Vilniaus sporto ir turizmo klubas "Regata" 

       

Slalomo varžybų akimirkos   <<Fotogalerija>>

 

Lietuvos respublikinių baidarių ir kanojų slalomo, bei kanupolo varžybų nuostatai

 

2024.05.25

     Po varžybų Slovėnijoje užsukome į Liptovskij Mikulaš (Slovakija). Surengėme treniruočių stovyklą ir dalyvavome Tatra slalom varžybose. Prie mūsų prisijungė iš Lietuvos atskridę Rimantas, Mirėja ir Marius. Stovykloje labai didelę pažangą padarė Mirėja ir Marius. Varžybose sekėsi vidutiniškai. Viską sugadino varžybinis jaudulys. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2024.05.19

    Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo rinktinė Tacene (Slovėnija) dalyvavo Europos čempionate. Prieš čempionatą turėjome savaitės treniruočių stovyklą. Lietuvą atstovavo trys sportininkai- Vilius iš Alytaus ir Veronika su Visvaldu iš Vilniaus. Vandens lygis upėje buvo labai aukštas. Dėl per didelio vandens lygio penktadienį net buvo atšaukti plaukimai. Dėl tos pačios priežasties buvo atšaukti antrieji kvalifikaciniai plaukimai ir pusfinaliai. Į finalus pateko po 12-a kiekvienos klasės sportininkų. Finalai Lietuviams nešvietė. Geriausiai iš Lietuvių, aplenkęs 18-a konkurentų ir užėmęs 42-ą vietą, pasirodė Vilius. Vilius pagerino Lietuvių visų laikų Europos čempionatų vyrų baidarių klasės rekordą. Iki šiol rekordas priklausė Justinui Šniokai, kuris 2013 m. buvo užėmęs 43-ią vietą. Sveikiname. Veronika varžėsi kroso sprinto ir slalomo baidarių klasėse. Kroso sprinte užėmė 32-ą vietą, o slalome liko 37-a. Visvaldas tokio lygio varžybose dalyvavo pirmą kartą. Irkluodamas kanoją užėmė 38-ą vietą. Rezultatai čia.

 

 

 

2024.04.28

     Pasibaigė 44-asis Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Aukštas Vokės vanduo džiugino dalyvius ir žiūrovus. Isimintinas akimirkas fiksavo fotografas Saulius Čirba. Varžybų akimirkos  slalomo fotogalerijoje. Geriausiai sekėsi mūsų Veronikai. Ji jau trečius metus iš eilės iškovoja čempionės titulą ir baidarių ir kanojų klasėse. Du medalius iškovojo mūsų klubo sportininkė Kornelija. Irkluodama kanoją ji buvo antra, o irkluodama baidarę- trečia. Individualioje įskaitoje mūsų klubas iškovojo aštuonis medalius iš dvylikos. Alytiškiai- du, kauniečiai irgi du. Varžybos sunyko. Jei ankstesniais metais nugalėtojai būdavo apdovanojami dovanomis, piniginiais prizais, tai šiais metais teko tenkintis tik medaliais. Keletą dešimtmečių neteko matyti tokios primityvios, nekompetetingos varžybų trąsos. Nuo 16-ų vartų iki finišo visi buvo priversti plaukti atbulomis, lyg tai būtų vėžių varžybos. Čia galiotų paprasta taisyklė- jei nesugebi atlikti darbo kokybiškai, leisk dirbti kitiems. Varžybas aprašė spauda. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2024.04.20-21

     Slalomo sezonas tęsiasi. Savaitgalį Grigiškėse visų dėmesį atkreipė automobiliai su baidarėmis ir kanojomis ant stogų ar priekabose. Šeštadienį čia vyko Vilniaus m. čempionatas, sekmadienį- Lietuvos taurės 1 etapas. Į svečius atvyko net penki slalomo klubai iš Latvijos ir vienas klubas iš Estijos. Pagaliau ir Estai sugrįžo. Paskutinį kartą Estai Lietuvos slalomo trasoje varžėsi 1999 metais. Tada Lietuvos čempionate M.Siit užėmė pirmąją vietą.

     Varžybos pasisekė. Nors oras (+6) ir nelepino, bet vanduo kanale buvo aukštas. Jei šeštadienį dar labiau pakelti vandens lygio nepavyko, tai sekmadienį viskas vyko puikiai. Kvalifikaciniuose plaukimuose palaikėme vidutinį vandens lygį, o finaluose elektrinės pagalba vandens lygį pakėlėme iki maksimumo. Buvo gražių vaizdelių. Varžybų akimirkos  slalomo fotogalerijoje.

     Vilniaus m. čempionate dalyvavo 65 sportininkai, Lietuvos taurės 1-ame etape 72 sportininkai. Rezultatai džiugina. Lietuvos taurės 1-ame etape iškovojome 8 medalius. Alytiškiai- 3, kauniečiai- 2 medalius. Iš mūsiškių geriausiai plaukė Visvaldas, kuris abi dienas bendroje įskaitoje buvo pirmas. Sveikiname. Sekmadienį džiaugiamės Gusto antrąja vieta ir Mirėjos trečiąja vieta bendose įskaitose. Rezultatai čia: Vilniaus, LTU taurės.

 

 

 

2024.04.14

     Slalomo sezoną atidarėme Latvijoje, Iecavos mieste. Ten savaitgalį vyko Brivo undeni taurės varžybos ir Iecavos čempionatas. Šeimininkai surengė tikrą šventę. Varžybose šeštadienį dalyvavo 69, sekmadienį 75 sportininkai. Iš mūsų klubo 12. Šeštadienį iškovojome penkis medalius, sekmadienį- tris. Iš mūsiškių gariausiai pasirodė Visvaldas, kuris tiek pirmą, tiek antra dieną U18 amžiaus grupėje buvo pirmas, o bendroje įskaitoje antras. Pagaliau medaliais pasidabino ir Marius su Edvinu. Sveikiname. Į varžybas keliavome nauju klubo busu. Pradžia nebloga. Rezultatai čia: 1 d. 2 d.

     Sekantį savaitgalį Grigiškėse mūsų laukia Vilniaus m. čempionatas ir Lietuvos taurės 1-as etapas. Nuostatai čia.

 

 

2023.12.28

     Žiemos sezonas pasibaigė. Ne tik treniravomės, varžėmės, bet ir Vilniaus m. savivaldybei pateikėme paraišką inventoriui įsigyti. Laimėjome konkursą ir su savivaldybe pasirašėme sporto projekto sutartį Nr. A291-1941/23. Su savivaldybės finansine pagalba įsigijome naują kanoją ir mikroautobusą. Kanoją irkluos geriausias Lietuvos kanojininkas, mūsų klubo sportininkas Rimantas. Busą naudosime kelionėms į treniruotes ir varžybas Lietuvoje ir užsienyje.

    

 

 

2023.10.22

     Prie gamtos anomalijų reikia derintis ir mums, irkluotojams. Pirmą kartą rudenį Grigiškėse dėl vandens trūkumo nevyko slalomo varžybos. Taip pat ir Rygoje dėl vandens trūkumo nevyko Rygos čempionatas. Tuo pačiu metu Valmieroje, Gaujos upėje vandens buvo net per daug. Šeštadienį pasitreniravę Valmieroje, sekmadienį dalyvavome Latvijos kanojų asociacijos organizuotose slalomo sezono uždarymo varžybose. Varžybose dalyvavo 67 sportininkai. Vilniaus rinktinę sudarė 11 mūsų klubo sportininkų. Pasigirti aukštais pasiekimais šį kartą negalime. Su medaliais grįžo tik Veronika ir Visvaldas. Pirmą kartą slalomo varžybose Latvijoje dalyvavo Rolandas. Šaunuolis, neišsigando super aukšto Gaujos vandens. Rezultatai čia.

     Šią žiemą treniruočių Elektrėnuose nebus. Baseinas remontuojamas. Kol oras leidžia, treniruojamės Grigiškėse.

 

 

 

2023.10.08

     Šiais metais Tarptautinės Olimpinių vilčių varžybos sutapo su Rygos miesto čempionatu. Latviams nusprendus savo varžybas nukelti, išvažiavome į Čekiją, į Olimpinių vilčių varžybas. Varžybos prestižinės. Jose dalyvavo 190 sportininkų iš 8 šalių. Mūsų klubui atstovavo 14 sportininkų. Važiavome dviem busais, prieš varžybas turėjome keletą treniruočių. Pirmą kartą su kanoja tokio lygio varžybose startavo Kornelija. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje tokio lygio varžybose iškovojome medalį. Rimantas, irkluodamas kanoją, po pirmos dienos buvo pirmas, o susumavus dviejų dienų varžybų rezultatus, buvo apdovanotas sidabro medaliu. Vyrų kanojų klasėje startavo 47 sportininkai. Sveikiname. Rezultatai: 1-a diena  2-a diena.

 

 

2023.08.15-17

     Dalyvavome Pasaulio jaunių ir U23 baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Rinktinę sudarė mūsų klubo ir Regesos iš Kauno atstovai. Mūsų klubo sportininkų rezultatai visai neblogi. Kornelija 39-a, Visvaldas 41-as, Veronika 42-a. Kauniečiams sekėsi prasčiau. Jie užėmė atitinkamai 43-ią, 46-ą, 53-ią, 56-ą ir 59-ą vietas. Būtume pasiekę dar geresnių rezultatų, jei federacija dėl neaiškių priežasčių nebūtų uždraudusi startuoti mūsų klubo perspektyvioms sportininkėms Ūlai ir Mirėjai. Geriausias Lietuvos kanojininkas Rimantas į čempionatą nevažiavo, nes pasišaipant, jam Pasaulio čempionate buvo pasiūlyta gyventi palapinėje. Nuotraukoje, geriausiai Pasaulio jaunių slalomo čempionate iš Lietuvių pasirodžiusi Kornelija. Rezultatai čia.

 

 

 

2023.08.05

     Po ilgos pertraukos mes vėl Valmieroje. Dalyvavome Latvijos kanojų asociacijos slalomo taurės varžybose Aldžio Klavinšo atminimui pagerbti. Varžybose dalyvavo 80 sportininkų. Aldis vienas iš trijų Latvijos baidarių slalomo meistrų iškovojusių teisę ir dalyvavusių Olimpiadoje. Aldis dalyvavo 1996 m. Olimpiadoje Atlantoje ir užėmė 21 vietą. Aldis, būdamas 25 metų, žuvo 2000 m. rugpjūčio 1 d. autokatastrofoje Vokietijoje grįždamas į Latviją iš slalomo treniruočių stovyklos.

     Į Valmierą važiavome vienu busu. Aštuoni sportininkai parsivežė 10 medalių ir vieną labai didelę taurę. Tiesa, taurė pereinama. Taurę iškovojusi Veronika ant taurės turės išgraviruoti savo pavardę ir kitais metais gražinti organizatoriams. Labai pasisekė kroso varžybose, po aštrios kovos ant pjiedestalo aukščiausio laiptelio lipo Rimantas, o ant antros vietos laiptelio- Gustas. Išsigando braliukai. Labai džiaugiamės Rimanto MK1 klasėje bendroje įskaitoje iškovota antrąja vieta, Veronikos WC1 klasėje iškovota pirmąja vieta, Visvaldo MC1 klasėje U18 grupėje iškovota pirmąja vieta ir kitų iškovotais medaliais. Rezultatai čia.

 

 

2023.07.13-23

     Slalomo sezonas tęsiasi. Lietuvos rinktinė Bratislavoje dalyvavo Europos jaunių ir U23 baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Pirmą kartą startavome net 11-oje laivų kategorijų. Pirmą kartą startavove kanojų komandiniuose plaukimuose. Rezultatai vidutiniški. Visada norisi geriau. Iki pusfinalių vis dar tolokai. Iš vilniečių geriausia pasirodė Rimantas su kanoja ir Gustas. Labai didelę pažangą padarė Kornelija. Rezultatai čia.

 

 

 

2023.07.02-10

     Vaikų vasaros poilsio stovykla “Stovyklauk su baidare” tęsiasi. Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės, kuri stovyklos antrai pamainai skyrė 958 eurus. Mūsų mėlynas autobusiukas pilnas vaikų jau Krokuvoje. Apsigyvenome senamiestyje, žymioje Barboros Radvilaitės gatvėje. Stovykla sportinė, tai judam tiesiai prie slalomo kanalo. Dienomis treniruotės, vakarais pasivaikščiojimai po Krokuvą. Krokuvoje tikrai gražu. Stovyklos pabaigoje dalyvavome slalomo varžybose. Greičiausiai iš visų lietuvių trasą įveikė vilnietis Vėjus. Jo laikas 116,28 sek. Nuo nugalėtojo atsiliko tik 15,81 sek. Jei ne to baudos :) Į finalus iš mūsiškių pateko Kornelija ir Visvaldas . Sveikiname. Rezultatai čia.

 

 

2023.06.23-07.01

     Devintus metus iš eilės vaikų vasaros stovyklai Puvočiuose vadovauja Simantas. Vilniaus m. savivaldybė stovyklai organizuoti skyrė 2646 eurus. Stovyklos “Stovyklauk su baidare” 1-ma pamaina išsiskyrė veiklų gausa. Po kelerių metų pertraukos stovyklą aplankė kinologai, ugniagesiai. Kaip ir kasmet vyko orientacinis, krikštynos. Stovykla pasipildė naujomis veiklomis- žiūrėjome virtualios realybės filmą Angelų takai, organizavome protmūšį, lankėme Musteikos kaimo bityną-muziejų, vyko baidarės dažymo konkursas, saldeko balius, krepšinio, tinklinio, futbolo, badmintono turnyrai, pėsčiųjų žygis į apžvalgos bokštą, mus aplankė ir rodė savo programą šauliai, vakarais lauke dideliame ekrane žiūrėjome filmus. Vieną popietę skyrėme baidarių žygiui nuo Ūlos santakos iki Puvočių. Baigiantis stovyklai kūrenome ir maudėmės lauko pirtyje. Na ir aišku mokėmės irkluoti baidarę ir kanoją. Kiekvieną dieną vaikai dalyvaudavo dviejose irklavimo treniruotėse. Paskutinę stovyklos dieną dalyvavome Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Bendroje įskaitoje iškovojome 8 medalius iš 12. Džiaugiamės. O kur dar iškovoti medaliai kitose amžiaus grupėse. Sunku ir suskaičiuoti. Varžybų rezultatai čia. Visus vaikus, kurie nori tobulinti baidarių ar kanojų irklavimo įgūdžius kviečiame į treniruotes Vilniuje.

 

 


 

 

 

2023.05.07-14

     Prasidėjo pasiruošimas šiais metais vyksiantiems Pasaulio ir Europos slalomo čempionatams. Lietuvos slalomo rinktinių kandidatai dalyvavo savaitės trukmės treniruočių stovykloje ir varžybose Krokuvoje (Lenkija). Vilniečių komandą sudarė aštuoni sportininkai. Padirbėję slalomo kanale, savaitgalį išbandėme jėgas varžybose. Rezultatai ne kažką. Koją pakišo infekcija. Dėl užteršto vandens kanale susirgo net 6 mūsų sportininkai. Iki varžybų nei vienas nesugebėjo atsistatyti. Augustas visai nestartavo, Ingvilė praleido kvalifikacinius plaukimus, o ir kiti pilnai nepasveikę vos pairklavo. Geriausiai pasirodė Rimantas irklavęs kanoją. Jis užėmė 19-tą vietą. Kitiems sekėsi prasčiau. Rezultatai čia.

 

 

 

 

 

 

2023-04-22,23

     Pasibaigė dar vienas Lietuvos slalomo čempionatas. Jau 43-iasis. Čempionato neorganizavome, tad visą dėmesį galėjome skirti klubo sportininkų startams. Slalomo rungtyse varžėsi 37 sportininkai. Didžioji dalis, net 19 iš mūsų klubo. Rezultatai džiuginantys. Individualioje įskaitoje buvo kovojama dėl 4 komplektų medalių. Iškovojome 3 pirmosios, 3 antrosios ir 2 trečiosios vietos medalius. Viso 8 medalius. Alytiškiai iškovojo vieną pirmos, vieną antros ir vieną trečios vietos medalį. Kauniečiai vieną trečios vietos medalį. Tai tokie rezultatai. Veronika jau antrus metus iš eilės irkluodama tiek baidarę, tiek kanoją buvo pirma. Pirmą kartą ant pjedestalo lipo Anastasija ir Liudvika moterų baidarių klasėje iškovojusios antrąją ir trečiąją vietas. Labiausiai džiaugiamės vyrų kanojų finaliniais plaukimais. Pirmąją ir antrąją vietas iškovojo mūsų klubo atstovai Visvaldas ir Rimantas (nuotraukoje). Rezultatai čia. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Dabar kandidatai į rinktinės narius ruošiasi į Krokuvą ir Londoną, kur dalyvaus treniruočių stovyklose prieš Europos ir Pasaulio čemionatus.

 

 

 

2023-04-15,16

     Lietuvišką slalomo sezoną atidarėme Grigiškėse. Čia vyko Lietuvos taurės pirmas ir antras etapai. Varžybose dalyvavo 53 sportininkai. Mūsų klubo sportininkų vėl buvo daugiausia- net 19, kauniečių 10, alytiškių 3. Abiejuose etapuose benrojoje įskaitoje klubas iškovojo 8 medalius, alytiškiai 4, kauniečiai 1. Geriausiai sekėsi Rimantui. Jis pirmame etape kanojų klasėje kartu su Latviu Krišs Ozols iškovojo pirmąją vietą. Tai labai retas įvykis. Foto finišo sistema užfiksavo vienodą 107,34 sek. rezultatą. Rezultatai: 1 etapas, 2 etapas.

     Daug kas klausia, kodėl mūsų klubas nevykdė varžybų Grigiškėse. Klubas tokį sprendimą priėmė protestuodamas prieš sugriežtintas atrankos taisykles į Lietuvos slalomo rinktines. Radavičiaus iniciatyva atrankos taisyklės papildytos reikalavimu: “Rinktinės kandidatu ir nariu gali būti sportininkas (ė) turintis 2 metų, ne mažiau 6 varžybų patirtį tarptautinėse v-bose Europoje, ne žemesnėje, kaip 3 WW trasoje ar kanale (Baltijos varžybų patirtis netinkama) ir toje rungtyje dviejose varžybose pasiekęs (usi) ne didesnį, kaip +70 sek rezultatą nuo rungties lyderio”. Pirmiausia blogai tai, kad reikalavimai turėjo būti patvirtinti iš anksto, kad klubas žinotų ir galėtų vykdyti (nuvažiuoti į reikiamą kanalų kiekį) reikalavimus. Kitą vertus ne vien pasiplaukiojimai tarptautiniuose kanaluose lemia sportininkų patirtį. Išvažiavimas į tarptautinius kanalus kainuoja. Vienos dienos treniruotės arčiausiame Krokuvos kanale vienam sportininkui kainuoja 30 eurų. Mūsų klubas daug geresnių rezultatų pasiekia taikydamas kitokius metodus ir priemones. Pagal naujas atrankos taisykles, preliminariais skaičiavimais, nei vienas mūsų klubo sportininkas nepateks į Lietuvos rinktinę. Rinktinę sudarys tik kauniečiai. Kas gali paneigti, kad to ir buvo siekiama.

 

 

 

2023-03-08

     Prasidėjo dar vienas slalomo sezonas. Po kelių treniruočių Grigiškių kanale išvažiavome į Iecavą (Latvija), kur vyko Iecavos slalomo čempionatas. Varžybose dalyvavo 55 sportininkai. Kaip jau tapo įprasta, mūsų delegacija buvo gausiausia. Vandens lygis aukštas, oras puikus. Galime pasidžiaugti ir rezultatais. Parsivežėme keturis medalius. Veronika su baidare trečia, su kanoja antra. Didžiausią pažangą padarė Visvaldas. Jis savo amžiaus (U18) grupėje irkluodamas kanoją iškovojo pirmąją vietą, o bendroje įskaitoje liko trečias. Rezultatai čia. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

 

 

2022-10-08,09

     Savaitgalį Latvijoje uždarėme slalomo sezoną. Šeštadienį Rygoje, RAK trasoje vyko 52-asis Rygos m. slalomo čempionatas. Į čempionatą susirinko 102 sportininkai iš Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Lietuvos. Mūsų klubą atstovavo 23 sportininkai. Stebuklas įvyko. Pirmą kartą per 52-jus metus Lietuviai- mūsų klubo atstovai absoliučioje įskaitoje iškovojo pirmąjąsias vietas net dviejose klasėse. Augustas buvo pirmas baidarių klasėje, o Veronika pirma kanojų klasėje. Nuoširdžiausi sveikinimai ir pasididžiavimas. Ne ką prasčiau sekėsi ir kitiems sportininkams. Kanojų klasėje absoliučioje įskaitoje Rimantas trečias, U-18 amžiaus grupėje- pirmas. Visvaldas – U-18 amžiaus grupėje trečias. Sveikiname.

     Sekmadienį persikėlėme į Valmierą, kur dalyvavome Latvijos slalomo taurės finaliniame etape. Varžybose startavo 97 sportininkai. Augustas tarp baidarininkų U18 amžiaus grupėje trečias, Veronika tarp baidarininkių ir kanojininkių absoliučioje įskaitoje pirma, Liucija tarp baidarininkių U12 amžiaus grupėje antra, Rimantas tarp kanojininkų absoliučioje įskaitoje trečias, U18 amžiaus grupėje pirmas. Visvaldas tarp kanojininkų U18 amžiaus grupėje antras. Ūla tarp kanojininkių trečia. Rezultatai: Rygos, Valmieros.

     O dabar remontuojame laivus ir irklus. Mūsų vėl laukia Elektrėnai. Kitą savaitę pradedame kanupolo treniruotes baseine. Treniruotės vyks penktadieniais ir šeštadieniais.

 

 

 

 

2022-10-01,02

     Galime pasidžiaugti šauniomis varžybomis Grigiškėse. Pirmą kartą pavyko vykdyti plaukimus be vėlavimų ir kitų trukdžių. Dėkojame Rimantui, dėl to įdėjusiam labai daug pastangų. Šeštadienį vyko Vilniaus m. čempionatas ir Lietuvos moksleivių lygos IV etapas. Varžybose dalyvavo 75 sportininkai. Geriausiai iš mūsiškių tarp baidaininkių pasirodė Veronika, užėmusi pirmąją vietą, ir Kornelija, kuri diaugėsi trečiąja vieta. Geriausi iš mūsiškių tarp kanojininkų pasirodė Pumpučiai. Visvaldas antras, o Rimantas trečias. Tarp kanojininkių pirma Veronika, antra Kornelija. Sveikiname.

     Sekmadienį vyko Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės 3-iasis etapas. Varžybose dalyvavo 67 sportininkai. Geriausiai iš mūsiškių tarp baidarininkių sekėsi Ingvilei ir Kornelijai, kurios iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Tarp kanojininkų sėkmė vėl lydėjo Pumpučius. Rimantas pirmas, Visvaldas trečias. Tarp kanojininkių pirma Veronika, antra Ūla, trečia Kornelija. Sveikiname. Pirmą kartą vyko tiesioginė televizijos transliacija. Įrašą galima pamatyti čia. Rezultatai: Vilniaus taurė, LTU taurė. Nuotraukos iš sekmadienio varžybų slalomo fotogalerijoje. Iki susitimimo kitą savaitgalį Rygoje ir Valmieroje.

