ir teikė būtiną pagalbą. Rezultatai čia. Nuotraukos turizmo fotoalbume.

 

 

 

 

2014.10.05

     Jau trečius metus iš eilės dalyvaujame Vilniaus miesto savivaldybės ir Všį „Sveikas miestas“ rengiamoje sporto mugėje. Spalio mėn. 04-05 dienomis paroda vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Mugėje pristatėme savo klubo veiklą, kvietėme vaikus ir jų tėvelius dalyvauti klubo veikloje. Susidomėjimas buvo didžiulis. Visus labai žavėjo kanupolas, daugumai lankytojų tik dabar atrasta nauja sporto šaka. Lankytojai nustebo sužinoję, kad Vilniuje žiemos metu galima treniruotis irkluojant baidarėmis baseine. Primename, kad treniruotės Lazdynų baseine prasidės nuo spalio 25-os dienos. Treniruotės vyks penktadieniais ir šeštadieniais nuo 21.00 val. Moksleivių atostogų metu treniruodės vyks dažniau. Visus kviečiame prisijungti. Telefonas pasiteiravimui +370 610 74084.

 

 

 

 

2013.09.28

     Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šeštadienį vyko tradicinė Vilniaus sporto mugė „Kokį sportą pasirinksi tu“. Mugė pritraukė tūkstančius vilniečių bei miesto svečių. Vaikai su tėveliais čia galėjo pasirinkti sporto šaką, susipažinti su sporto technikos naujienomis, sporto klubais ir mokyklomis, pabendrauti su žymiais sportininkais ir įvairių sporto šakų treneriais. Antri metai iš eilės mugėje dalyvavo ir mūsų klubas. Joje pristatėme baidarių ir kanojų slalomo, bei kanupolo sportus. Didelio lankytojų dėmesio sulaukė kanupolo baidarė su visa amunicija. Vaikai sėdo į baidarę, matavosi šalmą, liemenę. Pristatėme slalomo ir kanupolo mokymo programas, kvietėme į treniruotes. Pradėjus naują žiemos sezoną baseine, laukiame didelio būrio naujokų.

Nuotraukos iš parodos Turistinių renginių galerijoje.

 

 

2013.04.13

     Balandžio 13 d. Dukštoje vyko Dūkštos slalomralis. Reikėko įveikti apie 3 km. atkarpą sraunia Dūkštos upe ir nepraleisti slalomo vartų. Dalyvavo beveik 60 vienviečių baidarių. Finišą pasiekė tik 31 baidarininkas. Geriausiai pasirodė Simantas, kuris užėmė pirmąją vietą (Rezultatas-08,47). Arnoldas Barzdžius liko ketvirtas (rezultatas-10,26). Rezultatai čia. Pasigrožėkite nuostabiomis plaukimo akimirkomis turizmo fotogalerijoje.

 

 

2012 09 08

     Rugsėjo 8 d. Vilniuje Siemens arenoje vyko Vilniaus sporto mugė. Tai vienas iš svarbiausių sporto renginių Vilniuje šiais metais. Džiaugiamės, kad į šį renginį buvo pakviestas ir mūsų klubas. Dėkojame direktoriui Mantui Paulauskui už mūsų klubo įvertinimą.

     Mums skirtame stende parodėme valandos trukmės filmą apie klubo istoriją ir pasiektus rezultatus. Mugės metu dalijome klubo bukletus. Kvietėme dalyvauti klubo veikloje. Ten pat, vietoje galima buvo „pairkluoti“ kanupolo baidare. Susidomėjusių buvo begalė. Rudenį, pradėjus irkluoti baseine, tikimės sportininkų pagausėjimo.

 

Daugiau nuotraukų turizmo fotoalbume

 

 

 

2012 06 02

     Birželio 2 d. dalyvavome Vilnius Challenge 2012 - miesto multi-sporto varžybose. Tai irklavimo, alpinizmo, dviračių ir orientavimosi sportai sujungti į vienas varžybas. Dalyvavo beveik 800 sportininkų iš 10 šalių. Varžybų metu rekėjo įveikti 65 km. Mūsų komandą Regata & S Sportas united sudarė Donatas Mickus ir Simantas Mažeikis. Donatas trąsoje sugaišęs 8 val. 16 min. 31 sek. elito grupėje užėmė 21 vietą. Simantas trąsą įveikęs per 8 val.40 min. 20 sek. elito grupėje liko tristešimtas. Jei ne dviračio gedimas, rezultatas būtų daug geresnis...

Nuotraukos turizmo fotoalbume. Daugiau nuotraukų ir rezultatai čia: http://www.vilniuschallenge.lt/.

 

 

 

2009 gegužė 24 d.

         Dalyvaujame ne tik sportinėse, bet ir turistinėse varžybose. Antri metai iš eilės užimame pirmąją vietą. Ralis šį kartą vyko Šventosios ir Siesarties upėse 2009-05-24 d.  Dalyvavome jungtinėje komandoje su X-Genomas. Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Valdui Bieliauskui.    Varžybų rezultatai: <<Komandiniai>>  <<Asmeniniai>>

 

 

2009 gegužė

           2009 gegužė Plaukimas baltuoju ir juoduoju Čeremošu, Karpatuose, Ukrainoje. Trisdešimt mūsiškių smagiai praleido laiką plaukdami baidarėmis ir plaustais. Geras oras, tik vandens upėse mažoka. Plaukimo akimirkos "Turizmo" fotoalbume.

 

 

                  

 

 

   

       2008 m. rugpjūtis. Kelionė Merkio upe nuo Tabariškių iki Jašiūnų.  <<Fotogalerija>>


 

 

Čeremošas