 

 

 

2022.06.25

     Dalyvavome Pasaulio jaunių ir U-23 slalomo čempionate Ivrėjoje (Italija). Rinktinę sudarė 8 sportininkai, iš jų 6 iš mūsų klubo. Rinktinė stipriai atsinaujinusi. Keturi sportininkai Lietuvą atstovavo pirmą kartą. Į pusfinalius patekti buvo mažai vilties. Plaukiat komandinį plaukimą Vilandui 5-tuose ir 13-tuose vartuose gavus po “50” džiaugsmo buvo mažai. Iš 24-ių startavusių komandų užėmėme 18-tą vietą. Jei ne tos baudos būtume 12-ti. Individualiuose plaukimuose sekėsi geriau. Geriausiai iš Lietuvių irklavo Rimantas ir Vėjas. Liūdna dėl Darijos, kuri neįveikė savo baimių. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2022.06.25-26

     Vaikų vasaros stovyklos “Stovyklauk su baidare” 1-ma pamaina pasibaigė slalomo varžybomis. Šeštadienį vyko Lietuvos jaunių čempionatas, sekmadienį Lietuvos taurės 2 etapas ir jaunių čempionato extrim klasės rungtys. Extrim jaunių rungtys vyko pirmą kartą Lietuvoje. Čempione merginų klasėje tapo Anastasija Levchenko iš Ukrainos. Antrąją vietą iškovojo Mirėja Banevič, trečioji liko Ūla Jarutytė. Čempionu vaikinų klasėje tapo Vėjas Pranskūnas. Antąją vietą užėmė Paulius Vainauskas, trečiąją- Ugnius Jarutis. Rezultatai: Jaunių, LTU taurės 2 etapo.

     Kaip jau rašėme, gegužės mėnesį Kaune vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių kanupolo čempionatai. Pagaliau gavome rezultatus: jaunučių ir jaunių.

 

 

 

 

2022.06.18-26

      Sveiki sulaukę vasaros ir vasaros vaikų stovyklos🤗! Skelbiame registraciją į Puvočių stovyklą🤠. Stovykla vyks Puvočiuose (Varėnos raj.) birželio 18-26 dienomis. Planuojame šiek tiek keisti stovyklos pobūdį. Turėsime daugiau ir intensyvesnių irklavimo ir slalomo technikos treniruočių. Stovyklos tikslas pagerinti slalomo įgūdžius, todėl daugiau dėmesio skirsime sportui🏋, o mažiau veikloms🐕‍. Taip pat prašome į stovyklą kviesti tuos vaikus, kurie vėliau Vilniuje ketina pradėti lankyti treniruotes ir mokytis irkluoti💪. Paskubėkite registruotis į stovyklą ir ačiū tiems kurie palaiko ir ketina prisidėti savanoriaudami ar treniruodami🎉! Be Jūsų nieko nebūtų! 🛶🏋🥇  Registracijos formą rasite čia: https://forms.gle/3QM9ZduasBjgQbeE8 . Daugiau informacijos suteiks Simantas telefonu Nr. +370 610 74084.

     Be šios stovyklos registracija vyksta ir į kitas dvi vasaros vaikų stovyklų pamainas. Antra pamaina vyks 2022.07.13-24 d. Raudnica nad Labem (Čekija) ir Krokuva (Lenkija). Trečia pamaina vyks 2022.08.22-27 d. Širvintose. Registruokitės. Visoms trims pamainoms organizuoti Vilniaus m. savivaldybė skyrė 3400 eurų. Už šią sumą planuojame užimti 36 vaikus, tame tarpe planuojame užimti 2 vaikus iš socialiai jautrios aplinkos ir 1 vaiką atvykusį iš Ukrainos.

 

 

 

 

2022.05.26-29

     Per vieną savaitgalį dalyvavome net keturiose rimtose varžybose. Liptovskij Mikulaš (Slovakija) Lietuvos slalomo rinktinė, susidedanti iš keturių sportininkų dalyvavo Europos čempionate. Rezultatai vidutiniški. Tik Veronikai pavyko pagerinti Lietuvos rekordą. Ji šiame čempionate užėmė 38-ą vietą. Ankstesnis rekordas buvo pasiektas 2018-ais metais, Kamilės užimta 42-a vieta. Kitų rezultatai prastesni. Mantas 46-as, Kipras 50-as, o Vilius net 56-as. EČ rezultatai.

     Buvome pakviesti ir dalyvavome Latvijos slalomo taurės 3-iame etape. Veronika tik spėjusi grįžti iš Slovakijos startavo Bauskėje (Latvija). Irkluodama kanoją užėmė antrąją vietą, o irkluodama baidarę liko trečia. Rimantas tiek tarp kanojininkų, tiek tarp jaunių baidarininkų buvo antras. LAT taurės rezultatai.

     Tuo pačiu laiku Kaune vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių kanupolo čempionatai. Mūsų klubo komandos tiek jaunučių, tiek jaunių čempionatuose iš keturių komandų iškovojo trečiąsias vietas aplenkdamos Trakų ir Kauno komandas. Sveikiname. Rezultatų protokolų negavome. Tikimės iki Naujųjų metų gauti. Dėl neaiškių priežasčių prizininkai negavo ir diplomų. Lietuvos federacijos kanupolo komitetas uždraudė apdovanoti varžybų geriausius žaidėjus ir vartininkus. Už tokį draudimą balsavo Kudabienė, Radavičius ir Atmanavičius. Tai kur toliau?

 

 

 

 

2022-05-15

     Auga nauja karta. Jaunieji sportininkai Kaltanėnuose varžėsi Lietuvos moksleivių slalomo lygos 1-ame etape. Geriausiai sekėsi Kornelijai, kuri irkluodama ir baidarę, ir kanoją buvo pirma. Pirmas savo amžiaus grupėje irkluodamas baidarę buvo ir Ugnius. Visvaldas bendroje įskaitoje baidarių klasėje trečias, su kanoja antras. Reikia pasidžiaugti ir kitų mergaičių rezultatais. Kiekvieną kartą vis geriau irkluojanti Ūla ir su baidare ir su kanoja antra. Pasisekė ir Mirėjai, kuri irkluodama baidarę iškovojo trečiąją vietą. Rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Nuo antradienio sėdame į kanupolo laivus. Pradėsime ruoštis Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatams, kurie vyks už dviejų savaičių.

     Prasidėjo registracija į Puvočių vaikų vasaros stovyklą. Stovykla vyks birželio 18-26 dienomis. Visi, kurie nori išmokti irkluoti ir gerai praleisti laiką registruokitės adresu vilniaus.regata@gmail.com.

 

 

 

2022-05-07,08

     Jau ne pirmas kartas, kai tuo pačiu metu vyksta kelios slalomo varžybos, kuriose dalyvauja mūsų klubo sportininkai. Valmieroje varžėmės Latvijos taurės I ir II etapo varžybose, o Liptovskij Mikulaš (Slovakija) Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavome sporto stovykloje ir varžėmės 74-ose Tatra slalom varžybose. Varžybas buvo galima stebėti realiu laiku. Latvijos taurės varžybas racegorilla. com, o Tatra slalom varžybas siwidata.com tinklapiuose. Į Latviją vyko 14 sportininkų, dviem busais, o į Slovakiją Lietuvos rinktinės sudėtyje vyko 12 sportininkų, iš kurių 7 iš mūsų klubo.

     Pirmame taurės etape į finalą pateko Kornelija, Jonas, Matas, Marius, Ūla ir Darija. Baidarių klasėje atskirose amžiaus grupėse pirmos vietos medalį iškovojo Ūla, antros vietos Elvinas, Ugnius, Kornelija ir Darija, Trečios vietos- Mirėja. Atgaivinta dviviečių kanojų klasė, kurioje startavo net keturi mūsų klubo laivai.

     Antame taurės etape į finalą pateko Liudvika, Matas, Ūla ir Darija. Baidarių klasėje, atskirose amžiaus grupėse pirmos vietos medalį iškovojo Ūla, antros vietos Ugnius, Elvinas, Liudvika, Darija ir Liucija, trečios vietos- Domilė.

     Slovakijoje sekėsi kur kas prasčiau. Medalių neparsivežėme, į finalus nepatekome. Geriausiai iš visos rinktinės sekėsi Aurimui. Jis užėmė 46-tą vietą. Kitiems sekėsi prasčiau. Veronika- 50-ta, Ingvild- 53-ia, Mantas ir Rimantas- 54-ti, Vilius- 62-as, Kipras- 71-mas, Augustas 75-tas, Vėjas- 86-as, Visvaldas- 102-as, Vilandas- 105-as, Deividas- 109-as.

Rezultatai: Tatra | LAT1 | LAT2 Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

Daugiau varžybų akimirkų (Vamiera)

 

 

 

2022-04-23,24

     Veronikos triumfas Lietuvos slalomo čempionate. Veronika trijose laivų klasėse pirma! Tiek su baidare, tiek su kanoja, tiek ekstrimo klasėse ji buvo nepralenkiama. Nepralenkiamas buvo ir Aurimas pirmą kartą tapęs Lietuvos čempionu kanojų klasėje. Sveikiname. 42- asis Lietuvos slalomo čempionatas pasibaigė. Mums jis rekordinis. Asmeninėje įskaitoje užėmėme net aštuonias prizines vietas iš dvylikos. Rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Kitą savaitę Lietuvos slalomo jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų rinktinės išvyksta į Liptovskij Mikulaš (Slovakija) treniruočių stovyklą ir 73-iąsias Tatra slalom varžybas. Likę keliamės į kanupolo aikštelę, kur ruošimės Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatams.

 

 

 

 

2022-04-09,10

     Vėl slalomas, vėl Grigiškės. Savaitgalį čia vyko Vilniaus miesto čempionatas ir Lietuvos taurės 1 etapas. Varžybose dalyvavo 56 sportininkai. Varžyboms pirmą kartą vadovavo Simantas. Pirmas blynas neprisvilo. Pavyko susitarti su elektrine dėl vandens lygio pakėlimo. Kartėlis liko dėl valandą vėluojančio starto. Ne kažką gali padaryti, jei teisėjai, prižadėję teisėjauti, paveda. Rezultatais galime džiaugtis. Šeštadienį atskirose amžiaus grupėse ir laivų klasėse iš mūsiškių pirmi buvo Veronika, Ūla, Rimantas ir Visvaldas. Sekmadienį Veronika, Liudvika, Rimantas ir Aurimas.

Rezultatai: Vilniaus čemp. Lietuvos taurė. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

 

2022-03-31

     Šiandien Latvijos ir Lietuvos slalomas liūdi. Netekome daugkartinės Latvijos slalomo rinktinės narės, trenerės, dviejų dukrų mamos, nuostabios Lietuvos slalomo draugės Antros. Antra daug kartų lankėsi Lietuvoje, ne kartą startavo Grigiškių kanale, vėliau atvažiuodavo startuoti su savo auklėtiniais. Atrodo ką tik kalbėjomės rudenį Ozolnieki vykusiose slalomo varžybose. Visą laiką liksi mūsų atmintyje. Laidotuvės balandžio 5 d. 13 val. Kocenų kapinėse, Valmieros saviv., Latvija.

 

 

 

2022-03-29

     Žiemos sezonas pasibaigė. Padėkojome Elektrėnų baseino administracijai, sudariusiai sąlygas treniruotis ir tobulėti. Iki kito sezono Elektrėnai! Prasideda pavasario sezonas. Šiandien pirma treniruotė Grigiškėse. Pernai savo slalomo laivų flotilę papildėme aštuoniomis naujomis baidarėmis ir kanojomis. Šiais metais jau gavome dar vieną naują Vajda Salto 3 World Cup baidarę. Ja džiaugiasi Veronika. Baidarę pirkome vykdydami Vilniaus miesto savivaldybės sporto projektą pagal sutartį Nr. A291-424/22.

     Artėja pirmosios slalomo varžybos, kurios vyks balandžio 9 d. Grigiškėse. Jas organizuoja mūsų klubas. Kviečiame visus dalyvauti. Varžybų nuostatai.

Nuotraukoje Veronika su naująja baidare.

 

 

 

2022-02-19

     Varžybų sezonas prasidėjo. Dalyvavome 2022 m. atvirame Lietuvos bendro fizinio pasiruošimo čempionate. Šį kartą mūsų klubas į varžybas delegavo 25 sportininkus. Keliavome keturiais busais. Medalių iškovoti nesitikėjome. Geriausiai sekėsi Kornelijai. Ji 30 m. distanciją atbėgo per 4,46 sek., užėmė 1- ąją vietą, pagerino visų laikų bendro fizinio pasiruošimo varžybų rekordą 0,04 sek ir buvo apdovanota piniginiu prizu. Nuotraukoje Kornelija ir Liudvika. Rezultatų lentelės . Roko Gelažiaus nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Toliau Elektrėnų baseine treniruojamės kanupolą ir laukiame pirmųjų slalomo varžybų, kurios įvyks balandžio 9 d. Grigiškėse.

 

 

 

2022-01-26

     Naujasis jungtinis slalomo ir kanupolo komitetas patvirtino 2022 metų slalomo ir kanupolo kalendorių. Mūsų klubas suplanavo ateinančių metų veiklas ir patvirtino 2022 metų veiklos planą.

     Artėja pirmosios šiais metais varžybos. Bendro fizinio pasiruošimo čempionatas vyks vasario mėn. 19 d. Panevėžyje. Ruoškitės dalyvauti. Varžybų nuostatai: nuostatai ir priedas.

 

 

 

 

2021-12-02

     Naujai išrinktas mūsų federacijos vykdomasis komitetas lapkričio 5 d. susirinko į pirmąjį posėdį, kuriame nusprendė pratęsti LBKIF Jungtinio slalomo ir kanupolo komiteto veiklą, surengti susirinkimą, kurio metu 4 metų kadencijai būtų išrinkta Jungtinio komiteto sudėtis susidedanti iš 5 narių. Rinkimų įvykusių gruodžio 2 d. metu Komiteto pirmininku vienbalsiai išrinktas Audrius Varslavėnas. Sveikiname. Komiteto nariais išrinkti M. Atmanavičius, R. Kudabienė, E. Radavičius ir S. Mažeikis.

           

 

 

2021-10-03

     Sezono uždarymas Grigiškėse. Čia vyko Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės finalinis etapas. Šios varžybos paklius į slalomo istoriją, nes į jų programą pirmą kartą buvo įtraukta ekstremalaus slalomo rungtis. Šioje rungtyje varžėsi 21 sportininkas. Startuojant reikėjo nušokti nuo tramplyno, padaryti “eskimą” ir įveikti 8 vartų kombinaciją. Vyrų klasėje nugalėjo Simantas Mažeikis, antras Matas Levitt- Petrovas, trečias Deividas Aidukonis. Moterų klasėje pirma Veronika Šalaševičiūtė- Turbinova, antra Ūla Jarutytė, trečia Eglė Matienė. Sveikiname. Ekstremalaus slalomo rungtis yra itraukta ir į Olimpinių rungčių programą. Taigi mūsų slalome jau 6 Olimpinės rungtys. Džiaugiamės.

     Vyrų baidarių klasėje staigmeną pateikė Vėjas Pranskūnas iš Kauno. Jis trąsoje pirmaudamas 1,02 sek., negavęs nei vienos baudos iškovojo pirmąją vietą. Moterų baidarių klasėje pirma Veronika Šalaševičiūtė- Turbinova. Kanoją geriausiai valdė Aurimas Kuodis.

     Varžybose dalyvavo ir Latviai. Be kvietimo atvykusiems Latviams buvo leista dalyvauti be konkurencijos. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2021-10-03

     Pasibaigus olimpiniam ciklui mūsų federacija sušaukė ataskaitinę rinkiminę konferenciją. Į prezidentus bolakiravosi du kandidatai Darius Čereška ir Aleksandras Alekrinskis. Po ilgų prisistatymo kalbų ir slapto balsavimo prezidentu sekančiai kadencijai perrinktas Aleksandras Alekrinskis. Generaliniu sekretoriumi išrinktas Romualdas Petrukanecas. Sveikiname. Linkime sėkmingo darbo ir olimpiečių sekančiose žaidymėse.

     

 

 

 

 

2021-10-02

     Dalyvavome Kaune vykusiame miesto baidarių slalomo čempionate. Stipriausi pasiliko Grigiškėse, reikėjo ruoštis, statyti trasą rytdienos varžyboms. Džiaugiamės mūsų jauniausiųjų pasiekimais. Jauniausias varžybų dalyvis devynmetis Vėjus, pirmą kartą sugebėjo įveikti trasą be baudos taškų. Dešimtmetė Liucija U-14 amžiaus grupėje aplenkusi tris varžoves užėmė trečiąją vietą ir pasidabino bronzos medaliu. Varžybų rezultatai.

 

 

 

 

2021-08-22

     Lietuvos jaunių ir U-23 rinktinė Solkane (Slovėnija) dalyvavo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Prieš čempionatą Sočios upėje surengėme 12 dienų treniruočių stovyklą. Komandą sudarė aštuoni sportininkai, iš kurių net šeši vilniečiai. Medalių parsivežti nesitikėjome. Lyginant su dalyvavimu ankstesniuose čempionatuose, mūsų rinktinės lygis kyla. Aukščiausią 30- tą vietą iš mūsiškių irkluodamas kanoją užėmė Aurimas. Šiais metais pirmą kartą vietą rinktinėje iškovojo Augustas (nuotraukoje). Varžybų rezultatai.

 

 

 

 

2021-08-07

     Jau antri metai federacija skatina klubus siekti geresnių rezultatų, tam skirdama 1000 eurų. Moksleivių lygos varžybos yra įtrauktos į skatinimo programą. Klubai varžybose stengiasi užimti kuo aukštesnes vietas ir iškovoti kuo daugiau įskaitinių taškų. Savaitgalį Kaltanėnuose buvo surengtas Lietuvos moksleivių lygos II etapas. Penkiolika mūsų klubo sportininkų varžėsi dėl medalių. Tarp kanojininkų U-18 amžiaus grupėje visos prizinės vietos mūsų. Vaikinai- pirmas Rimantas, antras Laurynas, trečias Visvaldas. Merginos- pirma Veronika, antra Kornelija, trečia Ūla. U-14 grupėje pirmas Visvaldas. Irkluodami baidares iškovojome daug pirmų vietų. Vaikinai- U-18 grupėje Gustas, U-12 grupėje Ugnius, Merginos- U-18 grupėje Veronika, U-14 grupėje Kornelija. Veronika išbandė naują kanoją, kurią nupirko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija. Ačiū federacijai už mūsų sporto rėmimą. Varžybų rezultatai.

 

 

2021-08-29

     Savaitgalį užderėjo varžybų. Kaune vyko miesto kanupolo čempionatas, o Latvijoje šalia Jalgavos vyko Ozolniekų slalomo čempionatas. Mūsų daug, tad nutarėme varžytis ir kanupolo aikštelėje ir slalomo trasoje.

     Kaune U-18 grupėje mūsų komanda užėmė 3-ąją vietą, o suaugusiųjų grupėje likome penkti, tai yra paskutiniai. Reikia pripažinti, kad kanupole pradėjome atsilikinėti. Nieko tokio, artėja žiemos sezonas. Baseine patobulinsime kanupolo žaidimo įgūdžius.

     Latvijoje sekėsi kur kas geriau. Parsivežėme net šešis įvairių spalvų medalius. Nors trasa buvo visiškai nesudėtinga, kai kurie sportininkai sugebėjo uždirbti po 50-tuką. Varžybų rezultatai čia.

     Kanupolo treniruotės pasibaigė. Keliamės į Grigiškes, kur ruošimės Lietuvos slalomo taurės finaliniam etapui. Finalinis etapas svarbus, nes po jo bus sudaromi kandidatų į 2022 m. slalomo rinktines sąrašai.

 

 

 

 

 

2021-07-27

     Viešiname projektą Nr. SRFSIĮ-2020-1-0166 „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“. Projekto vykdytojas Vilniaus sporto ir turizmo klubas "Regata". Projektas bendrai finansuojamas klubo ir Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Įsigyjome tris baidares ir vieną kanoją. Laivus pažymėjome Sporto rėmimo fondo ženklu ir užrašu „Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“. Laivus, dalindamiesi su kitais klubo nariais, prižiūrės ir irkluos Aurimas, Laurynas, Ugnius ir Jonas. Inventorių paruošėme treniruotėms ir išbandėme ežerėlyje.

 

 

 

 

2021-07-18

     Penkiolika mūsų klubo sportininkų išvyko į Čekiją, kur dalyvavome Europos jaunių taurės dvejuose etapuose. Šiek tiek pasitreniravome ir į startą. Sportininkų rezultatai buvo skaičiuojami atskirai, pagal amžiaus grupes. Pirmąją dieną į finalus pateko Visvaldas ir Kornelija. Antrąją dieną Ugnius ir Veronika. Aukštesnių vietų užimti nepavyko, nes konkurencija buvo didžiulė. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Čekijos, Amerikos, Vokietijos, Slovakijos, Italijos, Latvijos, Austrijos, Slovėnijos, Lenkijos ir Kanados. Į varžybas su nuotykiais keliavome dviem busais. Labai ačiū Rimanto tėveliams prisidėjus prie kelionės organizavimo. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2021-07-11

     Aštuoni sportininkai išvažiavome į Taceną (Slovėnija) dalyvauti Pasaulio jaunių ir U-23 čempionate. Į Taceno kanalą važiavome pirmą kartą, su nerimu, apie kanalą prisiklausę gąsdinančių kalbų ir prisižiūrėję įvairių filmukų. Į Pasaulio čempionatą susirinko viso pasaulio slalomo elitas. Nuvažiavome anksčiau, penkias dienas treniravomės ir pratinomės prie kanalo. Pirmasis įspūdis pritrenkiantis- kaip iki tų pirmųjų vartų reiks nuplaukti. Po to pripratome. Varžybose sekėsi neblogai. Geriausiai iš mūsiškių pasirodė Veronika ir Gustas (nuotraukoje). Veronika irkluodama kanoją pateko į pusfinalį ir užėmė 29-tą vietą. Gustui iki pusfinalio pritrūko 5,59 taško (3,59 sek. +2, viena liesta kartelė). Varžybų rezultatai.

 

 

 

2021-07-02

     Šiais, kaip ir kiekvienais metais Vilniaus m. savivaldybei teikėme paraišką vaikų vasaros stovyklai organizuoti. Džiaugiamės, kad savivaldybė geranoriškai pažiūrėjo į mūsų norus. Stovykla bus dalinai finansuojama savivaldybės. Tam savivaldybė skyrė 2200 eurų. Organizuosime vaikų vasaros stovyklos “stovyklauk su baidare” dvi pamainas. Pirma pamaina vyks liepos 17- 25 d. Raudnice nad Labem (Čekija). Antra pamaina vyks liepos 23-31 d. Širvintose. Registruokitės adresu vilniaus.regata@gmail.com

 

 

 

 

2021-06-27

     Tradicinis Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas tradiciškai vyko Puvočiuose. Tuo pačiu buvo surengtas ir Lietuvos taurės II etapas. Geriausiai irklavo vilniečiai. Tarp Lietuvių jaunių baidarininkų geriausiai pasirodė Gustas. Veronika geriausiai valdė tiek baidarę, tiek kanoją. Rimantas užėmė pirmąją vietą tarp jaunių kanojininkų. Komandinius plaukimus visose laivų klasėse laimėjo taip pat vilniečiai. Rimantas, Gustas ir Augustas geriausia baidarininkų komanda. Laurynas, Visvaldas ir Rimantas geriausia kanojininkų komanda. Veronika, Kornelija ir Ingvilė geriausia baidarininkių komanda. Sveikiname visus nugalėtojus. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2021.06.26

     Vaikų vasaros stovykla pasibaigė slalomo varžybomis, kurias organizavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija. Varžybose rungėsi 76 vaikai, kurie buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes- iki 14 metų ir iki 12 metų. Visas pirmąsias vietas užėmė vilniečiai Ugnius, Visvaldas, Kornelija ir Liudvika. Sveikiname. Nuotraukoje perspektyvus jaunasis sportininkas Benas. Varžybų rezultatai.

 

 

 

 

2021.06.18

Stovykla "Puvočiai 2021" prasidėjo!

Stovyklos akimirkų fotogalerija

 

Atvykimas. Atvykimas, įsikūrimas, pirmosios pažintys. Stovykla tik prasideda!

1-a diena. Vaikai susipažino su vadovais, stovykla ir visomis jos taisyklėmis. Žaidėme įvairius susipažinimo žaidimus, vyko estafetės ir sportiniai žaidimai.

2-a diena. Siunčiame Jums antros dienos nuotraukas. Visiems prasidėjo irklavimo treniruotės, o po jų pradėjome mokytis bendrą šokį. Turėjome futbolo kamuolį, kuris buvo didesnis už mus pačius! Na o vakare tikrinomės, kas stovykloje yra patys protingiausi.

3-ia diena. Pas mus labai karštą, todėl daug maudomės, o ir išvirsti iš baidarės nebaisu! Vakar turėjome svečių, kurie mus mokė konstruoti vėjo malūnus, šiukšlių mašinas, konvejerius. Mokėmės kaip atlikti pirmąją pagalbą ir tikrinomės žinias iš medicinos srities.

4-a diena. Turėjome meniškesnę dieną. Piešėme stovyklos tema, o vėliau savo meninius sugebėjimus perkėlėme ant rūbų! Vakare žygiavome į apžvalgos bokštą, ten palydėdami saulę. Jau įsivažiavome į stovyklos ritmą ir labai smagiai leidžiame laiką su sportu ir šypsenomis!

5-a diena. Iš pat ryto mus aplankė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos svečiai. Klausėme apie gaisrus, ką daryti skendimo atveju ir kaip tinkamai iškviesti pagalbą. Turėjom galimybę iš arti pamatyti gaisrininkų mašinas, pabendrauti su gelbėtojais. Tačiau pati įsimintiniauisa dalis buvo gaisrininkų sukeltas lietus vidury karštos dienos! Visą vakarą ruošėmės Joninėms, pynėm vainikus, statėm didelį laužą, tačiau lietus pakoreagavo visus šventimo planus, BET! Lietaus apsuptyje prisiskanavom šokolado fondiu su vaisiais!

6-a diena. Turėjome vienas iš paskutinių treniruočių prieš varžybas, o po jų komandiškai dalyvavome orientacinėse varžybose! Po maudynių ir apdovanojimų vakare susirinkome visi pažiūrėti filmo ir padainuoti su jo veikėjais!

7-a diena. Be paskutiniųjų treniruočių, plaukėme į baidarių žygį! Vakare turėjome visų naujokų (stovyklautojų bei vadovų) krikštą, o po jo atgaivą pirtyje! Išrinkome stovyklos nominacijų nugalėtojus ir rengėme aukcioną daiktų, kurie kažkokiu būdu pasimetė stovyklos eigoje. Na o šiandien laukia varžybos!

8-a diena. Na o šiandien laukia varžybos!

9-a diena. Paskutinė stovyklos diena. Vėl turėjome varžybas, tvarkėmes. Teko atsisveikinti su Jumis visais. Ačiū už dalyvavimą. Tikimės, kad stovykla paliko daug gerų emocijų ir, kad dar pasimatysime!

Geros kokybės nuotraukas rasite Google drive: nuoroda

 

 

 

2021-05-09

     Sekmadienį Kaltanėnuose dalyvavome Lietuvos mokseivių lygos varžybose. Startavo 51 sportininkas. Pagaliau kanojas įvaldė ir mūsų merginos. Sekėsi neblogai. Ir nei vieno virtimo. Irkluodami ir baidarę, ir kanoją pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo vilniečiai Rimantas, Veronika, Visvaldas ir Kornelija. Irkluodami baidarę pirmąsias vietas iškovojo mūsiškiai U-10 grupėje Vėjus, o U-12 grupėje Ugnius (nuotraukose). Tik U-16 grupėje pirmąją vietą užleidome Vilandui iš Kauno. Varžybų rezultatai.

     Kitą savaitę sėdam į kanupolo laivus ir pradedam ruoštis Lietuvos jaunučių ir jaunių čempionatams, kurie vyks paskutinį gegužės savaitgalį Kaune.

 

 

 

 

2021-04-25

     Ilgai lauktas Lietuvos slalomo čempionatas pasibaigė. Vėl sugrįžome į Grigiškes. Šį kartą ir vandens lygis ir trąsos kokybė buvo aukšti. Startavo 61 sportininkas. Jau ketvirtas varžybas rengiame su nauja, iš Olandų pirkta teisėjavimo įranga. Prisijaukinome. Tik su komandinių plaukimų rezultatų skaičiavimu teko pavargti.

     Tarp baidarininkų absoliučioje įskaitoje iki pirmos vietos Simantui pritrūko 1,84 sekundės. Teko tenkintis antrąja vieta. U-23 amžiaus grupėje triumfavo Gustas. Tarp kanojininkų absoliučioje įskaitoje Rimantui iki pirmos vietos pritrūko 8,39 sekundės. Teko tenkintis trečiąja vieta. U-23 amžiaus grupėje visas prizines vietas iškovojo vilniečiai- Rimantas pirmas, Arnoldas antras, o Aurimas trečias. Merginų baidarininkių grupėje abiejose amžiaus grupėse prizininkės visos vilnietės. Pirma Veronika, antra Ingvilė, trečia Darija. Puikiai sekėsi ir komandiniuose plaukimuose. Merginų baidarininkių ir vaikinų kanojininkų klasėse iškovojome visas prizines vietas, o vaikinų baidarininkų klasėje iškovojome pirmąją ir antrąją vietą, trečiąją vietą užleisdami kauniečiams.

     Šiomis varžybomis pasibaigė ir atranka į Lietuvos jaunių ir U-23 rinktinę dalyvausiančia Pasaulio čempionate Tacene (Slovėnija). Į “paskutinio traukinio paskutinį vagoną” su trenksmu į rinktinę įšoko Augustas (nuotraukoje). Sveikiname. Rinktinės sudėtį dar turi patvirtinti slalomo komitetas. Atlikus preliminarius skaičiavimus Lietuvos rinktinę sudaro Gustas Malakauskas, Rimantas Pumputis, Augustas Drazdauskas, Kipras Talačka, Aurimas Kuodis, Irmantas Dumbliauskas, Veronika Šalaševičiūtė ir Ingvild Midttun.

Varžybų rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

2021-04-24

     Slalomo varžybų daugėja. Po 16- kos metų vėl atgaivinome Vilniaus miesto slalomo taurės varžybas. Tą kartą jos vyko Belmonte. Joms vadovavo slalomo Lietuvoje pradininkas šviesios atminties a. a. Romas Kubilius. Varžybose tada dalyvavo 26 sportininkai. Šį kartą varžybos vyko Grigiškėse. Dalyvavo 46 sportininkai. Kaip prieš šešiolika metų, taip ir šį kartą nugalėjo Simantas. Tiesa tą kartą jis irklavo dvivietę kanoją. Kitose laivų klasėse bendroje įskaitoje nugalėtojais tapo Ingvilė Midttun ir Rimantas Pumputis. Labiausiai džiaugėsi Deividas (nuotraukoje) pirmą kartą tokio aukšto lygio varžybose lipęs ant pjedestalo. Varžybų rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

2021-04-24,25

     Savaitgalį startuoja Vilniaus miesto slalomo taurės varžybos ir keturiasdešimt pirmasis Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Kvalifikacinių plaukimų pradžia tiek šeštadienį, tiek sekmadienį 11.00 val. Vyksta tik elektroninė registracija iki 2021-04-22 d. 23.30 val. į Vilniaus taurę čia, į Lietuvos čempionatą čia. Su varžybų nuostatais galima susipažinti čia Vilniaus, Lietuvos.

 

 

 

2021-04-17,18

     Pasibaigė pirmosios šiais metais slalomo varžybos. Varžybose pirmą kartą panaudojome naują įrangą, kuri varžybas internete leido stebėti realiu laiku. Foto starto ir foto finišo įrenginiai šimtosiomis sekudės dalimis skaičiavo laiką. Konkurencija didelė, nes pirmą- trečią vietas skyrė mažiau, nei sekundė. Pagrindiniai Lietuvos laikraščiai aprašė garbingą įvykį nutikusį varžybų metu, apie kurį galite paskaityti www.lrt.lt www.sportas.lt www.lrytas.lt . Vidutinis vandens lygis Vokėje leido sportininkams parodyti savo sugebėjimus. Laimėjo stipriausieji. Rezultatai: Lietuvos taurės, Vilniaus čempionato. Nuotraukoje Veronika, laimėjusi visas pirmas vietas, tiek plaukdama su baidare, tiek su kanoja. Daugiau nuotraukų slalomo fotogalerijoje.

 

Apie varžybas straipsniai spaudoje:

 

 

 

2021-04-17,18

     Balandžio trečiąjį savaitgalį Grigiškėse vyks Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės I-asis etapas ir Vilniaus miesto čempionatas. Tai aukšto meistriškumo sporto varžybos. Jos vyks be žiūrovų. Bus užtikrinamos kitos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos. Varžybose kviečiami dalyvauti LBKIF narių sportininkai.

    Daugiau informacijos rasite nuostatuse: Lietuvos taurės, Vilniaus miesto čempionato.

     Registracija vykdoma tik internetu. Registracija į abi varžybas baigiama 2021-04-15 d. 23.30 val. Registruoja tik komandų vadovai.

    Registracija į taurės I-ąjį etapą. Registracija į Vilniaus čempionatą.

 

 

 

 

2021-03-31

     Ir vėl su džiaugsmu pranešame, kad vykdydami projektą Nr. SRFSIĮ-2020-1-0166 įsigijome dar dvi baidares. Projektas bendrai finansuojamas klubo ir Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Baidares pažymėjome Sporto rėmimo fondo ženklu ir užrašu „Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“. Baidares, dalindamiesi su kitais klubo nariais, prižiūrės ir irkluos Visvaldas ir Marius. Nors ežerėlyje dar ledas, vaikai baidares jau „pasimatavo“. Tai naujausio modelio slovakų gamybos „Vajda SALTO 3“ baidarės. Jei pandemija leis tikimės jas šiais metais išbandyti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje Čekijoje, Lenkijoje, bei Suomijoje.

 

 

 

 

2021-02-17

     Patvirtinti kandidatai į 2021 m. slalomo sporto Lietuvos rinktines atskirose laivų klasėse ir amžiaus grupėse. Vietas išsikovojo net trylika vilniečių. Pernai- devyni. Išsikovojome net 30 vietų iš 48 galimų. Pirmą kartą į sąrašą pakliuvo Augustas, Ūla, Darija, Liudvika ir Marius. Sveikiname.

 

 

 

 

2021-01-05

     Su džiaugsmu viešiname projektą Nr. SRFSIĮ-2020-1-0166 „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“. Projekto vykdytojas Vilniaus sporto ir turizmo klubas "Regata". Projektas bendrai finansuojamas klubo ir Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šiais sunkiais pandemijos laikais, kai valstybių sienos uždarytos pavyko įsigyti pirmąją baidarę. Baidarę pažymėjome Sporto rėmimo fondo ženklu ir užrašu „Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“. Baidarę, dalindamasis su kitais klubo nariais, prižiūrės ir irkluos Aurimas. Nors už lango dar žiema, neištvėrėme jos neišbandę sraunuose Vokės vandenyse. Palyginęs naująją Galasport Omakase Carbolight su senute Vajda Kapsl 2 L Aurimas negalėjo atsidžiaugti. Skiriasi kaip diena nuo nakties. Tikėsimės, kad ir rezultatai varžybose bus kur kas geresni.

 

 

 

2020-12-29

Šiais metais dalyvavome Vilniaus miesto savivaldybės 2020 m. biudžeto lėšomis finansuojamų sporto projektų, skirtų sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimui atrankoje. Mums pasisekė, Autoritetinga sporto projektų vertinimo komisija mūsų projektą įvertino teigiamai ir skyrė 2000 eurų. Nemaža dalimi prisidėję patys įsigijome vieną kanoją ir kilnojamą namelį. Kanoja jau sėkmingai išbandėme Krokuvoje, kur Veronika Europos jaunių slalomo čempionate užėmė 20-tą vietą ir pakliuvo į pusfinalius. Namelį pastatėme Grigiškėse prie Vokės kanalo. Jame vaikai gales persirengti prieš ir po treniruočių. Taip pat jame planuojame sandėliuoti baidares.

   

 

 

 

2020-12-05

     Šiais metais Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas pirmą kartą patvirtino LBKIF slalomo klubų skatinimo tvarką. Tikslas- populiarinti olimpinį slalomo sportą, skatinti jaunus slalomo irkluotojus ugdančius klubus. Skatinimo tvarka apima U-14 ir U-18 amžiaus grupes. Taškai buvo skiriami už varžybose iškovotas 1-8 vietas. Skatinimui skirta 1000 eurų.

     Susumavus 2020 metų rezultatus paaiškėjo, kad dėl skirtų lėšų varžėsi keturi klubai. Mūsų klubas užėmė pirmąją vietą ir jam buvo skirta didžiausia lėšų suma. Mūsiškiams taškus iškovojo net 27 sportininkai.

 

Iš mūsiškių daugiausiai taškų iškovojo Veronika (nuotraukoje). Sportininkų, iškovojusių daugiausiai taškų dešimtukas:

 

Ačiū visiems prisidėjusiems. Už gautas lėšas bus perkamas kilnojamas namelis sportininkams persirengti.

 

 

 

 

2020-10-18

     Baidarių ir kanojų slalomo Lietuvos moksleivių lygos varžybos vyksta antrus metus iš eilės. Šiais metais dėl pandemijos etapų skaičius buvo sumažintas iki trijų. Paskutinis etapas vyko Kaune. Dėl prasto oro į varžybas susirinko nedaug vaikų. Tai buvo paskutinės šio sezono slalomo varžybos. Tarp kanojininkų iš mūsišių geriausiai pasirodė Veronika. Tarp baidarininkių- Liudvika. Jos abi buvo apdovanotos aukso spalvos medaliais. Sveikiname. Varžybų rezultatai.

 

 

 

 

 

2020.10.02

Dėl pandemijos Europos jaunių ir U-23 baidarių ir kanojų slalomo čempionatas buvo nukeltas į spalio mėnesį. Dėl tos pačios priežasties neįvykus kelioms atrankinėms varžyboms rinktinė buvo sukomplektuota nesivadovaujant atrankos taisyklėmis. Atstovauti Lietuvai iš mūsų klubo važiavo 5 sportininkai. Pirmą kartą startavome moterų kanojų klasėje. Veronika irkluodama kanoją užėmė 20 vietą ir pateko į pusfinalį. Irkluodama baidarę užėmė 21 vietą ir liko pirma už pusfinalio brūkšnio. Tarp Lietuvos baidarininkų geriausiai pasirodė Gustas. Tokio lygio varžybose jis, dalyvaudamas trečią kartą, užimdamas 35 vietą pakartojo geriausią Lietuvos rezultatą. Gustui iki pusfinalio pritrūko visai nedaug. Reikėjo pagerinti laiką 5,23 sekundės ir neužsidirbti 6 baudų. Gusto 2-o plaukimo video. Rezultatai čia.

  

 

 

 

 

 

2020.09.27

     Dėl vis mažėjančio vandens Grigiškų kanale Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas pirmą kartą vyko Kaune. Jei Grigiškėse gerus rezultatus parodyti trukdo žemas vandens lygis, tai Kaune dideli vėjo gūsiai. Jei Grigiškėse sąlygos visiems vienodos, tai Kaune vėjo gūsiai tai atsirasdavo, tai vėl pranykdavo. Vien vėjo gūsiai mūsų lyderiams Gustui ir Aurimui sutrukdė užimti aukštas vietas. Prieš vėją nepapūsi. Jau kelinti metai federacijos varžybose laiko skaičiavimui naudojama foto starto- foto finišo sistema. Pasiteisino. Išnyko kalbos dėl sukčiavimo, ar žmogiškosios klaidos. Juk sunku fiksuoti laiką rankiniu būdu, kai į vieną sekundę „telpa“ keli sportininkai. Šiame čempionate laikas kažkodėl buvo skaičiuojamas rankiniu būdu, o vietoj laiko skaičiavimo sistemos kabėjo muliažas. Ir vėl prasidėjo kalbos dėl neobjektyvumo.

     Šis čempionatas 40-tas, jubiliejinis. Jei prieš dešimt metų 30-tąjį čempionatą gražiai paminėjome pramogaudami Galvės ežere, pagerbėme aktyviausius sportininkus, įtekdami jiems simbolines dovanėles, tai šiemet tyla. Ir ne pandemija čia kalta.

     Čempionate asmeninėje absoliučioje įskaitoje iškovojome 4 medalius. U-23 įskaitoje penkis. Ingvilė pirmą kartą čempionė! Komandiniuose plaukimuose plaukdami baidarėmis iškovojome antrąją vietą. Plaukdami kanojomis su Sauginto iš Kauno pagalba užėmėme pirmąją vietą, su Vilando iš Kauno pagalba užėmėme antrąją vietą, o Marius su Dominyko ir Pauliaus iš Kauno pagalba užėmė trečiąją vietą. Sveikiname. Rezultatai čia. Perskaityti straipsnelį ir pasigrožėti varžybų vaizdais galima www.sportas.lt.

 

 

 

 

2020.09.12

     Gavę kvietimą dalyvauti Latvijos slalomo čemionate apsidžiaugėme ir nutarėme važiuoti. Varžybos turėjo vykti šeštadienį, Bauskėje visai netoli nuo Lietuvos. Mūsų komanda nebuvo gausi, tilpome į vieną busą. Atvažiavę iš vyr teisėjo E. Gravičio sužinojome, kad nebūsime priimti, nes dėl Latvijos slalomo vidinių rietenų komandos iš užsienio nepageidaujamos. Tai kam reikėjo kviesti, o ar negalėjo bent iš vakaro perspėti braliukai. Trisdešimt metų važiuodavome vieni pas kitus. O kaip bus ateityje? Gerai tai, kad bent leido dalyvauti Memelės kaimo varžybose. Veronika irkluodama kanoja tiek savo amžiaus, tiek apsoliučioje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Marius irkluodamas kanoja savo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą. O Kornelija ir Liudvika irkluodamos baidares savo amžiaus grupėje iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Sveikiname.

 

 

 

 

2020.08.30

     Pranešimas spaudai. Dalyvavome Sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkurse. Teikėme dvi paraiškas. Viena- Masinis plaukimas Nerimi „Vilniaus Regata", kita- Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas. Vykdydami pirmą projektą 2020- 2023 metais planuojame suorganizuoti 4 masinius plaukimus Nerimi. Vykdydami antrąjį projektą planuojame įsigyti 4 slalomo baidares, kanojas. Švietimo mainų paramos fondas žada dalinai finansuoti šiuos projektus. Pirmajam projektui fondas numatė skirti 10581,32 eurų Projekto trukmė 42 mėn. Antrąjam- 7900,00 eurų. Projekto trukmė 21 mėn.

 

2020.08.17

     Vaikų vasaros stovyklos „Stovyklauk su baidare“ antra pamaina vyko Valmieroje. Gražius planus aplankyti Krokuvą sugriovė virusas. Krokuvoje jau buvome suderinę maitinimą, nakvynę ir paskutiniu momentu viską reikėjo atšaukti. Savivaldybė pasižiūrėjo geranoriškai, keliauti į Valmierą leido. Aišku, Krokuvos ir Valmieros slalomo kanalų nėra ko lyginti, bet vis geriau negu nieko. 15 vaikų visą savaitę irklavome Valmieros slalomo trąsoje. Mus labai skaniai maitino Skangali muiža virtuvės šefai. Surengėme keletą ekskursijų. Aplankėme senamiestį, XII amžiaus pilies griuvėsius, 1283 metais statytą Šv. Simono bažnyčią. Kitą dieną keliavome po šiuolaikinę Valmierą. Valmiera labai sportiškas miestas. Baigiamas statyti futbolo stadionas, pernai baigtas statyti BMX dviračių stadionas. Už šaunias ekskursijas dėkojame iš Lietuvos kilusiai, dabar gyvenančiai Valmieroje Reginai, kuri labai myli ne tik Lietuvą, bet ir Valmierą. Paskutinę stovyklos dieną skyrėme poilsiui prie jūros. Kas gali būti maloniau už čiuožimą bangomis baidare.

 

 

 

 

 

2020.07.11

     Lietuvos moksleivių slalomo lygos vienas iš etapų Kaltanėnuose vyksta jau antri metai iš eilės. Jei pernai iš mūsų klubo dalvavo 11 moksleivių, tai šiemet net 28. Dauguma naujokai, kurie pradėjo irkluoti Puvočių vasaros stovykloje. Patiko ir nutarė treniruotis. Mūsų laukė svetingi šeimininkai. Nors daugumoje Lietuvos upių vandens lygis labai žemas, Žeimenoje jo pakankamai. Rezultatai džiuginantys. Atskirose laivų klasėse ir atskirose amžiaus grupėse iškovojome net 19 medalių. Namo grįžome pilni įspūdžių. Varžybų rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Sekmadienį Širvintose prasideda vaikų vasaros stovykla „Stovyklauk su baidare“. Stovyklą iš dalies remia Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kuri skyrė 1680 eurų.

 

 

 

 

2020.07.05

     Sekmadienis Valmieroje. Čia vyksta Gaujos slalomo taurės varžybos. Susirinko net keturių šalių atstovai. Jei lietuvius ar estus Valmieroje galime pamatyti dažnai, tai Slovakų pasirodymas čia ne kasdienis. Varžybose pamatėme naujovių. Latviai varžybų organizavimui nusipirko programinę įrangą ir plaukimų rezultatus internete galima buvo stebėti realiu laiku. Mūsiškių pasirodymai džiugino. Beveik visi sportininkai pasidabino medaliais. Veronika irkluodama kanoją savo amžiaus grupėje iškovojo pirmąją vietą, o absoliučioje įskaitoje liko antra, nusileidus tik slovakei Sonjai Stanovskai. Visvaldas irkluodamas kanoją savo amžiaus grupėje iškovojo pirmąją vietą. Aurimas, Rimantas ir Augustas savo amžiaus grupėse iškovojo trečiąsias vietas. Labiausiai džiaugėsi Augustas. Tai jo pirmas medalis tokio aukšto lygio varžybose.

Rezultatai: MC1 1 | MC1 2 | MC1 F | WC1 1 | WC1 2 | WC1 F | MK1 1 | MK1 2 | MK1 F | WK1 1 | WK1 2 | WK1 F

     Kitą šeštadienį judam į Kaltanėnus, kur dalyvausime Lietuvos moksleivių lygos I-ame etape. Sekmadienį Gavėniuose prasideda vaikų vasaros kanupolo stovykla. Stovyklą iš dalies žada remti Vilniaus miesto savivaldybė. Skubiai registruokitės klubo el. adresu vilniaus.regata@gmail.com

 

 

 

2020.07.04

     Prasidėjo varžybos Lietuvoje, prasidėjo varžybos ir Latvijoje. Šeštadienį varžėmės Latvijos jaunių čempionate. Iškovojome daug medalių. Rezultatai: Heat 1 | Heat 2 | Final | Team Run. Sekmadienį patraukėme į Valmierą.

 

 

 

 

2020.06.28

     Baigėsi visų laukta vaikų vasaros stovykla Puvočiuose. Prie stovyklos organizavimo Vilniaus miesto savivaldybė prisidėjo 1700 eurų. Stovyklą pabaigėme Lietuvos vaikų ir jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatais. Vaikų U-12 ir U-14 čempionate dalyvavo 104 sportininkai. Iš jų net 66 sportininkai iš mūsų klubo. Jaunių čempionate dalyvavo 78 sportininkai. Iš jų net 38 sportininkai iš mūsų klubo. Tą patį savaitgalį vyko ir Lietuvos taurės II etapas.

Rezultatai: Vaikų  | Jaunių  |  Taurė.

     Kitą savaitę keliausime į Latviją, kur dalyvausime Latvijos jaunių ir Valmieros miesto čempionatuose.

 

 

 

2020-01-26

     Jau trečius metus Lietuvos bendro fizinio pasiruošimo čempionatai įtraukiami į Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo rinktinių atrankos taisykles. Pasiteisino su kaupu. Sportininkai motyvuojami papildomai treniruotis, o ir galinėtis su bangomis slalomo kanaluose tapo lengviau.

     Šiais metais čempionatas vyko Panevėžyje. Susirinko rekordinis dalyvių skaičius. Net 341 sportininkas stojo prie starto linijos. Kiekvienam sportininkui reikėjo atlikti po 6 rungtis.

     Kaip ir pernai mūsų delegaciją sudarė 13 sportininkų. Nugalėti, ar užimti prizines vietas nesitikėjome. Tenka pripažinti, kad sprinto sportininkų fizinis pasiruošimas daug geresnis. Yra kur tobulėti. Geriausiai iš mūsiškių atskirose amžiaus grupėse sekėsi Matui, Ryčiui, Deividui, Visvaldui, Mariui, Darijai ir Veronikai. Rezultatai čia.

 

 

 

 

 

 

2019-10-12,13

     Slalomo sezono uždarymas Latvijoje. Jei prieš du metus iš Rygos m. čempionato ir Latvijos taurės finalino etapo grįžome tuščiomis, tai šį kartą parsivežėme net 14 medalių.

     Šeštadienį Rygoje, pačiame miesto centre vykusiose varžybose iš Vilniaus startavo net 25 dalyviai. Suaugusiųjų baidarininkų grupėje Simantas iškovojo antrąją vietą, į priekį praleidęs tik Lietuvos čempioną ir prizininką Tomą Karlivaną iš Valmieros. Stebėtinai gerai sekėsi Aurimui. Jis irkluodamas tiek baidarę, tiek kanoją, aplenkęs daug konkurentų, iškovojo trečiąsias vietas. Neliko nuskriausti ir mūsų mažieji baidarininkai. Vėjas, aplenkęs net aštuonis bendraamžius U-10 amžiaus grupėje, iškovojo trečiąją vietą. Mūsų merginos irgi neliko be medalių. Pirmą kartą varžybose užsienyje startavusi Darija lipo ant piedestalo, kur jai buvo įteiktas trečiosios vietos medalis. Ne ką prasčiau sekėsi ir Bartei. Ji kaip ir Aurimas irkluodama tiek baidarę, tiek kanoją iškovojo trečiąsias vietas.

     Sekmadienį Valmieroje padėtis dar labiau pagerėjo. Bartė jau nebe trečia, o tiek su baidare, tiek su kanoja antra. Iššovė Rimantas. Irkluodamas kanoją savo amžiaus grupėje iškovojo 2-ąją vietą, o bendroje įskaitoje liko trečias. Nenusileido ir Visvaldas. Savo amžiaus grupėje irkluodamas kanoją jis užėmė antrąją vietą. Neliko nuskriausta ir Veronika. Irkluodama baidarę, savo amžiaus grupėje ji iškovojo trečiąją vietą. Vėjas pakartojo vakarykštį trečios vietos rezultatą. Neblogai irklavo ir kiti vilniečiai. Sezonas uždarytas. Persikeliame į Elektrėnų baseiną. Rezultatai: Ryga Valmiera.

 

 

 

 

2019-10-06

     Mūsų federacija vis didesnį dėmesį skiria jauniesiems irkluotojams. Dalinai finansuojant federacijai savaitgalį Čekijoje, Roudnice nad Labem mieste dalyvavome Tarptautinėse olimpinių vilčių varžybose. Varžybose dalyvavo sportininkai iš septynių šalių. Atvažiavę vieną dieną prieš varžybas pasitreniravome ir stojome į startą. Visi mūsiškiai tiek šeštadienį, tiek sekmadienį irkluodami baidares pateko į B finalus. Veronika savo amžiaus grupėje pirmąją varžybų dieną užėmė 5-tą vietą, o antrąją varžybų dieną pakilo vienu laipteliu aukščiau ir užėmė 4- tąją vietą. Rimantas savo amžiaus grupėje šeštadienį buvo trečias, o sekmadienį ketvirtas. Visvaldas savo amžiaus grupėje šeštadienį užėmė 9-tąją vietą. Sekmadienį pavėlavo ir startuoti nebuvo leista. Kitiems sekėsi prasčiau. Vaikai priprato prie Lietuvoje vykstančių varžybų, kai jiems yra nuolaidžiaujama, ir nors ir pavėluoja, leidžiama startuoti. Rezultatai būtų kur kas geresni, jei būtume į varžybų vietą atvažiavę trejetą dienų anksčiau, pasitreniravę ir pripratę prie sudėtingos slalomo trąsos. Nuotraukoje Rimantas. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2019-09-29

     Sumažėjęs vandens lygis Vokės kanale privertė Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės finalinį etapą iš Grigiškių perkelti į Kauną. Kauniečiai varžybas suorganizavo puikiai. Tik oras nelepino. Prizininkai buvo apdovanoti sporto taurėmis. Iš 30 varžybose įteiktų taurių net 19 iškovojo vilniečiai. Baidarių klasėje, kaip jau įprasta, geriausiai irklavo Simantas, o moterų klasėje pirmą kartą pirmą vietą iškovojo Veronika. Moterų kanojų klasėje nugalėtojos taure buvo apdovanota ką tik iš Ispanijoje vykusio Pasaulio čempionato sugrįžusi Bartė. Sveikiname. Tai tikrai gražus lietuviško sezono uždarymas. Sekantį savaitgalį judam į Čekiją, kur dalyvausime olimpinių vilčių varžybose, o irklavimo sezoną baigsime už dviejų savaičių Valmieroje, dalyvaudami Latvijos taurės finaliniame etape. Varžybų rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

 

2019-08-24

     Pasinaudoję Latvių kvietimu, dalyvavome Burtniekų baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Jo taisyklės gerokai skyrėsi nuo tarptautinės federacijos patvirtintų. Startavome ant kranto, čiuožėme vandeniu laistomu kanalu žemyn. Praplaukę pusę trąsos stojome prie kranto įrengtos šaudyklos. Neišlipus iš laivo reikėjo pataikyti į penkis taikinius. Nepataikę darė eskimosus arba plaukė baudos ratus. Tokios improvizuotos varžybos labai džiugino jaunuosius irkluotojus. Pirmąją vietą savo amžiaus grupėje plaukdamas baidare iškovojo Vėjas (nuotraukoje). Rimantas džiaugėsi antrąja vieta iškovota taip pat baidarių klasėje. Veronika irkluodama tiek baidarę, tiek kanoją iškovijo antrąsias vietas. Rezultatai čia.

 

 

 

2019-08-03,04

     Po ilgos pertraukos mes ir vėl Valmieroje. Šeštadienį čia vyko Aldo Klavino taurės varžybos, o sekmadienį Latvijos taurės IV etapo varžybos ir Latvijos jaunių čempionatas. Po šeštadienio varžybų reikia pagirti Visvaldą, kuris irkluodamas kanoja savo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Džiaugiamės ir Veronikos pasiekimais, kuri net du kartus lipo ant pjedestalo. Sekmadienį gerais rezultatais nustebino baidarėmis plaukę Aurimas ir Rimantas. Jie jaunių čempionate pateko į finalinius plaukimus. Į finalinius plaukimus tiek irkluodama baidarę, tiek kanoją pateko Bartė. Ji Latvijos jaunių čempionate kanojų klasėje iškovojo antrąją vietą. Sveikname. Rezultatai: <1>  <2>  <3>.

 

 

 

 

2019-05-19

     Sekmadienį keliavome į Kaltanėnus dalyvauti pirmąjame Lietuvos baidarių slalomo moksleivių lygos etape. Nors vyko baidarių lyga, organizatoriai leido dalyvauti ir su kanojomis. Kanojų klasėje iškovojome visas tris prizines vietas. Rimantas pirmas, Laurynas antras, o Veronika trečia. Baidarių klasėje iškovojome tris aukso medalius. U-12 amžiaus grupėje Visvaldas, U-16 amžiaus grupėje Rimantas, o merginų klasėje Ingvild buvo pirmi. Bronzos medalį namo parsivežė Laurynas, jis U-16 amžiaus grupėje buvo trečias, o sidabro- Veronika, ji merginų klasėje buvo antra.

     Šiais metais bus vykdomi penki moksleivių lygos etapai. Už mėnesio Puvočiuose vyks antrasis ir trečiasis etapai. Moksleivių lygos nugalėtojai bus nustatomi susumavus trijų geriausių etapų rezultatus.

     Po lygos varžybų Lietuvos Asociacija “Sportas visiems” surengė baidarių slalomo Žeimenos taurės varžybas. Jose, iškovojusi net tris medalių komplektus, triumfavo vilniečių Pumpučių šeima. Šauniai pasirodė vilnietė Nijolė Midttun K-I klasėje iškovojusi auksą, o plaukdama kartu su Viktoru Turbinovu sidabro medalius. Rezultatai čia.

 

 

 

2019-05-18

     Šeštadienį dalyvavome dvejuose renginiuose. Vieni Neryje treniravosi kanupolą ir palydėjo Italą Andreą Ricci (nuotraukoje) plaukti irklente iš Vilniaus į Kauną (lrytas.lt straipsnis), kiti Bauskėje (Latvija) varžėsi Baltijos jaunių ir Bauskės slalomo čempionatuose. Slalomas į Bauskę sugrįžo po 40 metų. Tuo metu Bauskėje vykdavo Latvijos slalomo čempionatai. Šeimininkai pasitiko svetingai. Centrinėje miesto aikštėje vyko atidarymo paradas. Kalbą pasakė miesto meras ir Latvijos baidarių ir kanojų irklavimo prezidentas. Buvo pakeltos miesto, Latvijos ir Lietuvos vėliavos. Iš Lietuvos dalyvauti varžybose atvyko 7 sportininkai. Nedidelis atstumas nuo Lietuvos, nemenka srovė, dideli užutekiai padarė trąsą patrauklesne nei Iecavoje. Namo parsivežėme net 6 medalius. Veronika su kanoja užėmė dvi trečiąsias vietas, Vėjas su baidare pirmas, Visvaldas su kanoja antras, o su baidare pirmas, Rimantas su kanoja trečias. Rezultatai čia.

 

 

 

 

2019-05-11

Atranką į Lietuvos jaunių ir U-23 rinktinę dalyvauti Europos slalomo čempionate pabaigėme Liptovskij Mikulaš (Slovakija), dalyvaudami 71-ame Tatra slalom čempionate. Dalyvauti atrankoje važiavo 13- ka vilniečių. Daugumai tai buvo pirmas toks sudėtingas kanalas. Šiame kanale po dviejų mėnesių ir vyks Europos jaunių ir U-23 slalomo čempionatas. Treniruotės kanale mokamos. Pirkome penkias treniruotes. Sunkiausia buvo pirmoji treniruotė. Daug virtimų, keletas lindimų iš laivo. Kitose treniruotėse jau apsipratome, buvo lengviau. Varžybose pirmi plaukimai nieko gero nežadėjo. Dauguma vartėsi, užsidirbome begalę 50-tukų. Antrame plaukime susitvardėme su jauduliais, parodėme ką sugebame. Geriausiai sekėsi Gustui (nuotraukoje). Jis iš Lietuvių pasirodė geriausiai. Neblogai pasirodė Aurimas, Rimantas, Matas ir Veronika. Kitiems sekėsi prasčiau. Rezultatai čia. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Savaitgalį laukia varžybos Bauskėje ir Kaltanėnuose.

 

 

 

2019-04-27

     Vilniaus slalomo čempionatas tradiciškai vyksta išvakarėse prieš Lietuvos čempionatą. Vilniaus miesto slalomo čempionatą organizavo "Volatilio" klubas. Susirinko 63 dalyviai, kurie varžėsi penkiose laivų klasėse. Pabandėme atgaivinti turistinių baidarių klasę. Juk Lietuvoje pasiplaukiojimai vienvietėmis turistinėmis baidarėmis sparčiai populiarėja. Šiek tiek pritrūko reklamos, todėl dalyvių šioje klasėje irklavo mažokai. Čempionato lyderė, mūsų klubo atstovė Bartė Žiliukaitė irkluodama tiek baidarę, tiek kanoją absoliučioje įskaitoje iškovojo du aukso medalius. Simantas absoliučioje įskaitoje antras. Sveikiname. Kitose amžiaus grupėse irgi iškovojome nemažai medalių. Baidarių U-18 grupėje Ingvilė antra, Gustas trečias, U-14 grupėje Visvaldas trečias. Kanojų absoliučioje įskaitoje Arnoldas ir Veronika antri, U-18 grupėje Aurimas antras, Visvaldas trečias. Gražiausias čempionato akimirkas įamžino Domantas. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Čempionatą iš dalies finansavo Vilniaus miesto savivaldybė. Trąsą pirmą kartą puošė reklaminiai federacijos, Brača-sport ir kitų rėmėjų plakatai. Laiką fiksavo specialiai iš Latvijos atvažiavusi teisėjų brigada su foto finišo įranga. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2019-04-14

     Lietuvos slalomo taurės varžybos išsiplėtė į tris etapus. Pirmasis įvyko Grigiškėse. Varžybų vyriausias teisėjas Egidijus Radavičius kompetetingai pravedė varžybas, kurios vyko be trugdžių ir klaidų. Rezultatai buvo skaičiuojami trijose amžiaus grupėse. Apdovanojant U-14 amžiaus grupę ant pjedestalo lipo mūsų Visvaldas. Jis K-I klasėje iškovojo antrąją vietą. U-18 grupėje K-I vyrų klasėje antrą ir trečią vietą iškovojo Gustas ir Rytis. Ryčiui tai buvo pirmasis medalis slalomo varžybose. Po stovyklos Makedonijoje Rytis padarė didžiulę pažangą. Bendroje įskaitoje antrąją vietą iškovojo Simantas. Jis nuo Viliaus atsiliko 0,91 sekundės plius du baudos taškai. K-I moterų klasėje bendroje įskaitoje antrąją vietą iškovojo Ingvilė, o trečiąją vietą Veronika. Pirmąją vietą mergaitės užleido Baltarusijos atstovei S. Ismailovai. U-18 amžiaus grupėje medaliais pasidabino visos trys vilnietės. Pirma Ingvilė (nuotraukoje), antra Veronika, trečia Bartė. Nors kanojų klasėje konkurencija buvo mažesnė, ir čia vyko inirtinga kova. Jei suaugusiųjų grupėje stipriausi buvo Baltarusai, tai U-18 amžiaus grupėje iškovojome du medalius. Aurimas lipo ant aukščiausio pjedestalo laiptelio, o Rimantas džiaugėsi trečiąją vietą. Moterų kanojų klasėje medalius iškovojo visos trys vilnietės. Bartė pirma, Veronika antra, o Ingvilė trečia. Rezultatai čia. Už dviejų savaičių vėl susitiksime Grigiškėse. Šeštadienį vyks Vilniaus miesto čempionatas. Nuostatai čia. Sekmadienį vyks Lietuvos čempionatas. Nuostatai tinklapyje www.bki.lt

 

 

 

2019-04-13

     Į pirmąją išvyką šiais metais į Latviją, į Pabaltijo čempionatą susiruošė aštuoni Vilniaus sportininkai. Pilnas busas. Vieni labiau patyrę, o Marius ir Daugirdas slalomo varžybose startavo pirmą kartą. Ir sėkminkai. Abu be „50“. Vandens Iecavos upėje mažoka, bet pakenčiama. Į Lietuvą parsivežėme du medalius. Po kvalifikacinių plaukimų į finalą pateko Arnoldas ir Veronika. Arnoldas baidarių ir kanojų klasėje, Veronika kanojų klasėje. Finale Arnoldas su kanoja dar pagerino laiką ir bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą. Veronika U-18 amžiaus grupėje pasidabino bronzos medaliu. Ryt laukia Lietuvos taurės I-as etapas Grigiškėse.

 

 

 

 

 

2019-04-07

     Pirmoji Vilniaus slalomo rinktinė savaitę treniravosi Makedonijoje. Po stovyklos dalyvavo tarptautinėse Ilidenski Kajak Slalom IKAS 2019 varžybose. Nors tokio aukšto lygio varžybose dalyvaujame jau ne pirmus metus, bet su medaliais grįžtame pirmą kartą. Mūsų mergaitės Bartė ir Veronika iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Sveikiname. Simantas finale parodęs geriausią laiką, bet gavęs 8 baudos taškus, liko ketvirtas. Aurimas irkluodamas kanoja pateko į pusfinalį ir užėmė šeštąją vietą. Gustas irgi pateko į pusfinalį ir užėmė 18- tą vietą. Kitiems sekėsi prasčiau: Aurimas 29-tas, Augustas 34-tas, Rytis 35-tas.

 

 

 

 

 

     2019-02-23

    

     Atranka į šių metų Lietuvos slalomo rinktines prasidėjo Marijampolėje LBKIF Lietuvos slalomo Bendrojo pasirengimo pirmenybėmis. Iš mūsiškių dalyvavo 13 sportininkų, planuojančių patekti į Lietuvos slalomo rinktines. Tik Gustas sirguliavo ir negalėjo rungtis. Geriausiai sekėsi Bartei, Matui ir Ryčiui, kurie savo amžiaus grupėse iškovojo pirmąsias vietas. Sveikiname. Dėkojame Beniui prėmusiam visos Lietuvos sportininkus į savo sporto maniežą. Rezultatai čia.

     Atkeliauja pavasaris. Treniruotės Elektrėnų baseine baigiasi. Pirmoji Vilniaus slalomo rinktinė ruošiasi į Makedoniją, kur dalvaus treniruočių stovykloje ir 51th Ilidenski Kajak Slalom IKAS 2019 varžybose. Bartė treniruosis pagal ICF TIP programą. Antroji Vilniaus slalomo rinktinė tomis pačiomis dienomis išvyksta į Estiją ir Latviją, kur dalyvaus Dores slalomo taurės ir Baltijos slalomo taurės varžybose. Visiems linkime sėkmingų startų.

 

 

 

 

 

     2018-10-06,07

     Latvijos slalomas pradėjo skaičiuoti jau 49- tuosius metus. Šiuo metu matomas ženklus pakilimas. Savaitgalį dalyvavome Rygos m. čempionate ir Latvijos taurės finaliniame etape. Ir vėl mūsų delegacija buvo gausiausia. Startavo net 26 sportininkai. Kaskart į varžybas atsivežame naujų narių. Šeštadienį Vėjui, Manfredui ir Augustui buvo pirmosios slalomo varžybos. Sekmadienį Valmieroje vyko finalinis Latvijos taurės etapas Jis mums buvo svarbus ir tuo, kad po jo yra sudaromos Lietuvos slalomo rinktinės. Rygos m. čempionate labiausiai iš vilniečių rezultatais džiaugėsi kanojininkai. Bartė ir Aurimas U-16 amžiaus grupėje užėmė antrąsias, o Veronika tręčiąją vietą. Sekmadienį vėl skynėme medalius. Savo amžiaus grupėje kanojų klasėje Bartė iškovojo antrąją vietą, o plaukdama baidare- trečiąją vietą. Trečios vietos medaliais džiaugėsi ir Veronika su Aurimu, plaukdani kanojomis jie iškovojo trečiąsias vietas. Vasaros sezonas pabaigtas. Neužilgo persikelsime į Elektrėnų baseiną. Kanupolo treniruotės vyks penktadieniais nuo 21.00 val. ir šeštadieniais nuo 20.30 val. Nepamiršime ir bendro fizinio parengimo treniruočių. Pirmosios BFP varžybos gruodžio 8 d. Marijampolėje.

 Rezultatai: 10-06  10-07.

 

 

 

 

2018-09-23

     Paskutinės šiais metais slalomo varžybos Lietuvoje tradiciškai vyko Grigiškėse. Šeštadienį vyko Kauno m. čempionatas, o sekmadienį Lietuvos taurė. Varžybose dalyvavo svečiai iš Minsko, šeši klubai iš Latvijos ir lietuvaičiai. Varžybose dalyvavo 93 sportininkai. Po vasaros sausros Vokės upėje vandens buvo gerokai per mažai. Elektrinė dozavo srautą su valandos pertraukomis. Jei šeštadienį reikėjo daryti dvi pertraukas, tai sekmadienį net keturias. Varžybose nebuvo įdiegta foto finišo sistema, todėl su laiko skaičiavimu buvo ne viena problema. Pirmą kartą varžybas parėmė UAB „Brača-sport“. Sportininkui K-I klasėje užėmusiam pirmąją vietą buvo padovanotas irklas. Federacija nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo sporto taurėmis. Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį vilniečių delegacija buvo gausiausia. Mes ir iškovojome pirmąsias dvi vietas komandinėje įskaitoje. Pirmieji Regatos sportininkai, antrieji - Volatilio, tretieji - Balduonės atstovai iš Latvijos. Asmeninėje įskaitoje iš mūsiškių geriausiai sekėsi Simantui. Šeštadienį irkluodamas baidarę jis buvo antras, o sekmadienį trečias. Šeštadienį K-I klasėje U-16 grupėje Gustas pateko į finalą ir iškovojo sidabro medalį. C-I klasėje U-14 grupėje Rimantas o C-I klasėje U-16 grupėje Aurimas iškovojo bronzos medalius. Sekmadienį kanojų merginų klasėje U-18 grupėje Lietuvos taurėmis džiaugėsi vilnietės Bartė ir Ingvilė. Bartė užėmė antrąją vietą, o Ingvilė- trečiąją. Ingvilė ant pjedestalo lipo ir kai buvo įteikiami apdovanojimai baidarių merginų klasėje U-18 grupėje. Jai buvo įteikta bronzos spalvos taurė.

     Kitą savaitgalį Krokuvoje (Lenkija) dalyvausime Europos Olimpinių vilčių slalomo varžybose. Klubo rinktinė jau treniruojasi Krokuvos kanale.

 

Rezultatai: Kauno kvalifikacija  finalai, LTU taurė asmeniniai   komandiniai. Nuotraukos  slalomo fotogalerijoje. Varžybų video.

    

 

 

 

 

 

 

     2018-07-21

     Pasaulio jaunių ir U-23 slalomo čempionatas- vienos iš prestižiškiausių varžybų slalomo pasaulyje. Šiais metais čempionatas vyko Italijoje Ivrejos miesto slalomo kanale. Tai vienas sudėtingiausių slalomo kanalų Europoje. Čempionate dalyvavo 7 sportininkai iš Lietuvos, tame tarpe 4 iš mūsų klubo. Keliavome klubo autobusu, gyvenome kalnų miestelyje. Varžybose geriausiai sekėsi Kiprui. Jis užėmė 53 vietą ir pagerino visų laikų Lietuvos rekordą. Gusto laikas geriausias iš visos Lietuvos rinktinės. Kipro geriausias laikas 2,61 sek. blogesnis už Gusto, o Simanto geriausias laikas 4,28 sek. blogesnis už Gusto. Jei Gustas būtų plaukęs be baudų, būtų užėmęs 40- tą vietą. Kitiems sekėsi prasčiau.

 Rezultatai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9.

 

 

 

 

2018-07-08

     Lietuvos jaunių ir U-23 slalomo rinktinė dalyvavo Slovėnijoje Solkan mieste vykusiuose Europos jaunių ir U-23 slalomo taurės IX ir X etapuose. IX-ame etape iš mūsiškių geriausiai sekėsi Kamilei ir Kiprui, kurie užėmė atitinkamai šeštą ir devintą vietas. Šios varžybos buvo pirmasis krikštas Aurimui (nuotraukoje), kuris startavo su baidare ir kanoja. X-ame etape pasižymėjo Simantas, užėmęs 7-ą vietą ir Kamilė, užėmusi 9-ą vietą.

 

 

 

2018-07-01

     Vaikų slalomo stovykla Puvočiuose sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Šiais metais susirinko daugiau nei 50 stovyklautojų. Geras pasiruošimas lėmė stovyklos sėkmę. Vaikai buvo užimti nuo ryto iki vakaro. Neprailgstančios slalomo treniruotės, įvairūs žaidimai džiugino vaikus. Po stovyklos vyko Lietuvos jaunių ir vaikų baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Varžėsi net 93 dalyviai. Pirmąsias vietas jaunių įskaitoje iškovojo kauniečiai Kamilė ir Kipras. Baidarių klasėje antras liko Matas, o trečiasis Aurimas. Komandinius plaukimus laimėjo vilniečių komanda, kurioje plaukė Gustas, Matas ir Aurimas. Visi jie ruošiasi dalyvauti Pasaulio jaunių čempionate Italijoje. Amžiaus grupėse irgi vyko inirtinga kova. Labiausiai džiaugėsi Deividas U-14 amžiaus grupėje iškovojęs bronzos medalį. Komandinį merginų plaukimą laimėjo latvės. Mūsų merginų komanda, kurioje plaulė Veronika, Bartė ir Ingvilė liko antros. Rezultatai: Kvalifikaciniai  Komandiniai  Finalai.

     Lietuvos jaunių ir vaikų slalomo čempionato akimirkos slalomo fotogalerijoje. Lrytas.lt televizijos reportažas apie varžybas ir stovyklą.

 

 

 

2018-06-10

Dalyvavome svarbiausiose Latvijos slalomo varžybose- Latvijos baidarių ir kanujų slalomo čempionate. Nors Latviai labai stengėsi šias varžybas paversti tikra švente, jiems nelabai sekėsi. Nauja vyriausia varžybų teisėja nelabai gaudėsi situacijose. Nors starto eiliškumas buvo sudarytas išvakarėse, nesklandumų išvengti nepavyko. Mūsų trims merginoms nebuvo leista su kanojomis startuoti antrame plaukime. Per dvi dienas ištęstos varžybos neteko savo žavesio. Starto mokestis pakilo vos ne dvigubai. Vilniečių rezultatai neblogi. Geriausiai sekėsi mūsų merginoms, kurios 3xK-I klasėje iškovojo bronzos medalius. Rezultatai čia.

 

 

 

2018-05-19,20

     Mes vėl Latvijoje. Dalyvaujame Latvijos taurės II-ame ir III- ame etapuose. Šeštadienis Smiltenėje. Slalomo varžybos čia vyksta jau antrus metus iš eilės. Varžybos įpatingos tuo, kad prieš varžybas patvankoje sukauptas vanduo atidarius šliuzus paleidžiamas į trąsą. Vandens lygis upėje pakyla beveik metrą. Vandens lygis pakeliamas tik prieš startą, todėl sportininkams prieš plaukimą sunku įvertinti trąsos sudėtingumą. Ant to „grėblio“ užlipome ir mes. Prieš startą neįvertinę trąsos sudėtingumo, plaukdami gavome daug baudų už nepraplauktus, ar blogai praplauktus vartus. Pirmame plaukime susimovė visi, išskyrus Rytį. Antrame plaukime išvadas padarė baidarininkai Aurimas, Bartė, Veronika ir Edvin. Kiti „čeinikavo“ toliau.

     Sekmadienį persikėlėme į Valmierą. Vandens lygis vidutinis. Nei vienas baidarininkas nepraleido nei vienų vartų. Atsigavo ir Gustas. Jis baidarių klasėje U-16 grupėje iškovojo antrąją vietą. Bartė C-I klasėje užėmė trečiąją vietą. Rezultatai: II et. III et.

     Už pagalbą nuvežant sportininkus į varžybas dėkojame Gusto tėčiui.

     Kitą savaitgalį organizuosime ir dalyvausime Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionate Vilniuje. Paraiškas dalyvauti pateikė stipriausios Lietuvos kanupolo komandos.

 

 

 

2018-05-12,13

     Kelionės į slalomo varžybas Latvijoje tapo įprastos. Šį kartą važiavome varžytis į Iecavą ir Balduonę. Varžybos nebuvo atrankinės, norinčių važiuoti nebuvo daug, todėl tilpome į du automobilius. Šeštadienį jėgas išbandėme Iecavoje. Per mėnesį vandens lygis upėje gerokai kritęs. Tai ir pradedantiesiams nebuvo jokių baimių. Sekmadienį persikėlėme į Balduonę, kur varžėmės stovinčiame vandenyje. Abiejose varžybose sekėsi puikiai. Grįždami namo suskaičiavome iškovotus medalius. O jų net dvidešimt vienas. Ir vėl rekordas. Šeštadienį geriausiai iš mūsiškių sekėsi Gustui. Jis baidarių klasėje U-18 grupėje tapo nugalėtoju. Sekmadienį visi džiaugėmės Ingvilės gražiu plaukimu. Ji kanojų klasėje U-16 grupėje iškovojo pirmąją vietą. Pirmą kartą buvo surengta šeimų estafetė. Joje antrą vietą iškovojo mūsiškių Pumpučių šeimyna. Sveikiname. Rezultatai Ielcava Balduonė. Kitą savaitgalį judame į Smiltenę ir Valmierą.

 

 

 

2018-05-06

     Lietuvos slalomo rinktinė, vykdydama slalomo komiteto patvirtintą programą, dalyvavo pirmoje šiais metais treniruočių stovykloje. Stovyklą iš dalies finansavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija. Stovykla vyko Prahoje, tame pačiame kanale, kur šiais metais vyks Europos čempionatas. Po stovykos užsukome į Krokuvą, kur dalyvavome Tarptautinėse Krokuvos slalomo varžybose. Varžybose dalyvavo sportininkai iš keturių šalių. Šeštadienį geriausiai iš mūsiškių sekėsi Kiprui, kuris iš 37 sportininkų savo klasėje B finale užėmė 10-ą vietą. Gustas užėmė 23-ą vietą, o Matas prisirinkęs 50-tukų liko 31-mas. Sekmadienį viskas apvirto aukšyn kojom. Matas puikavosi 14-oje, Kipras 15-oje, o Gustas 20-oje vietoje. Rezultatai 1 d.  2 d.

    Treniruojamės toliau. Savaitgalį planuojame važiuoti pasivaržyti į Iecavą ir Balduonę

 

 

 

2018-04-28,29

Slalomo treniruotes Grigiškėse pradėjome gerokai anksčiau prieš Lietuvos čempionatą. Vieni siekė užimti kuo geresnę vietą čempionate, kiti stengėsi gauti kuo daugiau taškų atrankoje į Lietuvos rinktinę.

     Šeštadienį vykusiame Vilniaus m. čempionate į finalus pateko Arnoldas, Bartė, Simantas, Matas ir Ingvilė. Ant pjedestalo lipo Ingvilė ir Bartė.

     Sekmadienį Lietuvos čempionate Simantas laimėjo tai, ko dar nebuvo pavykę niekam. Iškovoti net keturi medaliai. Pirma vieta vyrų baidarių komandiniuose plaukimuose, antra vieta bendruose komandiniuose plaukimuose, trečia vieta vyrų baidarių plaukimuose ir pirma vieta U-23 grupėje.

     Be galo nudžiugino ir mūsų „bronzinės“ mergaitės- Veronika, Bartė ir Ingvilė. Komandiniame plaukime, aplenkusios daug stiprių varžovų, jos iškovojo trečiąją vietą. Ingvilė ir Bartė neliko be medalių ir asmeniniuose plaukimuose. Ingvilė baidarių, o Bartė kanojų klasėse iškovojo trečiąsias vietas. Neblogai sekėsi ir kitiems. Didelę pažangą padarė mūsų jaunieji irkluotojai Edvinas, Rytis ir Deividas. Treniruotes tęsiame kanupolo aikštelėje besiruošdami Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatams. Matas su Gustu treniruojasi Prahos slalomo kanale. Grįždami namo užsuks į Krokuvą, kur 05-06 d. dalyvaus Tarptautinėse Kokuvos slalomo varžybose. Nuotraukos Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

     Rezultatai:

Vilniaus GT_C1M  GT_C1W  GT_K1M  GT_K1W  H1_C1M  H1_C1W  H1_K1M  H1_K1W  H2_C1M  H2_C1W  H2_K1M  H2_K1W.

Lietuvos GT_C1M  GT_C1W  GT_K1M  GT_K1W  H1_C1M  H1_C1W  H1_K1M  H1_K1W  H2_C1M  H2_C1W  H2_K1M  H2_K1W  Teams.

 

    Apie mus rašė spauda:  delfi.lt  sportas.lt  sportas.info  fm99.lt

 

 

 

 

2018-04-15

     Slalomo sezoną Latvijoje pradėjome Iecavos mieste varžydamiesi Baltijos slalomo čempionate ir Latvijos taurės I- ąjame etape. Po pernai šaunių varžybų Iecavoje visi norėjome dar kartą čia pasivaržyti. Pradėjome skaičiuoti važiuojančius, ogi žiūrime, kad net į tris busus jau nebetelpame. Išsprendę logistines problemas atvykome į Iecavą.

     Baltijos čempionate į finalus pateko Bartė, Ingvilė, Simantas, Matas ir Arnoldas. Medaliais pasidabino Bartė ir Matas. Labiausiai džiaugėsi Matas Jis savo amžiaus grupėje tapo Baltijos čempionu. Didelę pažangą padarė Rytis, Veronika, Rimvydas ir Laurynas. O Jonui tai buvo pirmosios slalomo varžybos.

     Latvijos taurės I-asis etapas - atranka į Lietuvos slalomo rinktines. Reikėjo labai susikaupti ir gerai pasirodyti. Į finalus pateko Bartė, Simantas ir Matas. Simantui startavusiam su nauja baidare iki trečiosios vietos pritrūko 0, 54 sekundės. Medaliais džiaugėsi Gustas, Bartė ir Matas. Namo grįžome su nuotykiais. Vieną sugedusį busą (gerai kad ne klubo) teko palikti pakelėje. Viskas gerai, kas gerai baigiasi. Rezultatai: Baltijos čempionatas  Latvijos taurės I et. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Netrukus organizuosime varžybas ir varžysimės Grigiškėse. Balandžio 28 d. vyks Vilniaus miesto, o balandžio 29 d. Lietuvos čempionatai. Kviečiame dalyvauti. Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionato nuostatai.

 

 

 

2018-04-08

     Kanupolo treniruotės Elektėnų baseine baigėsi. Išvargino važinėjimai, bet viską atpirko baseino administracijos nuoširdus rūpestis ir pagalba. Sustiprėjome. Kanupolo flotilę papildėme trimis laivais. Pradedame ruoštis Lietuvos jaunučių ir jaunių kanupolo čempionatams.

     Prasidėjo slalomo sezonas. Pirmosios slalomo varžybos turėjo vykti Estijoje ir Makedonijoje. Estijoje dėl vėluojančio pavasario varžybos paskutinę minutę buvo atšauktos. LT slalomas žengia į naują etapą. Simantą ICF pakvietė į Makedoniją treniruoti tarptautinės talentų slalomo stovyklos sportininkų.

     Į Skopje (Makedonija) iš Lietuvos išvyko net aštuoni sportininkai. Po savaitės treniruočių galime džiaugtis pirmaisiais rezultatais. Simantas vėl pagerino savo asmeninį rekordą ir 50-ose tarptautinėse ILINDEN CANOE-KAYAK SLALOM IKAS 2018 varžybose užėmė ketvirtąją vietą. Tai pats aukščiausias kada nors Lietuvos slalomo meistrų pasiektas rezultatas tarptautinėse varžybose. Neblogai sekėsi ir kitiems. Kamilė penkta, Kipras vienuoliktas, o Gustas dvidešimt trečias. Rezultatai: Kvalifikacija  Pusfinalis  Finalas.

 

 

 

2018-01-27

       Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino slalomo ir kanupolo sportų 2018 metų varžybų kalendorius. Radus seną kalendorių ir nubraukus laiko dulkes galima būtų palyginti, kaip mes gyvenome prieš 35- rius metus. Slalomas skaičiavo savo gyvavimo Lietuvoje pirmąjį dešimtmetį, o apie kanupolą Lietuvoje niekas dar net nežinojo. Lyginant to meto ir šių metų renginius pastebime, kad varžybų Lietuvoje vykdavo gerokai daugiau, bet išvykų galimybė buvo kur kas skurdesnė.

     Šiais metais ruošiamės dalyvauti visose į kalendorių įtrauktose Lietuvoje rengiamose varžybose ir planuojame išvykas į Estiją, Latviją, Lenkiją ir Ukrainą.

     Klubo nariai patekę į Lietuvos rinktines turės galimybę varžytis Čekijoje, Italijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir kitose šalyse.

2018 m. renginių kalendorius

 

 

 

2018-01-27

     Slalomo komitetas pirmą kartą Bendro pasirengimo varžybas įtraukė į slalomo rinktinių atrankos taisykles. Stengdamiesi, kad kuo daugiau mūsų sportininkų iškovotų vietų slalomo rinktinėse, dalyvavome federacijos organizuojamose Panevėžyje vykusiose Bendrojo pasirengimo varžybose. Šiose varžybose dalyvaujame jau trečius metus iš eilės. Varžybų lygis kaskart gerėja. Varžybų metu koncertinę programą atliko orkestras "Panevėžio garsas" su šokėjomis. Kasmet daugėja ir dalyvių. Šiemet startavo 267 dalyviai. Tai net 21 sportininku daugiau, nei pernai.

     Daugiau šiemet startavo ir mūsiškių. Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Ryčiui Šelepionokui ir Bartei Žiliukaitei. Rytis iš 56- ių sportininų iškovojo 29- tą vietą, o Bartė užėmė 13 vietą iš 16- kos. Berniukų amžiaus grupėje pasižymėjo Augustas Drazdauskas. Tarp 61 dalyvio jis buvo 45- tas.

Rezultatai.

 

2018-01-13

     Naujieji metai tik prasidėjo, o jau dalyvavome pirmose varžybose. Įprastai sausio 13-ąją paminėdavome Lazdynų baseine dalyvaudami kanupolo turnyre Sausio 13-ąjai, laisvės gynėjų dienai atminti. Viso vyko šeši tokie turnyrai. Šį kartą mes Marijampolėje. Dalyvavome Marijampolės b/k irkluotojų Bendro fizinio parengtumo varžybose. Į varžybas susirinko virš penkiasdešimties irkluotojų. Varžybose kiekvienam sportininkui reikėjo atlikti penkis pratimus. Už kiekvieną atliktą pratimą buvo skiriami taškai. Susumavus rezultatus iš septynių dalyvavusių mūsiškių trys iškovojo trečiąsias vietas. Jaunių amžiaus grupėje pasižymėjo Matas Varslavėnas. Jaunučių amžiaus grupėje- Veronika Šalaševičiūtė- Turbinova, o berniukų iki 14 m. amžiaus grupėje- Rimantas Pumputis. Sveikiname. Dėkojame Dalei ir Mariui organizavusiems išvyką į varžybas.

     Už dviejų savaičių dalyvausime federacijos rengiamose bendro fizinio pasirengimo varžybose Panevėžyje. Dabar irkluojame Elektrėnų baseine. Treniruotės vyksta penktadieniais ir šeštadieniais. Rezultatai čia.

     

 

 

 

2017-10-08

     2017 metų slalomo sezonas uždarytas. Sezoną uždarėme Latvijoje dalyvaudami Rygos miesto slalomo čempionate ir Latvijos slalomo taurės finaliniame etape. Pirmą kartą per penkerius metus iš Rygos ir Valmieros grįžome be medalių ir taurių. Kas atsitiko, kad dvidešimties žmonių delegacija iš Vilniaus neiškovojo nei vieno apdovanojimo? Jei kanupole skiname medalius, tai slalome štilis. Ateityje skirsime daugiau dėmesio slalomo treniruotėms.

     Rygoje susitikome ir pasveikinome didelį Lietuvos slalomo skatintoją, ilgametį Latvijos slalomo rinktinės trenerį, Marį Laidinšą, atšventusį septyniasdešimties metų gimimo jubiliejų. Dar kartą sveikiname ir linkime daug sveikatos ir neblėstančios energijos.

     Prasideda žiemos sezonas. Išgriovus Lazdynų baseiną, persikeliame į Elektrėnus. Treniruotės Elektrėnų baseine vyks nuo spalio 24 d. antradieniais ir ketvirtadieniais 21.30 val. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

Rezultatai: Ryga suaugusieji jaunimas Valmiera.

 

 

2017-09-17

     Savaitgalį Grigiškėse sujudimas. Prie Vokės kanalo girdėti kalbant lietuviškai, latviškai, baltarusiškai. Čia susirinko sportininkai varžytis Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionate ir Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybose. Sekmadienio varžyboms pirmą kartą vadovavo Audrius Varslavėnas. Pirmas blynas neprisvilo. Po lietingo rudens vandens Vokės kanale buvo sočiai. Rekonstruota trąsa viliojo visus ją išbandyti. Į varžybas susirinko virš aštuoniasdešimt dalyvių. Šeštadienį iš mūsų klubo geriausiai pasirodė Matas U-18 baidarių grupėje užėmęs antrąją vietą. Sekmadienį ant apdovanojimų pakylos lipo daugiau vilniečių. Matas pakartojo šeštadienio rezultatą, Simantas C-I klasėje iškovojo trečiąją vietą, o Ingvilė plaukusi baidare U-14 grupėje irgi buvo trečia. Rezultatai: Kauno, Lietuvos taurės. Įsimintiniausias akimirkas užfiksavo Domantas. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Kitą savaitgalį keliaujame į Kijevą. Dalyvausime Ukrainos kanupolo čempionate. Sezoną uždarysime spalio 7-8 d. Latvijoje. Dalyvausime Rygos miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionate ir Latvijos taurės finaliniame etape. Finalinis etapas- tai paskutinės atrankos į 2018 m. Lietuvos rinktinę varžybos.

 

 

2017-08-06

     Vis daugiau ir daugiau dalyvių susilaukia slalomo varžybos Latvijoje. 129 sportininkai, iš kurių net 18 vilniečių, startavo Latvijoje, Valmietos slalomo trasoje. Šeštadienį čia vyko A. Klavino paminėjimo varžybos, o sekmadienį Latvijos jaunių čempionatas ir Latvijos slalomo taurės III-iasis etapas.

     Šios varžybos buvo ir paskutinės atrankos varžybos į Pasaulio čempionatą, kuris vyks rugsėjo pabaigoje Pau (Prancūzija) mieste. Vilius ir Simantas vietas rinktinėje jau užsitikrino anksčiau. Čia vyko kova dėl trečio kelialapio tarp Justino ir Manto. Vietą rinktinėje užtikrintai rezultatu 1:5 iškovojo Justinas.

     Šeštadienį A. Klavino paminėjimo varžybose iš Lietuvių geriausiai sekėsi Kiprui, iš vilniečių- Matui Varslavėnui. Jis U-18 grupėje iškovojo antrąją vietą. Sekmadienį medaliais pasidabino Matas, Gustas ir Aurimas. Rezultatai: LatCup  LatChampJun.

 

 

2017-07-23

     Sugrįžome iš Pasaulio jaunių ir U-23 slalomo čempionato Bratislavoje (Slovakija). Lietuvos rinktinę sudarė šeši sportininkai. Šį kartą visi vaikinai. Rinktinėje Arnoldas ir Kipras startavo pirmą kartą. Visi plaukė baidarėmis, o Arnoldas dar ir kanoja. Tai pirmas kartas istorijoje, kai Pasaulio slalomo čempionate startuoja kanojininkas iš Lietuvos. Rezultatais pasigirti negalime, bet ir liūdėti nėra dėl ko. K-I U-23 grupėje geriausiai pasirodė Simantas. Rezultatas 114,68. Jis iš 79 sportininkų užėmė 63-ią vietą. Tai ne rekordas. Lietuvos rekordas U-23 grupėje yra 51-ma vieta. 51-mą vietą 2016-tais metais Krokuvoje (Lenkija) užėmė Vilius. K-I U-18 grupėje geriausiai pasirodė Kipras Talačka iš Kauno. Rezultatas 128,11. Jis užėmė 59-tą vietą iš 80-ties. Tai irgi ne rekordas. Lietuvos rekordas U-18 grupėje yra 56-ta vieta. 56-tą vietą 2013-tais metais Liptovskij Mikulaš (Slovakija) užėmė Simantas. Kelionę į čempionatą iš dalies finansavo federacija. Vilniečiams dalį išlaidų pirmą kartą padengė Vilniaus miesto savivaldybė. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

Plaukimų video: Arnoldas K1-1  Arnoldas K1-2  Edvinas 1  Edvinas 2  Simantas 1  Simantas 2  17 LTU  24 LTU

Arnoldas C1-1  Arnoldas C1-2  Vilus 1  Vilius 2  Šarūnas 1  Šarūnas 2  Kipras 1  Kipras 2.

 Rezultatai: C-1 j1  C-1 j2  K-1 j1  K-1 j2  K-1 U-23 1  K-1 U-23 2.

 

 

 

2017-06-24

     Joninių savaitgalį Puvočiuose liejosi daug emocijų. Čia vyko Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Susirinkome savaitę prieš čempionatą, kur dalyvavome mūsų klubo vaikų sporto ir poilsio stovykloje. Stovyklai jau trečius metus iš eilės vadovavo Simantas. Į stovyklą susirinko virš trisdešimties vaikų, vadovų, trenerių. Gyvenome palapinėse. Stovykloje buvo daug pramogų, treniravomes du kartus per dieną. Maistą nuostabiai skaniai gamino mūsų šeimininkutė. Vaikus treniravo ir trenerė iš Vengrijos. Dalis treniruočių vyko anglų kalba.

     Šeštadienį visi susikaupę sėdome į baidares, kanojas ir varžybų trąsoje stengėmės pademonstruoti tą, ką išmokome per savaitę. Iš vilniečių baidarių vyrų klasėje geriausiai sekėsi Aleksandrui, kuris bendroje įskaitoje nusileidęs tik Kauno „Regesos“ atstovui Kiprui užėmė antrąją vietą. Kanojų ir baidarių moterų klasėse taip pat pirmi buvo kauniečiai. Pirmąsias vietas iškovoko Kamilė, o mes tenkinomės antrosiomis vietomis, kurias užėmė Aleksandro sesė Ingvild. Varžantis kanojų vyrų klasėje niekam nenusileido mūsų klubo atstovas Arnoldas Gotto. Pirmi tapome ir komandiniuose plaukimuose. Čia geriausiai plaukė ir pirmąją vietą iškovojo Gusto, Arnoldo ir Aleksandro komanda. Moterų komandinį plaukimą laimėjo jungtinė komanda, kurią sudarė Elina iš Valmieros (Latvija), vilnietė Veronika ir kaunietė Kamilė.

Rezultatai. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

 

 

 

 

2017-05-27

     Jau dešimtosios slalomo varžybos per pastaruosius du mėnesius, kur dalyvaujame ir skiname medalius. Šį kartą Adaži. Ir vėl Latvija. Adaži slalomo klubui vadovauja žinomas slalomo meistras Ivars Simanis. Jis vadovauja ne tik klubui, bet ir visai Latvijos baidarių ir kanojų irklavimo federacijai. Varžybos Adaži trasoje vyksta jau antri metai. Dalyvių susirinko per penkiasdešimt Latvių ir keturi vilniečiai. Varžybos vyko vieną dieną. Po įtemptų kovų pasidabinome trimis medaliais. Ingvilė iškovojo pirmąją vietą, Bartė liko antra, o Simonas užėmė trečiąją vietą. Laikas treniruotis ir kanupolą. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2017-05-20,21

     Pernai džiaugėmės ir pavydėjom Latviams per vienerius metus sukūrusiems net 4 slalomo klubus. Šiemet džiaugiamės ir pavydime, kad nauji klubai jau rengia varžybas ir kviečia jose visus dalyvauti. Jau varžėmės Iecavoje, Balduonėje, Nicoje ir Liepojoje. Dar laukia Adaži.

     Nicoje slalomo varžybose jau dalyvaujame antrus metus. Pernai važiavome vienu busu, šįkart mūsų dvigubai daugiau. Ir Latviai masiškumu nenusileidžia. Varžybose dalyvavo 86 sportininkai. Geriausiai sekėsi Ingvilei. Irkluodama kanoją savo amžiaus grupėje ji užėmė pirmąją vietą.

     Sekmadienį mūsų laukė Liepoja. Čia slalomo varžybos vyko pirmą kartą. Trąsa prie pat jūros. Kas netingėjo, per pertraukas, galėjo ir prie jūros nueiti. Geriausiai U-15 amžiaus grupėje sekėsi mūsų kanojininkėms. Gražu buvo žiūrėti apdovanojimus, kai ant piedestalo lipo tik lietuvaitės- Ingvilė, Kamilė ir Veronika. Šį kartą Latvius „nuskriaudėme“ į Lietuvą parsiveždami 13 medalių. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.  Rezultatai: Nica Liepoja.

 

 

2017-05-13,14

     Pagaliau atėjo tikrasis pavasaris. Temperatūra +20, saulėta. Toks oras džiugino slalomo varžybų Iecavoje ir Balduonėje (Latvija) dalyvius ir žiūrovus. Iecavoje šeštadienį vyko Iecavos ir Baltijos šalių jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionatai, kur dalyvavo 66 sportininkai. Paskutinį kartą varžybose Iecavoje dalyvavome 2011 metais. Tą kartą mūsų klubą atstovavo vienintelis Simantas. Dabar jau tapo įprasta, kad važiuodami į varžybas į vieną busą nebetelpame. Ir rezultatai džiugina. Iecavos ir Baltijos jaunimo čempionate įvairiose amžiaus grupėse ir laivų klasėse „nuskynėme“ net trylika medalių. Aukso medaliais pasidabino Gustas Malakauskas, Ingvilė Midttun ir Bartė Žiliukaitė.

    Sekmadienį persikėlėme į Balduonę. Ten vyko antrasis Balduonės ir Baltijos šalių jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionatai. Čia iškovojome 11 medalių. Pirmąsias vietas iškovojo Ingvilė ir Gustas.

     Po kelionės suskaičiavome- net 24 medaliai atkeliavo į Vilnių. Rekordas! Dėkojame Veronikos tėveliams prisidėjusiems organizuojant išvyką. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Rezultatai: Iecava Balduonė.

 

 

2017-04-29,30

     Pirmosios šiais metais slalomo varžybos Lietuvoje buvo surengtos Vokės upėje, Grigiškėse. Šeštadienį vyko Vilniaus miesto, o sekmadienį Lietuvos čempionatai. Varžybose dalyvavo ne tik lietuviški klubai, bet ir svečiai iš Latvijos, bei Baltarusijos. Vilniaus m. čempionate K-I klasėje iš mūsų klubo narių teisę plaukti finale išsikovojo Simantas, Matas ir Arnoldas. Finale geriausiai sekėsi Simantui. Jis apsoliučioje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą. Arnoldas U-18 amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą, o Matas liko ketvirtas. Kova vyko ne tik vandenyje, bet ir ant kranto. Konkurentai rodė neaiškius video, bandydami pakeisti teisėjų sprendimus. Šauniai sekėsi ir Gustui. Jis U-14 amžiaus grupėje iškovojo pirmąją, o U-16 grupėje- trečiąją vietą.

     Sekmadienį XXXVII- ajame Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionate startavo 74 sportininkai. Kaip ir šeštadienį, į finalą K-I klasėje pateko Simantas, Matas ir Arnoldas. Finale rezultatai nenudžiugino Simanto, kuris absoliučioje įskaitoje liko ketvirtas, o U-23 grupėje buvo pirmas, bet nudžiugino Matą ir Arnoldą, kurie užėmė 10- tą ir 13-tą vietas. Pirmąją vietą K-I klasėje iškovojo M. Atmanavičius iš Alytaus. Keistą rebusą reikėjo spręsti teisėjams. Finaliniame plaukime teisėjai Mantui neužfiksavo nei vienų vartų kartelės lietimo. Po plaukimo jis reiškė nepasitenkinimą, prašydamas pakeisti teisėjų sprendimą ir užrašyti jam du baudos taškus. Paklausus, kuriuose vartuose, jo manymu buvo liesta kartelė, Mantas nežinojo. Čempionatą filmavo Lietuvos ryto televizija. Reportažą galima pasižiūrėti čia. Nepasitenkinimai buvo reiškiami ir viešuose komentaruose po reportažu. Tai nepuošia mūsų sporto. Mūsų nuolatinis pagalbininkas Augustas Čekanauskas užfiksavo daug nuostabių akimirkų, kuriomis galima pasigrožėti čia.

Rezultatai: Vilniaus  Lietuvos

Apie varžybas rašė spauda: delfi.lt  sportas.lt  respublika.lt  sportas.info  lrytas.lt (video)

 

 

 

2017-04-09

     Pirmosios slalomo varžybos anksyvą pavasarį- iššūkis naujokams, džiaugsmas patyrusiems. Šį kartą Valmiera. Aukštas, bet šaltas vanduo. Pilnas autobusiukas vilniečių ir daug sportininkų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos susirinko nuplauti žiemos dulkių nuo slalomo laivų. Čia vyko Baltijos čempionatas, kuriame dalyvavo 58 sportininkai. Į Vilnių parsivežėme tris medalius. Geriausiai pasirodė Arnoldas. Jis K-I klasėje pakliuvo į finalą ir U-18 amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą. Jam tai ir savotiška gimtadienio dovana. Medaliais pasidabino ir Orestas su Gustu. Jie savo amžiaus grupėse užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Varžybų rezultatai.

 

 

 

2017-04-09

     Į tarptautinę slalomo stovyklą Skopje (Makedonija) buvo pakviesti du mūsų klubo sportininkai. Simantui, tai buvo jau trečioji stovyla, o Matas Varslavėnas tokioje stovykloje dalyvavo pirmą kartą. Po stovylos vyko tarptautinės 49 Ilindenski kajak slalom varžybos. K-I klasėje startavo 57 baidarininkai iš 10 šalių. Po dviejų kvalifikacinių plaukimų Simantas buvo septintas, o Matas 36- tas. Į pusfinalį pateko tik Simantas. Pusfinalyje Simantas trąsą įveikęs per 110,81 sek. užėmė pirmąją vietą. Irkluodamas finale septintuose vartuose kliudė vieną kartelę, trąsą įveikė per 118,77 sek. ir nukrito į penktą vietą. Penkta vieta irgi džiugina. Tai pats aukščiausias kada nors Lietuvių pasiektas rezultatas tarptautinėse varžybose.

Rezultatai: Kvalifikacija  Finalai

Apie varžybas rašė spauda: delfi.lt  sportas.lt  sportas.info  respublika.lt

 

 

 

 

2017-01-28

     Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino 2017-2020 m. Slalomo komiteto sudėtį. Ją sudaro penki nariai. Komiteto pirmininku antrai kadencijai patvirtintas Eidris Karevičius. Nariai- Virgaudas Puodžiukas, Audrius Varslavėnas, Vilius Rasimavičius ir Egidijus Radavičius. Sveikiname. Linkime kūrybingo darbo vystant ir populiarinant mūsų mylimą slalomą.

    Vykdomasis komitetas patvirtino 2017 m. slalomo kalendorių, federacijos rengiamų slalomo varžybų nuostatus, atrankos į Lietuvos rinktines taisykles.

     Federacijos tinklapyje pakelbti 2017 m. Lietuvos slalomo rinktinių kandidatai. Džiugu, kad tarp Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo suaugusiųjų ir U-23 rinktinių kandidatų iš dešimties net keturi vilniečiai. Jais tapo Simantas Mažeikis, Matas Varslavėnas, Aurimas Kuodis ir Bartė Žiliukaitė. Tarp U-18 Lietuvos rinktinės kandidatų net šeši vilniečiai. Sveikiname Matą Varslavėną, Orestą Jurgaitį, Aleksander Midttun, Aurimą Kuodį, Arnoldą Gotto ir Bartę Žiliukaitę. Tarp U-14 Lietuvos rinktinės kandidatų Gustas Malakauskas, Rimantas Pumputis ir Ingvild Midttun. Džiaugiamės. Visiems linkime sėkmingų startų 2017 metų sezone.

 

Eidris Karevičius

Virgaudas Puodžiukas

Audrius Varslavėnas

Vilius Rasimavičius

Egidijus Radavičius

 

 

2017-01-28

     Geri slalomo ar kanupolo rezultatai be bendro fizinio pasirengimo šiandien neįsivaizduojami. Antri metai iš eilės dalyvavome federacijos rengiamose bendro fizinio parengimo varžybose. Dėl vietos stokos autobusiuke, važiavo tik aštuoni sportininkai. Varžybos buvo surengtos Panevėžyje. Jose dalyvavo 246 sportininkai. Tai net 31 sportininku daugiau nei pernai. Prizininkais tapti neplanavome. Reikia pripažinti, kad kol kas sprintininkų bendras fizinis pasirengimas daug geresnis nei mūsų. Varžybose geriausiai sekėsi Gustui ir Deimantui (nuotraukoje). Jie savo amžiaus grupėje iš 47-ių sportininkų užėmė atitinkamai 24-ą ir 33-ią vietas. Džiaugiamės ir Arnoldo užimta 34-a vieta iš 48-ių. Kitiems sportininkams sekėsi prasčiau. Dėkojame Audriui už suorganizuotą kelionę. Rezultatų lentelės.

 

 

 

 

2016-10-09

     Šeštadienį į 46-tą Rygos miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatą susirinko 161 sportininkas iš šešių valstybių. Tai net 53 dalyviais daugiau, nei 2015-tais metais. Mūsų delegacija buvo pati gausiausia. Atvykome net penkiais automobiliais. Iš Vilniaus startavo net trisdešimt penki dalyviai. Dvidešimt baidarių ir penkiolika kanojų klasėse. Jaunuosius sportininkus skatino gausi tėvų palaikymo komanda. Rezultatai galėjo būti ir geresni. Vienintelį medalį pelnė Gustas. Jis C-I klasėje U-15 amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą.

     Sekmadienį Valmieroje dalyvavome Latvijos taurės finaliniame etape. Oras šiluma nedžiugino. Pasistatėme šildomą palapinę, bet vis vien karšta nebuvo. Nors vanduo nebuvo aukštas, dalyvių sumažėjo. Mažiukai pabijojo maudytis šaltame Gaujos vandenyje. Patys kalti. Spalio mėnesį vaikštant su trumpomis rankovėmis ir šortais šilta nebus. Kaip sakoma nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Rezultatai šiek tiek geresni, nei šeštadienį. Į finalus pateko Simantas, Arnoldas ir Bartė. Iškovojome dvi taures: C-I klasėje U-15 amžiaus grupėje Bartė, o K-I klasėje U-18 amžiaus grupėje Matas iškovojo trečiąsias vietas. Rezultatai:  Ryga  Valmiera. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

2016-09-25

     Sekmadienį Grigiškėse vyko tradicinės baidarių ir kanojų slalomo Lietuvos taurės varžybos. Į varžybas susirinko rekordinis- net 83 dalyvių skaičius iš trylikos klubų. Tiek dalyvių Grigiškių slalomo trąsoje dar nėra buvę. Po 23-jų metų Grigiškėse vėl pamatėme sportininkus iš Baltarusijos. Varžybos vyko dviejose amžiaus grupėse. K-I vyrų klasėje startavo net 55-ki sportininkai. Šioje klasėje laimėjo K. Pakers iš Valmieros trąsoje sugaišęs 83,06 sek. Simantas finaliniame plaukime trąsą įveikė greičiausiai. Sugaišo tik 81,55 sek. Kliudęs vartų kartelę užsidirbo dvi baudos sekundes ir su rezultatu 83,55 varžybose užėmė trečiąją vietą. Kanojų vyrų klasėje mūsų klubo narys Arnoldas Gotto U-18 amžiaus grupėje užėmė trečiąją vietą. Nugalėtoju šioje klasėje tapo V. Tratsiak iš Minsko. Medalius iškovojome ir kanojų moterų klasėje. Ingvilė Midttun ir Bartė Žiliukaitė tiek U-18, tiek bendroje įskaitose iškovojo antrąsias ir trečiąsias vietas. Šią rungtį laimėjo M. Zandere iš Rygos. Sveikiname.

    Komandinėje, tarp sporto organizacijų, klubų, įskaitoje pirmą kartą mūsų sporto klubas „Regata“ iškovojo pirmą vietą ir buvo apdovanotas sporto taure. Džiaugiamės. Rezultatai čia. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Straipsniai apie varžybas: 1  2  3 .

 

 

2016-09-24

     Kauno baidarių ir kanojų slalomo čempionatas dėl netolygaus vandens Nemune buvo perkeltas į Grigiškes. Vanduo Vokės kanale nebuvo aukštas, bet nebuvo ir labai žemas. Iškėlus keletą pavojingų akmenų iš trąsos, plaukimas tapo saugesnis ir malonesnis. Čempionatas buvo vykdomas penkiose amžiaus grupėse. Baidarių vyrų klasėje bendroje įskaitoje nugalėtoju tapo D. Halavinski iš Minsko. Mūsų klubo nariai iškovojo trečiąsias vietas- Simantas Mažeikis bendroje įskaitoje, o Pijus Gradauskas U-18 grupėje. Baidarių moterų klasėje bendroje įskaitoje nugalėtoja tapo M. Zandere iš Rygos. Vilnietė Ingvilė Midttun U-15 grupėje iškovojo trečiąją vietą. Kanojų vyrų klasėje bendroje įskaitoje nugalėtoju tapo V. Tratsiak iš Minsko. Vilniečiai Gustas Malakauskas ir Orestas Jurgaitis U-15 grupėje iškovojo atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Sveikiname. Rezultatai: Kvalifikacija  Finalai.

 

 

 

 

2016-08-26

     Solkano mieste (Slovėnija) vyko Europos jaunių ir U-23 baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Į Lietuvos rinktinę iš mūsų klubo pateko Simantas Mažeikis ir Matas Varslavėnas. Geriausiai sekėsi Simantu. Jis užėmęs 39-tą vietą, o iš Lietuvių pasirodė geriausiai. Tai pats didžiausias Simanto pasiekimas per jo sportinę karjierą. Matui sekėsi gerokai prasčiau. Jis užėmė paskutinę, 61-mą vietą. Rezultatai: 1 2 3 4 5.

 

 

 

2016-08-14

     Paralelinis slalomas. Įdomus reginys žiūrovams. Azartas sportininkams. Valmieriečiai šeštadienį, savo miesto šventės metu surengė gražias paralelinio slalomo varžybas. Į Valmierą atvykome su gausia tėvų palaikymo komanda. Iš vilniečių vienintelį medalį pavyko iškovoti Gustui Malakauskui. Jis C-I klasėje savo grupėje iškovojo antrąją vietą.

     Sekmadienį Gaujos upėje vyko Latvijos taurės III-iasis etapas ir Latvijos jaunių čempionatas. Geriausiai sekėsi mūsų klubo nariui Matui Varslavėnui. Jis komandiniame plaukime tapo Latvijos čempionu. Sveikiname! Rezultatai: Cup Junior Parallel.

 

 

2016-07-16

     Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo jaunių ir U-23 rinktinė varžėsi Pasaulio čempionate Krokuvoje, Vislos upėje. Prieš čempionatą surengėme šešių dienų treniruočių stovyklą. Čempionate startavome trijose klasėse. U-23 vyrų klasėje iš Lietuvių geriausiai sekėsi Viliui. Jis užėmė 51 vietą, o iki patekimo į pusfinalį pritrūko 7,02 sekundės. Toje pačioje klasėje startavęs Paulius užėmė 63 vietą. Iki pusfinalio Pauliui pritrūko 23,31 sekundės. Jaunių K-I vyrų klasėje užėmęs 73 vietą iš Lietuvių geriausiai pasirodė Matas. Jei ne tas nelemtas „50“ priešpaskutiniuose vartuose, Matas būtų šoktelėjes 11 vietų į viršų. Edvinas ir Šarūnas užėmė atitinkamai 76-tą ir 80- tą vietas. Lietuvos rinktinė Pasaulio jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatuose dalyvavo 7 kartus. Juose dalyvavo 17 sportininkų. Jie pasirodė taip:

 

2002 m.

2004 m.

2006 m.

2008 m.

2010 m.

2013 m.

2016 m.

Simantas Mažeikis

 

 

 

 

65 vieta

56 vieta

 

Gediminas Pocevičius

101 vieta

58 vieta

 

 

 

 

 

Povilas Atmanavičius

 

 

 

65 vieta

 

 

 

Paulius Popiera

 

 

 

 

 

66 vieta

 

Mantas Atmanavičius

99 vieta

67 vieta

 

 

 

 

 

Martynas Masys

 

 

70 vieta

 

 

 

 

Vilius Rasimavičius

 

 

 

 

70 vieta

 

 

Andrius Kmieliauskas

 

 

 

71 vieta

 

 

 

Vytenis Latauskas

 

 

 

 

71 vieta

 

 

Justinas Šnioka

 

72 vieta

 

 

 

 

 

Matas Varslavėnas

 

 

 

 

 

 

73 vieta

Vytenis Licus

 

 

75 vieta

 

 

 

 

Edvinas Turčinavičius

 

 

 

 

 

 

76 vieta

Laurynas Ūsas

 

 

82 vieta

80 vieta

 

 

 

Šarūnas Mickevičius

 

 

 

 

 

 

80 vieta

Aivaras Gončarovas

 

 

 

 

 

81 vieta

 

Donatas Pocevičius

95 vieta

 

 

 

 

 

 

     Jaunių K-I moterų klasėje visai neblogai pasirodė Dalija. Pasaulio čempionate ji startavo pirmą kartą. Ji užėmė 43 vietą. Tai pati aukščiausa kada nors užimta vieta Pasaulio jaunių čempionate.

 

2006 m.

2008 m.

2010 m.

2016 m.

Dalija Lipska

 

 

 

43 vieta

Erika Baranauskaitė

 

49 vieta

48 vieta 

 

Jūratė Vitkauskaitė

55 vieta 

 

 

 

Lietuvių plaukimai: Viliaus I, Viliaus II, Pauliaus I, Pauliaus II, Mato I, Mato II, Edvino I, Edvino II, Šarūno I, Šarūno II. Dalijos I, Dalijos II.

 Rezultatai čia (.zip). Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

2016-07-03

     Slalomo komitetas siekdamas geresnių sportinių rezultatų nusprendė sudaryti Lietuvos slalomo U-14 rinktinę. Rinktinės vadovu patvirtintas E. Radavičius. Rinktinės uždavinys- treniruotis ir dalyvauti Europos slalomo jaunių taurės etapuose. Į rinktinę iš vilniečių pakviesti Orestas Jurgaitis, Gustas Malakauskas ir Matas Varslavėnas. Pirmieji du taurės etapai vyko Slovėnijoje. Dėl labai didelio dalyvių skaičiaus mūsų rinktinė į minėtus etapus nebuvo priimta. Kiekviename etape startavo po 365 sportininkų. Trečiasis etapas buvo surengtas Flattach (Austrija). Orestui ir Gustui tai buvo pirmasis krikštas tokiame rimtame vandenyje. Nors ir su 2x+50 baudos, abiem pavyko sėkmingai finišuoti. Gustas užėmė 44-tą, o Orestas 45-tą vietą. Matas finišavo sėkmingiau. Jis užėmė 21-mą vietą ir buvo pirmas už „brūkšnio“. Tai yra pritrūko aplenkti bent vieną sportininką, kad patektų į finalą. Rezultatai čia. Ketvirtas ir penktas etapai vyko Augsburge (Vokietija). Trąsa buvo be galo sudėtinga. Treneris nerizikavo ir varžybose iš mūsiškių leido startuoti tik Matui. Jis abiejuose etapuose liko septintame dešimtuke. Rezultatai čia.

 

 

2016-06-26

     Lietuvos kanupolo U-21 rinktinė, kuriai vadovauja Rasa Kudabienė iš Trakų buvo išvykusi į Belgiją, į Europos kanupolo taurės II-ąjį turą. Į rinktinę buvo pakviesti mūsų klubo sportininkai Karolis Tuska ir Šarūnas Zakarka. 2016 m. Europos taurės II-asis turas sutapo su nuo 1991 m. Belgijoje vykstančiu Flanderscup kanupolo turnyru. 1999 m. šis turnyras sutapo su trečiuoju Europos čempionatu. Jame, vadovaujama Regimanto Vaičiulio, dalyvavo ir Lietuvos suaugusųjų rinktinė. Tą kartą aplenkus Latvijos ir Danijos komandas, pavyko užimti 13-tą vietą.

     Šį kartą mūsų grupėje varžytis susirinko 11 komandų. Silpnų komandų nebuvo. Teko žaisti prieš Prancūzus, Italus, Olandus, Didžiąją Britaniją ir Belgus. Įmestų- praleistų įvarčių santykis 15:47. Užburtas rezultatas 2:7. Tokiu rezultatu teko pralaimėti net tris kartus. Didžiausias džiaugsmas- rezultatu 4:1 laimėtas susitikimas prieš varžybų šeimininkus Belgus. Turnyre gerai žaisti sekėsi Karoliui. Jis pelnė du įvarčius.

     Komandos rezultatai gerėja. Jei prieš mėnesį Lenkijoje vykusiame Europos taurės pirmame ture nebuvo aplenkta nei viena komanda, tai dabar, aplenkę Belgus, užėmėme 10- tą vietą.

 

 

MEN

WOMEN

MEN -21

WOMEN -21

1

FRANCE

GERMANY

GERMANY

FRANCE

2

GERMANY

FRANCE

GREAT BRITAIN

GERMANY

3

ITALY

THE NETHERLANDS

ITALY A

GREAT BRITAIN

4

DENMARK

POLAND

POLAND

POLAND

5

THE NETHERLANDS

ITALY

FRANCE

THE NETHERLANDS

6

SWITZERLAND

GREAT BRITAIN

THE NETHERLANDS A

 

7

SWEDEN

CZECH REPUBLIC

ITALY B

 

8

SPAIN

SWITZERLAND

SWITZERLAND

 

9

BELGIUM

SPAIN

THE NETHERLANDS B

 

10

GREATBRITAIN

SWEDEN

LITHUANIA

 

11

POLAND

DENMARK

BELGIUM

 

 

 

 

2016-06-19

     Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas neatsiejamas nuo Puvočių stovyklos. Antri metai vilniečių stovyklai vadovauja Simantas. Šiais metais į stovyklą susirinko 23 vaikai. Visus džiugino geras oras, puikus maistas, futbolas, tinklinis, orentavimasis, na ir aišku krikštynos. Stovyklos pabaigoje, penktadienį, visus išgąsdino škvalas. Lūžo palapinės, virto medžiai. Viena eglė nulūžo vos per 25 metrus nuo palapinių. Irklavimo įgūdžius lavinome slalomo treniruotėse du kartus dienoje. Stovykla pasibaigė slalomo varžybomis.

     Į Lietuvos baidarių ir kanojų jaunių slalomo čempionatą susirinko 82 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir penkių Latvijos miestų. Tai beveik dvigubai daugiau, nei pernai. Vilniečių stovykla iškovojo net 17- lika medalių. Baidarių klasėje U-18 grupėje iš mūsiškių geriausiai sekėsi Karoliui. Jis iškovojo trečiąją vietą. U-16 grupėje antrąją vietą užėmė Matas, o U-12 grupėje pirmas buvo Rimantas. Apdovanojant vienviečių kanojų prizininkus, ant pjedestalo išsirikiavo vien mūsiškiai. Gustas iškovojo pirmąją, Matukas antrąją, o Džiugas trečiąją vietas. Dviviečių kanojų klasėje irgi susišlavėme visus medalius. Pirmieji Matas su Pijumi, antrieji Ingvild su Barte, tretieji Aurimas su Augustu. Komandiniuose plaukimuose mūsiškiai, atstovaujami Karolio, Mato ir Gusto iš 17-iolikos komandų užėmė antrąją vietą. Rezultatai čia. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Straipsnis federacijos tinklapyje.

     Po čempionato sudaryta Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo jaunių rinktinė, kuri liepos mėnesį dalyvaus Pasaulio jaunių čempionate Krokuvoje (Lenkija). Į ją pateko mūsų klubo narys Matas Varslavėnas.

 

 

2016-06-12

     Latviams perkėlus Latvijos slalomo čempionatą savaitei vėliau, jis sutapo su jaunių ir vaikų slalomo stovyklos pradžia. Stovykla svarbi tuo, kad po jos vyksta Lietuvos jaunių slalomo čempionatas. Latvijos slalomo čempionatas irgi svarbus, nes po jo sudaroma Lietuvos slalomo U-23 rinktinė. Suspėjome ir ten ir ten. Vieni važiavo į slalomo stovyklą Puvočiuose, kiti susiruošė į Valmierą. Jei mes Lietuvoje teisėjų kompetencijos problemą jau išsprendėme, tai latvius ji užgriuvo dabar. Pakeitę didžiąją dalį patyrusių ir kompetetingų teisėjų naujokais, latviai susidūrė su problemomis. Naujokai nejausdami atsakomybės „šaudė varnas“ ir protokoluose rašė bet ką. Slalome, kitaip nei kanupole, pateikus filmuotą medžiagą, įrodančią teisėjų klaidą, ją galima ištaisyti, bet jie neregavo. Dėl to nukentėjo ne tik mūsų, bet ir Alytaus, Rygos, Valmieros sportininkai. Labiausiai nukentėjo Jurgis. Jis ne tik nepateko į finalą, bet ir į Lietuvos U-23 rinktinę. Pirmą dieną vyko kvalifikacinai ir komandiniai plaukimai. Į finalą pateko Simantas. Plaukiant komandinius plaukimus mus lydėjo sėkmė. Simantas ir Matas komandose su latviais užėmė atitinkamai pirmąją ir antrąją vietas. Sekmadienį finaliniame plaukime, gavęs teisėjų „dovanėlę +50“, Simantas užėmė 10-ąją vietą. Labiausiai pasisekė Viliui, kuris pirmą kartą Latvijos čempionate iškovojo antrąją vietą. Paulius užėmė penktąją, o Gustas, Orestas ir Matas atitinkamai 27-tą, 29-tą ir 31-mą vietas. Rezultatai čia. Čempionatą nušvietė Lietuvos spauda.

Straipsniai:  www.sportas.lt    www.sportas.info    www.respublika.lt    www.bki.lt

     Po čempionato sudaryta Lietuvos slalomo U-23 rinktinė, kurią sudaro Simantas Mažeikis iš Vilniaus, Vilius Rasimavičius iš Alytaus ir Paulius Popiera iš Kauno. Jie liepos mėnesį dalyvaus Pasaulio čempionate Lenkijoje, o rugpjūčio mėnesį Europos čempionate Slovėnijoje.

 

 

2016-05-29

     Lietuvos kanupolo 2016 m. rinktinė sudaryta iš pernai metais Lietuvos kanupolo čempionate pirmąją ir antrąją vietą užėmusių komandų atstovavo Lietuvą Europos taurės pirmąjame ture Lenkijoje Kaniow mieste. Iš mūsų klubo atstovauti Lietuvą buvo pakviesti geriausi mūsų klubo žaidėjai Simantas Mažeikis, Paulius Minialga, Šarūnas Zakarka ir Karolis Tuska. Rinktinei vadovavo pernai metų čempionų treneris Egidijus Radavičius. Ture vyrų grupėje dalyvavo komandos iš Olandijos, Vokietijos, Italijos, Danijos, Lenkijos, Švedijos, Rusijos, Čekijos ir Lietuvos. Žaidėme prieš Italus, Danus, Vokiečius, Lenkus, Rusus ir Čekus. Karštis buvo be galo didelis ir varginantis. Pavyko laimėti tik prieš Čekus. Iš devynių komandų užėmėme aštuntąją vietą. Komandoje geriausiai žaidė Simantas įmetęs penkis įvarčius.

 

 

 

2016-05-22

     Braliukai Latviai nemiega. Per žiemą jie įsteigė net du slalomo klubus, sukvietė vaikus treniruotis ir netgi surengė varžybas į kurias važiavome. Pirmos varžybos Nicoje. Tai ne garsioji Prancūzijos Nica prie Viduržemio jūros, tai Latvijos Nica prie pat Baltijos jūros. Gal dar ne labai garsi, bet ateityje tikrai ją išgarsins būsimi slalomo meistrai ir čempionai. Į pirmąsias Nicos baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybas susirinko visi Latvijos slalomo klubai ir mes vilniečiai. Varžyboms ruošėmės rimtai. Atvažiavome išvakarėse. Ryte padarėme treniruotę būsimoje varžybų vietoje. Po pietų aplankėme už 20 km ęsančią Liepoją. Ten Liepojos slalomo klubo trąsoje, kuri yra prie pat jūros, padarėme dar vieną treniruotę. Dieną baigėme maudynėmis ir irklavimu jūroje. Šeštadienį varžybose sekėsi puikiai. Pirmą kartą visi mūsų sportininkai iškovojo prizines vietas ir buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Arnoldas atskirose rungtyse iškovojo pirmą, antrą ir dvi trečias vietas. Laurynas, Matas ir Nikas pirmi. Gustas antras ir trečias. Orestas ir Bartė treti. Rezultatai čia.

     Sekmadienį persikėlėme į Baldone. Ten išbandėme naująją slalomo trąsą. Trąsa puiki. Čia tikrai geros sąlygos treniruotis Baldones vaikams. Mūsų sekmadienio varžybų rezultatai šiek tiek kuklesni. Nikas pirmas ir trečias. Orestas pirmas. Arnoldas antras ir trečias. Bartė trečia, Gustas du kart trečias. Rezultatai čia.

     Toliau treniruojamės kanupolą. Vieni Lietuvos suaugusių rinktinės sudėtyje penktadienį išvažiuoja į Lenkiją dalyvauti Europos kanupolo taurės pirmąjame ture, kiti birželio 4-5 d. ruošiasi dalyvauti atvirose Trakų vaikų, jaunučių ir suaugusių pirmenybėse, bei LT taurės II etape.

 

 

2016-05-14

     Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo rinktinė grįžo iš Europos čempionato. Kiekvieną kartą išvykstant rinktinei linkime patekti į pusfinalius. To padaryti dar niekam iš Lietuvių nepavyko. Analizuojant užimtas vietas lyg ir niekas nesikeičia. Kaip buvome šeštame dešimtuke, taip ir likome. Lentelėje pateikiami duomenys apie Europos čempionatuose dalyvavusius Lietuvius ir jų užimtas vietas.

 

1998 m.

2006 m.

2007 m.

2008 m.

2012 m.

2013 m.

2014 m.

2015 m.

2016 m.

Justinas Šnioka

 

58 v.

 

 

 

43 v.

57 v.

54 v.

 

Mantas Atmanavičius

 

 

68 v.

64 v.

57 v.

55 v.

55 v.

48 v.

 

Simantas Mažeikis

 

 

 

 

 

53 v.

 

57 v.

58 v.

Arūnas Tuminauskas

 

54 v.

62 v.

65 v.

63 v.

 

 

 

 

Paulius Popiera

           

56 v.

 

 

Vilius Rasimavičius

           

 

 

57 v.

Kęstutis Dambrauskas

58 v.

 

 

 

 

 

 

 

 

Matas Varslavėnas

           

 

 

59 v.

Povilas Atmanavičius

 

60 v.

64 v.

74 v.

62 v.

 

 

 

 

Kostas Grigonis

68 v.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Analizuojant rezultatus, matomas šioks toks gerėjimas. Jei 2014 ir 2015 metais iki pusfinalio Mantui trūko atitinkamai 21,13 ir 15,61 taško tai šiais metais Simantui trūko 11,2 taško. Jei ir toliau taip gerinsim rezultatus, į pusfinalį pateksime po kokių trijų metų. Plaukimų video: Simanto 1 2, Mato 1 2. Rezultatai čia.

     Antri metai iš eilės dalyvaujame vandens turizmo ralyje. Pernai Simantas su Arnoldu, bei Valdas su Agne iškovojo pirmąją vietą. Šiais metais mūsų klubo komanda po inirtingos kovos Dubysos upėje užėmė antrąją vietą. Sveikiname.

     Toliau treniruojamės slalomą ir kanupolą. Vieni Lietuvos suaugusių rinktinės sudėtyje ruošiasi dalyvauti Europos kanupolo taurės pirmąjame ture, kuris vyks gegužės 27-29 dienomis Lenkijoje. Kiti gegužės 21-22 d. ruošiasi dalyvauti Nicos ir Baldonės slalomo varžybose Latvijoje.

 

 

 

2016-04-17

     Sekmadienį Grigiškėse Vokės upėje kovos tęsėsi. Čia vyko trisdešimt šeštasis Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. K-I klasėje startavo trisdešimt sportininkų. Po dvidešimt septynerių metų K-I klasėje medalius vėl pavyko iškovoti vilniečiams. Tą kartą prizininku tapo Arnas Jurskis. Šįkart- Simantas Mažeikis. Iki pirmosios vietos Simantui pritrūko 0,92 sekundės, o iki antros tik 0,4 sekundės. Čempionu septintą kartą tapo K. Pakers iš Valmieros. K-Im klasėje čempione tapo E. Baranauskaitė iš Alytaus, o C-I klasėje E. Putninšas. Rezultatai čia. Už čempionato pravedimą aukštame lygyje dėkojame vyr. teisėjui Eidriui Karevičiui. Čempionatą filmavo Lietuvos televizija. Apie čempionatą rašė dienraščiai, kurių straipsnius galite perskaityti čia: http://www.sportas.lt http://www.delfi.lt  http://klaipeda.diena.lt  http://kauno.diena.lt  http://www.sportas.info  http://faktai.lt

     Čempionato akimirkas užfiksavo Augustas Čekanauskas, kurio nuotraukas galite pamatyti slalomo fotogalerijojeToliau treniruojamės Regatos slalomo ir kanupolo arenoje. Ruošiamės išvykai į Nicą, kur gegužės 20-22 d. vyks slalomo varžybos. Šeštadienį (04-23) dalyvausime 100 kilometrų Vohandu (Estija) maratone

 

 

 

2016-04-16

     Šeštadienį Grigiškėse vyko Vilniaus miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Čempionatas skyrėsi nuo ankstesnių medalių gausa. Pirmą kartą K-I klasėje buvo varžomasi net keturiose amžiaus grupėse. Geriausiai iš vilniečių plaukė Simantas. Absoliučioje įskaitoje jis užėmė ketvirtą vietą. Nors pernai pavyko užimti pirmąją vietą, šiemet teko nusileisti K. Pakersui, T. Karlivanui ir J. Šniokai. Iki medalio pritrūko 0,05 sekundės. K-I klasėje U-18 amžiaus grupėje antrąją vietą, pralaimėjęs tik K. Melnikoniui iš Valmieros, iškovojo mūsų klubo sportininkas Karolis Tuska. K-I klasėje U-16 amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo mūsiškis Matas Varslavėnas. Jis nusileido tik Kiprui Talačkai iš Kauno. K-I klasėje U-14 amžiaus grupėje antrąją ir trečiąją vietas iškovojo vilniečiai Orestas Jurgaitis ir Gustas Malakauskas. Labiausiai džiaugėsi Orestas- tai pirmasis jo medalis tokio lygio varžybose. Moterų baidarių klasėje pirma buvo Erika Baranauskaitė iš Alytaus, o C-I klasėje nugalėjo E. Putninšas iš Valmieros. Čempionatą rėmė VšĮ „Sveikas miestas“, padovanojęs daug mineralinio vandens „Druskininkų Hermis“ Rezultatai čia. Apie varžybas rašė dienraščiai: http://www.trakietis.lt  http://www.sportas.lt  http://www.sportas.info

 

 

 

2016-04-10

     Pasibaigus treniruočių stovyklai Skopje (Makedonija) Simantas dalyvavo tarptautinėse 48 Ilindenski kajak slalom varžybose. K-I klasėje startavo 59 baidarininkai iš 12 šalių. Po dviejų kvalifikacinių plaukimų Simantas buvo trečias. Irkluodamas finale kliudė tris karteles ir nukrito į šeštąją vietą. Šešta vieta irgi džiugina. Tai pats aukščiausias kada nors Lietuvių pasiektas rezultatas tarptautinėse varžybose. Finalų rezultatai

      Savaitgalį keliamės į Grigiškes, kur šeštadienį nuo 12.00 val. vyks Vilniaus miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, o sekmadienį taip pat nuo 12.00 val. vyks Lietuvos čempionatas. Sporto žurnale sportlandmagazine išspausdintas straipsnis apie mūsų visų mylimą kanupolą, kurį galima pasiskaityti čia. http://www.sportlandmagazine.com Apie mus rašė: http://www.sportas.lt http://www.sportas.info

 

 

2016-04-10

     Slalomo varžybų sezonas prasidėjo. Valmieroje (Latvija) vyko Latvijos taurės I ir II etapai. Į varžybas tradiciškai susirinko geriausi slalomo meistrai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo sportininkai iš Kauno, Alytaus ir Vilniaus. Rezultatais džiaugiamės. I Vilnių parsivežėme net šešias taures. Geriausiai pasirodė Gustas Malakauskas U-15 amžiaus grupėje Latvijos taurės I ir II etapuose baidarių klasėje iškovojęs pirmąsias vietas. Matas Varslavėnas ir Matas Abalikšta baidarių klasėje atitinkamai U-18 ir U-15 amžiaus grupėse abiejuose etapuose iškovojo trečiąsias vietas. Rezultatai čia: <1>  <2>.

Varžybas nušvietė spauda: http://www.delfi.lt  http://kauno.diena.lt  http://www.sportas.lt  http://alytusplius.lt

 

 

2016-04-06

     Finišavo jau ketvirtasis slalomralis. Šį kartą jis vyko Vilnelės upėje. Į varžybas susirinko 34 dalyviai. Šauniai sekėsi mūsų klubo sportininkams. Vienviečių kieto korpuso kajakų klasėje pirmą vietą iškovojo Viktoras Kiriejevas, o Matas Levit-Petrovas užėmė trečiąją vietą. Sveikiname. Rezultatai čia.

     Treniruotės Lazdynų baseine pasibaigė. Prasidėjo treniruotės lauke. Oras džiugina. Simantas treniruojasi Skopje mieste (Makedonija), kur tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija vykdo Talentų rėmimo programą. Balandžio 9-10 dienomis važiuojame į Valmierą (Latvija), kur dalyvausime Latvijos slalomo taurės pirmame ir antrame etapuose. Balandžio 16-17 dienomis Grigiškėse, Vokės upėje vyks Vilniaus miesto ir Lietuvos slalomo čempionatai.

Vilniaus slalomo čempionato nuostatai     Slalomo varžybų nuostatai    Paraiška

 

 

 

2015-10-10

    108 sportininkai kirto finišo liniją Rygos centre vykusiame 45-ąjame Rygos miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Konkurencija buvo didžiulė. Varžybose dalyvavo 5-ių valstybių sportininkai. 50 sportininkų iš Latvijos, 18 iš Baltarusijos, 14 iš Rusijos, 5 iš Estijos ir 34 iš Lietuvos. Vilniečių delegaciją sudarė 20 sportininkų. Iš vilniečių ant pjedestalo lipo Matas Abalikšta C-I klasėje U-12 grupėje iškovojęs pirmąją vietą, Jonas Minialga K-I klasėje U-15 grupėje iškovojęs antrąją vietą, Gustas Malakauskas K-I klasėje U-12 grupėje iškovojęs antrąją vietą, Ingvilė Midttun K-I klasėje U-12 grupėje iškovojusi antrąją vietą ir Matas Varslavėnas K-I klasėje U-15 grupėje iškovojęs trečiąją vietą. Pasidabinę medaliais patraukėme į Valmierą, kur sekmadienį varžėmės Latvijos taurės finaliniame etape. Čia irgi nelikome be apdovanojimų. Geriausiai sekėsi Jonui, kuris savo grupėje iškovojo pirmąją vietą. Antras liko mūsų klubo narys Matas Varslavėnas. Kaip ir pirmąją dieną Gustas džiaugėsi antrąja vietą. Laimi tie, kurie treniruojasi. Rezultatai Ryga  Valmiera.

 

 

 

 

2015-09-26,27

     Lietuvos slalomo sezoną uždarėme Kaune ir Grigiškėse vykusiomis Kauno miesto čempionatu ir Lietuvos taurės varžybomis. Didžiausia problema - vandens lygis upėse. Po sausos vasaros upės neatsigavo. Tiek Nemune, tiek Vokėje vandene lygis buvo labai žemas. Lyderiai gailėdami savo brangių baidarių ir irklų negalėjo parodyti aukštų rezultatų. Kaune laimėjo šių metų Lietuvos slalomo čempionas Toms Karlivans iš Latvijos, o Vilniuje Vilius Rasimavičius. Kaune dalyvavo 56,o Grigiškėse 48 sportininkai iš 10 klubų. Iš mūsų klubo geriausiai pasirodė Matas Varslavėnas. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Rezultatai 1  2  3.

 

 

 

 

2015-09-12.

     Jau kelinti metai iš eilės Estijos slalomo čempionatai vyksta Valmieroje (Latvija). Šios varžybos yra įtraukltos į Lietuvos rinktinių atranką. Čempionate dalyvavo mūsų klubo sportininkai Matas Varslavėnas ir Matas Abalikšta. Nors jau ruduo, oras buvo neblogas. Gaila, kad vandens lygis Gaujos upėje buvo labai žemas. Matas Varslavėnas pateko į finalus, tarp jaunių užėmė 5-tą vietą, o kovoje dėl patekimo į Lietuvos rinktinę uždirbo 8 taškus.

     Gaila, kad varžybose sportininkai buvo suskirstyti tik į dvi amžiaus grupes. Jaunasis mūsų klubo sportininkas Matas Abalikšta jaunių grupėje užėmė 14 vietą iš 22. Rezultatai čia: kvalifikacija finalai. Apie mus rašė spauda: sportas.lt  sportas.lt  kauno.diena.lt

 

 

 

 

2015-09-01

     Taip jau nutiko, kad šiais metais Europos slalomo ir kanupolo čempionatai vyko tuo pačiu metu. Krokuvoje (Lenkija) buvo surengtas Europos jaunių ir U-23 slalomo čempionatas, o Esene (Vokietija) Europos suaugusių ir U-21 kanupolo čempionatas. Abiejuose čempionatuose dalyvavo mūsų klubo sportininkai. Kanupolo suaugusiųjų grupėje žaidė mūsų klubo sportininkas Edgaras Marcinkevičius, o U-21 grupėje Karolis Tuska. Slalomo rinktinėje mūsų klubą atstovavo Simantas Mažeikis, Jonas Minialga, Matas Varslavėnas ir Šarūnas Zakarka. Kanupolo suaugusiųjų rinktinė tarp aštuoniolikos komandų užėmė septynioliktą vietą, o U-21 komanda liko paskutinėje- dvyliktoje vietoje. Slalome sekėsi šiek tiek geriau. Simantas užėmė 48-tą, Jonas 51-mą iš 55-ių sportininkų, Matas liko 45-tas, o Šarūnas 47-tas iš 49-ių sportininkų.

Rezultatai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

Apie mus rašė spauda ir komentatoriai.

 

 

 

 

2015-06-21

     Vaikų slalomo sporto stovykla ir Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas pasibaigė. Varžybose dalyvavo 46 sportininkai. Iš jų 20 vilniečių, 8 kauniečiai, 12 alytiškių ir 6 latviai. Iš mūsiškių geriausiai sekėsi Pauliui. Jis trąsą įveikė per 99,14 sek. ir užėmė ketvirtąją vietą. Gaila, kad stovyklos metu susirgo Šarūnas ir negalėjo parodyti, ko išmoko per metus. Labiausiai sekėsi Matui Abalikštai. Jis varžybose iškovojo net keturis medalius. Brangiausias medalis K-I klasėje U-12 grupėje iškovota pirma vieta. Estafečių rungtyje Paulius su valmieriečiais ir kauniečiais užėmė antrąją vietą, o Jonas, Matas ir Karolis - trečiąją. Rezultatai čia.

     Po čempionato sudaryta Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo jaunių rinktinė, kuri rugpjūčio mėnesį dalyvaus Europos jaunių čempionate Krokuvoje (Lenkija). Į ją pateko mūsų klubo nariai Šarūnas Zakarka ir Matas Varslavėnas. Nuotraukoje Rimantas Pumputis, kuris stovykloje ir varžybose dalyvauja jau antrus metus.

 

 

 

 

2015-06-07

     Jau tapo tradicija, kad į Latvijos baidarių ir kanojų slalomo čempionatą susirenka stipriausi Latvijos, Estijos ir Lietuvos irkluotojai. Latvijos čempionatas Lietuvos irkluotojams svarbus dar ir tuo, kad čia vyksta paskutinis atrankos etapas į Lietuvos rinktinę, kuri rudenį dalyvaus Pasaulio slalomo čempionate. Šeštadienį vyko kvalifikaciniai ir komandiniai plaukimai. Į pusfinalį iš mūsų klubo pateko Simantas, Šarūnas, Matas ir Karolis. Džiaugiamės ir Matuko pasirodymu, kur jis aplenkė net septynis varžovus. Baidarių komandiniuose plaukimuose mūsų komanda užėmė ketvirtąją vietą. Kanojų komandiniuose plaukimuose Simantas kartu su Latviais užėmė trečiąją vietą. Sekmadienį pusfinalio plaukime staigmeną pateikė Karolis. Pirmą kartą jis iš mūsų klubo jaunių pasirodė geriausiai. Pasisekė ir Simantui. Jis finale užėmė ketvirtąją vietą, o nuo trečiosios vietos atsiliko vos 0,1 sek. Tarp Lietuvių jis vėl buvo pirmas. Tai nėra Simanto pats geriausias pasirodymas Latvijos čempionatuose. 2013 m. Simantas Latvijos čempionate iškovojo antrąją vietą.

     Pasibaigus čempionatui buvo suskaičiuoti taškai dėl atrankos į Lietuvos rinktinę. Į Lietuvos rinktinę, dalyvausiančią Pasaulio čempionate Londone, Simantas pateko pirmuoju numeriu. Sveikiname. Grįžtant namo atidarėme maudymosi sezoną Baltijos jūroje. Kitą savaitę laukia kelionė į kanupolo turnyrą Lenkijoje ir vaikų slalomo stovykla Puvočiuose.

Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Rezultatai 1 2

 

 

2015-05-30

     Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo rinktinė sugrįžo iš Markkleebergo (Vokietija), kur dalyvavo Europos čempionate. Nepasisekė. Visi vyrai plaukė žemiau savo galimybių. Galima būtų pagirti tik Eriką, kuri padarė nemenką pažangą. Pasiruošti laiko pakako, gyvenimo sąlygos buvo geros, inventorius aukšto lygio. Tai kur priežastys? Savaitgalį vykstame į Latvijos čempionatą Valmieroje. Ten paaiškės galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri rugsėjo mėn. važiuos į Pasaulio slalomo čempionatą Londone. Rezultatai kval. suaug.

 

 

 

 

 

2015.05.17

     05-17 Sekmadienį grįžome iš dar vienos slalomo stovyklos, kurioje ruošiamės Europos jaunių čempionatui. Pasibaigus stovyklai dalyvavome varžybose Krokuvos prezidento taurei laimėti. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Austrijos, Prancūzijos, Kazachstano, Nigerijos, Lenkijos ir Lietuvos. Pirmą kartą tokio lygio varžybose patekome į pusfinalius. Geriausiai sekėsi Matui Varslavėnui, kuris pusfinalyje iš 27 sportininkų K-I klasėje užėmė 18 vietą. Džiaugamės ir Arnoldo Gotto pasirodymu, kuris tarp lietuvių parodė antrą rezultatą. Karoliui nepasisekė. Pusfinalyje pirmą trąsos dalį praplaukęs stebėtinai gerai, taikydamas į tryliktus vartus virto. Varžybas aprašė sportas info.    Nuotraukos slalomo fotogalerijoje.

     Artėja Trakų miesto jaunių kanupolo pirmenybės. Treniruojamės, ruošiamės dalyvauti. Artėja vaikų slalomo stovykla Puvočiuose. Stovykla prasideda birželio 12 dieną. Kviečiame dalyvauti. Telefonas pasiteiravimui 861074084

 

 

2015.04.25

     Keturi mūsų klubo sportininkai Krokuvoje (Lenkija) dalyvavo treniruočių stovykloje ir „Krokuvos slalomas“ varžybose. Jonas ir Paulius pirmą kartą „paragavo“ tokio aukšto vandens. Varžybose be „50“ jiems trąsos įveikti nepavyko. Visiems būna pirmas kartas. Džiugino vasariškas oras ir šiltas vanduo. Matui šiais metais tai jau antroji slalomo stovykla užsienyje. Pažanga akivaizdi. Geriausiai sekėsi Šarūnui, kuris panašaus vandens jau buvo matęs pernai metais Slovakijoje ir Makedonijoje, dalyvaudamas Europos jaunių čempionate. Šia stovykla pradėjome pasiruošimą 2015 m. Europos jaunių čempionatui, kuris įvyks rugpjūčio 26-30 d. Krokuvoje.

 

 

2015.04.19

     XXXV- as Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas pasibaigė. Tai pačios svarbiausios metų slalomo varžybos Lietuvoje. Jos tradičiškai vyko Grigiškėse. Vienviečių baidarių klasėje pirmą kartą pirmąją vietą iškovojo Toms Karlivans iš Valmieros. Iš mūsiškių, užėmęs penktąją vietą, geriausiai pasirodė Simantas. Į pusfinalius pateko Šarūnas ir Paulius. Komandiniuose plaukimuose antrus metus iš eilės laimėjo jungtinė Vilniečių ir Valmieriečių komanda, kurią sudarė Simantas, Kaspars ir Toms. Dviviečių kanojų klasėje iškovojome sidabrą ir bronzą. Antri buvo Simantas su Jonu, treti- Paulius su Šarūnu. Prizininkus ir nugalėtojus jubiliejiniais „Irklavimui- 130“ medaliais apdovanojo baidarių ir kanojų irklavimo federacijos prezidentas Aleksandras Alekrinskis. Rezultatai (Q) (F). Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Straipsniai spaudoje.

     Po šių varžybų buvo sudaryta Lietuvos rinktinė, kuri dalyvaus Europos čempionate Vokietijoje. Rinktinę sudaro Simantas Mažeikis, Justinas Šnioka, Mantas Atmanavičius ir Erika Baranauskaitė.

Augusto Četkausko nuotrauka www.sportoakimirka.lt

 

 

2015.04.18

    Po Valmieros persikėlėme į Grigiškes. Intencyviai treniravomės. Šeštadienį po kelių metų pertraukos vėl surengėme Vilniaus miesto atvirą baidarių ir kanojų slalomo čempionatą. Buvo smagu. Nors oras ir nelepino, vanduo buvo labai aukštas. Pastatėme trąsą iš 22 vartų. Čempionate startavo 47 sportininkai. Suvažiavo visi pajėgiausi sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Iš mūsų klubo į pusfinalius pateko Arnoldas ir Šarūnas. Į finalus- Simantas. Pirmąją vietą po įtemptos kovos laimėjo Simantas. Nuo antrąją vietą užėmusio Justino Šniokos jį skyrė tik 0,37 sek.

     Surengėme ir komandinius plaukimus. Juose dalyvavo net 11 komandų. Pirmają vietą iškovojo jungtinė Vilniaus ir Valmieros komanda, kurią sudarė Simantas Mažeikis, Karpars Pakers ir Toms Karlivans. Rezultatai čia.

Augusto Četkausko nuotrauka www.sportoakimirka.lt

 

2015.04.11-12

     Balandžio 11-12 dienomis dalyvavome baidarių ir kanojų slalomo Latvijos taurės I ir II etapuose. K-I klasėje varžėsi 35 sportininkai. Iš jų 13 vilniečių. Lydėjo sėkmė. U-12 amžiaus grupėje Matukas ir šeštadienį ir sekmadienį buvo pirmas. U-15 amžiaus grupėje abi dienas ant apdovanojimų pakylos lipo Matas ir Jonas. Matas abiejuose etapuose užėmė trečiąsias vietas. Jonas šeštadienį buvo antras, o sekmadienį aplenkęs pajėgų varžovą iš Kauno iškovojo pirmąją vietą. Šiose varžybose vilniečiai iškovojo net 10 taurių. Neblogai sekėsi ir kauniečiams. Absoliučioje įskaitoje pirmą kartą pirmąją vietą iškovojo „Regesos“ klubo atstovas Justinas Šnioka. Sveikiname. Į finalus pateko Simantas ir Jonas. Dabar ruošiamės dalyvauti Vilniaus miesto ir Lietuvos slalomo čempionatuose, kurie savaitgalį vyks Grigiškėse. Rezultatai čia: I II. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Apie varžybas aprašė Lietuvos spauda.

 

 

 

2015.04.09

Pirmosios šiais metais slalomo stovyklos pasibaigė. Matas su Karoliu laimingi grįžo iš Čekijos. Simantas iš Makedonijos. Po stovyklos Makedonijos sostinėje Skopje vyko Ilindanski kajak slalom Ikas 2015 varžybos. Sekėsi puikiai. Šiaip taip patekęs į pusfinalį Simantas jame užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į finalą. Tai pirmas toks geras lietuvių pasirodymas tokio aukšto lygio varžybose. Finale užimta devinta vieta irgi džiugina. Varžybose dalyvavo sportininkai iš 10 šalių. Rezultatai čia. Nuotraukos slalomo fotogalerijoje. Apie varžybas aprašė spauda čia. Sportininkai siunčia nuotaikingus sveikinimus Šv. Velykų proga čia.

 

 

 

 

2014.12.09

     Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino keturis slalomo veiklos dokumentus. Patvirtinti 2015 m. Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo suaugusių, jaunimo ir jaunių rinktinių kandidatai. Čia. Simantas pateko į suaugusių ir jaunimo rinktines. Jaunių rinktinę sudaro pusė mūsų klubo narių. Paulius ir Jonas į rinktinę pateko pirmą kartą. Šarūnas rinktinėje jau antri metai iš eilės. Jis 2014 m. iš lietuvių, įskaitant ir suaugusių Europos čempionatus, sustartavo geriausiai. Aplenkė daugiausia kitų šalių sportininkų. Sveikiname!

     Patvirtintos atrankos taisyklės dalyvauti kitų metų Europos ir Pasaulio čempionatuose. Čia. Atrankos taisyklėse atsirado naujovių. Norintiems dalyvauti Europos ar Pasaulio čempionatuose rekomenduojama startuoti ir paruošiamuosiose varžybose tose pačiose trąsose. Planuojame dalyvauti Europos jaunių ir U-23 slalomo čempionate, kuris vyks rugpjūčio 26-30 d. Krokuvoje (Lenkija). Planuojame dalyvauti Europos suaugusių slalomo čempionate, kuris vyks gegužės 28- 30 d. Markkleeberge (Vokietija). Planuojame dalyvauti Pasaulio suaugusių slalomo čempionate, kuris vyks rugsėjo 16- 20 d. Londone (UK).

     Patvirtintas 2015 m. slalomo varžybų kalendorius. Po kelių metų pertraukos Grigiškėse vėl vyks Vilniaus m. slalomo čempionatas, kurį organizuos mūsų klubas. Šiuo čempionatu balandžio 18 d. pradėsime slalomo sezoną Lietuvoje. Varžybų skaičius Lietuvoje išaugo. 2015 m. Lietuvoje bus vykdomos net septynios slalomo varžybos.

     Patvirtinti federacijos vykdomų varžybų nuostatai. Čia irgi naujovės. Lietuvos taurės varžybose bus skaičiuojami rezultatai ir komandinėje įskaitoje. Nugalėtojams bus įteikta taurė. Šie pasikeitimai atsirado naujojo slalomo komiteto pirmininko Eidrio Karevičiaus dėka. Sėkmės visiems naująjame slalomo sezone.

 

 

 

 

2014.10.12

     Slalomo sezoną uždarėme Latvijoje. Šeštadienį dalyvavome Rygos m. 44-ajame slalomo čempionate. Sekmadienį varžėmės Valmieroje, Latvijos taurės finaliniame etape.

     Rygos m. čempionate startavo 96 dalyviai. Varžybos vyko pačiame Rygos centre, šalia Laisvės paminklo. Be lietuviškų ir latviškų klubų dalyvavo komandos iš Ukrainos, Estijos ir Rusijos. Mes startavome net 18-oje laivų. Tai buvo pati gausiausia delegacija. Gaila, kad į varžybas negalėjo važiuoti Arnoldas, Aivaras ir Dominykas. Iš Rygos parsivežėme tris medalius. Vienviečių kanojų klasėje tarp jaunių Šarūnas užėmė trečiąją vietą. Baidarių U-15 grupėje Karolis iškovojo trečiąją vietą. Absoliučioje įskaitoje K-I klasėje Simantas iškovojo irgi trečiąją vietą. Neaplenkti liko tik I. Tsviet iš Ukrainos ir R. Čelminš iš Latvijos. Nuo antrosios vietos Simantą skyrė tik 0,95 sek. Pirmą kartą slalomo varžybose startavo Linas, Matas, Stepukas ir Simonas. Visi patyrė daug teigiamų emocijų.

     Valmieroje irgi nelikome be medalių. Baidarių U-15 grupėje trečiąją vietą iškovojo Matas, o U-12, pačių jauniausių grupėje taip pat trečiąją vietą iškovojo Matukas. Nepasisekė Pauliui, kuris vėl nepateko į finalus ir liko pirmas už brūkšnio. Finaliniame plaukime jėgų pritrūko ir Simantui. Po kvalifikacinių plaukimų jis buvo trečias, o finale tęko tenkintis penktąja vieta. Beliko pasidžiaugti tik tuo, kad tarp lietuvių Simantas eilinį kartą buvo geriausias. Neblogai sekėsi ir kitiems lietuviškų klubų sportininkams. Vilniaus universiteto antrakursis Vilius Rasimavičius finaliniame plaukime užėmė septintą vietą, o tarp lietuvių liko antras.

     Po šių varžybų bus sudarytos Lietuvos slalomo rinktinės. Į Lietuvos suaugusių ir U-23 rinktines pateko Simantas. Į Lietuvos jaunių rinktinę pateko Šarūnas, Paulius ir Jonas. Lietuvos suaugusiųjų rinktinė 2015 m. startuos Europos čempionate Markleberge (Vokietija) ir Pasaulio čempionate Londone (D. Britanija). Lietuvos U-23 ir jaunių rinktinės startuos Europos čempionate Krokuvoje (Lenkija).

Rezultatai 1  2 . Nuotraukos Slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

 

2014.09.28

     Pakeitus slalomo komiteto pirmininką, po dviejų metų pertraukos vėl vykdomos Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybos. Varžybose dalyvavo beveik pusė šimto sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Vyko du kvalifikaciniai plaukimai, pusfinalis ir finalas.

     2013 m. Rygos miesto slalomo čempionate Simantas liko antras, o iki pirmos vietos pritrūko 2,28 sekundės. Nepraėjo nei metai ir štai mes pirmi. Simantas Lietuvos slalomo taurės varžybose užėmė pirmąją vietą. Šešis kart Lietuvos čempionas Kaspars Pakers atsiliko net 5,43 taškais ir užėmė antrąją vietą. Trečiąją vietą užėmė Toms Karlivans iš Valmieros. Neblogai sekėsi ir kitiems. Į pusfinalį pateko penki mūsų klubo sportininkai. Jonas užėmė aštuntą, Karolis, Šarūnas ir Paulius atitinkamai 10-tą, 11- tą ir 12- tą vietas. Varžybos buvo įtemptos. Neatlaikius kelių sportininkų nervams, jie buvo pašalinti iš varžybų.

     Apie varžybas aprašė net vienuolika leidinių: delfi.lt  sportas.lt  balsas.lt  lrt.lt  kaunoaleja.lt  lietuve.lt  one.lt  ir kiti.

Rezultatai čia. Nuotraukos čia.

A. Četkausko nuotrauka

 

2014.09.26

     Šeštadienį (09-26) Grigiškėse vyko Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jame dalyvavo 8 mūsų klubo baidarininkai. Nors už lango ruduo, oras pasisekė. Visą dieną švietė saulė. Po kvalifikacinių plaukimų eilinį kartą Simantas buvo pirmas. Į finalinius plaukimus pateko Simantas, Šarūnas ir Jonas. Nepasisekė Pauliui, kuris liko pirmas už brūkšnio. Finale pergalę šventė Šarūnas, kuris kaip ir Latvijoje U-18 grupėje užėmė užėmė pirmąją vietą. Skelbiant U-15 grupės prizininkus, ant pjedestalo lipo antrą vietą užėmęs Jonas ir trečiąją vietą užėmęs Karolis. Labiausiai džiaugėsi Karolis, nes tai jo pirmasis medalis slalomo varžybose. Simantas bendroje įskaitoje liko ketvirtas. Nuotrauka A. Četkausko. Rytoj mūsų laukia Lietuvos taurės varžybos.

Rezultatai čia. Nuotraukos Slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

2014.09.21

     09-21 Vėl Latvija, vėl slalomas. Į geriausią pabaltijy slalomo trąsą vėl rinkosi slalomo meistrai iš Estijos, Lietuvos ir aišku Latvijos. Čia savaitgalį vyko Estijos čempionatas ir Latvijos taurės III- asis etapas. Šiose varžybose dalyvavo aštuoni mūsų klubo sportininkai. Šeštadienį vykusiame Estijos čempionate iš mūsiškių geriausiai sekėsi Šarūnui, kuris jaunių grupėje užėmė trečiąją vietą. Sekmadienį Latvijos taurės III-iasis etapas prasidėjo kvalifikaciniais plaukimais. Geriausiai sekėsi Simantui. Jis po kvalifikacinių plaukimų buvo pirmas ir patęko į finalinius plaukimus. Į finalinius plaukimus 13 ir 14 numeriais patęko Šarūnas ir Jonas. Plaukiant finale pirmąją vietą užėmė daugkartinis Lietuvos čempionas Kaspars Pakers iš Valmieros. Simantas iškovojo garbingą trečiąją vietą ir iš lietuvių eilinį kartą buvo geriausias. Šarūnui pasisekė labiausiai. Jis jaunių grupėje iškovojo pirmąją vietą. Šis rezultatas sunkaus darbo ir intensyvių treniruočių Lietuvoje, Slovakijoje ir Makedonijoje pasekmė. Trečiąją vietą jaunių grupėje iškovojo Paulius. Rezultatais patenkinti ir Jonas su Matuku. Jie savo grupėse iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Šiek tiek nepasisekė Karoliui. Visą trąsą didžiuliu greičiu ir be klaidų plaukęs Karolis susimovė trąsos pabaigoje ties 19- tais vartais. Pakartotinai vartų paraplaukti nepavyko, o laiko sugaišta nemažai. Savo grupėje užimta ketvirtoji vieta nedžiugina. Mūsų klubo jaunasis sportininkas Arnoldukas toje pačioje grupėje užėmęs penktąją vietą liko patenkintas. Užimti geresnę vietą dar trūksta treniruočių ir patirties. Dominykas tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą. Medalio iškovoti nepavyko. Nieko tokio, viskas dar priešaky. Namo grįžome su šypsenom. Aptarėme pasiruošimą naujiems startams. Sekančios varžybos jau ateinantį savaitgalį Grigiškėse, kur vyks Kauno miesto slalomo čempionatas ir Lietuvos taurės varžybos.

Rezultatai 1  2  3. Nuotraukos Slalomo fotogalerijoje.

 

 

 

 

2014.08.06-10

     Slalomo sesonas tęsiasi. Rugpjūčio 6-10 dienomis Valmieroje (Latvija) dalyvavome A. Klavino atminimo varžybose, Latvijos taurės II etape ir Latvijos jaunių čempionate. Prieš varžybas dalyvavome trijų dienų treniruočių stovykloje.

     Šeštadienį vyko A. Klavino atminimo varžybos. Sportininkai buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes. U-12 grupėje neblogai sekėsi mūsų jauniausiam sportininkui Matui Abalikštai. Jis savo grupėje užėmė trečiąją vietą. U-15 grupėje Matas Varslavėnas plaukė dar geriau. Jis savo grupėje užėmė antrąją vietą. Pirmą kartą tokio rango varžybose dalyvavęs mūsų klubo sportininkas Arnoldas šioje grupėje užėmė dešimtąją vietą. Bendroje įskaitoje dėl prizinių vietų vyko arši kova. Po pirmojo kvalifikacinio plaukimo Simantas buvo antras. Antrame plaukime rezultato pagerinti nepavyko. Susumavus abiejų plaukimų rezultatus teko tenkintis ketvirtąja vieta ir laukti finalinių plaukimų. Finaliniame plaukime labai gerą rezultatą pasiekė Kauno „Regesos“ klubo sportininkas Justinas Šnioka. Jis šiose varžybose užėmė garbingą antrąją vietą, o Simantas liko penktas. Penktąja vieta tikrai džiaugiamės, nes šioje klasėje dalyvavo penkiasdešimt geriausių sportininkų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

     Sekmadienį dalyvavome Latvijos taurės II-ąjame etape. Nugalėtojai buvo nustatomi pagal dviejų plaukimų rezultatus, įskaitai imant geresnį. Po pirmojo plaukimo Simantas buvo penktas. Antrąjame plaukime pagerinęs rezultatą net 4,98 taškais, bendroje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą, o tarp lietuvių buvo pirmas.

     Sekmadienį taip pat vyko Latvijos jaunių čempionatas. Iš mūsų klubo į finalą pateko Šarūnas, Matas ir Arnoldas. Bendroje įskaitoje jie užėmė septintą, dešimtą ir dvyliktą vietas. Amžiaus grupėse abu Matai iškovojo trečiąsias vietas.

Rezultatai: A. Klavino  Jaunių.

 

 

 

 

2014.07.08

     Po treniruočių stovyklos Liptovsky Mikulaš, Slovakijoje ir Skopje, Makedonijoje dalyvavome Europos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čemponate. Šarūnas tokio rango varžybose dalyvavo pirmą kartą. Reikėjo įveikti ne tik bangas, didelę srovę, bet ir jaudulį. Varžybų rezultatais esame patenkinti. Toliau treniruosimės ir tobulinsime irklavimo įgūdžius. Lietuvos rinktinė Europos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatuose dalyvavo 11 kartų. Juose dalyvavo 17 sportininkų. Rezultatai čia.

 

2001

2004

2005

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

Mantas Atmanavičius

 

47 v.

35 v.

 

 

       

 

 

Povilas Atmanavičius

 

 

61 v.

40 v.

 

       

 

 

Gediminas Pocevičius

60 v.

41 v.

 

 

 

       

 

 

Laurynas Ūsas

 

 

 

 

41 v.

       

 

 

Martynas Masys

 

 

 

42 v.

 

       

 

 

Simantas Mažeikis

 

 

 

 

 

   

46 v.

48 v.

42 v.

 

Paulius Popiera

 

 

 

 

 

     

51 v.

44 v.

 

Justinas Šnioka

 

46 v.

55 v.

 

 

       

 

 

Vilius Rasimavičius

 

 

 

 

 

57 v.

48 v.

55 v.

50 v.

 

 

Aivaras Gončarovas

 

 

 

 

 

       

48 v.

 

Andrius Kmieliauskas

 

 

 

57 v.

49 v.

       

 

 

Edvinas Petrauskas

 

 

 

 

 

 

50 v.

   

 

 

Augustas Žaltauskas

 

 

 

 

 

 

52 v.

   

 

 

Šarūnas Zakarka

 

 

 

 

 

       

 

52 v.

Edgaras Rasimavičius

 

 

 

 

53 v.

       

 

 

Edvardas Bervingas

 

 

 

 

 

60 v.

 

56 v.

 

 

 

Donatas Pocevičius

57 v.

 

 

 

 

       

 

 

 

2014.07.01

     Jau daugiau kaip 30 metu vyksta vaikų vasaros baidarių ir kanojų slalomo sporto stovyklos. Šiais metais stovykla vyko Varėnos rajone Puvočiuose. Joje dalyvavo 8 mūsų klubo nariai. Vaikai čia mokėsi irkluoti baidare ir kanoja. Žaidė tinklinį ir futbolą. Gyveno palapinėse. Po stovykos dalyvavome Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Čempionate dalyvavo 52 sportininkai. Varžybose iš mūsų klubo geriausiai pasirodė Matas Varslavėnas, savo amžiaus grupėje užėmęs antrąją vietą. Rezultatai čia.

     Dabar treniruojamės Makedonijos sostinės Skopje slalomo centre ir ruošiamės dalyvauti Europos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Mūsų plaukimai vyks liepos 3 d. Pirmas plaukimas 10.00 val., antras plaukimas 14.00 val. Plaukimus tiesiogiai galima bus stebėti internetu

 

 

 

 

2014.04.26-27

     Balandžio mėn, 26-27 d. Grigiškėse vyko XXXIV Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Dalyvius, kurių susirinko virš penkiasdešimties, džiugino puikus oras ir atnaujinta trąsa. Populiariausioje vienviečių vyrų baidarių klasėje pirmąją vietą iškovojo ir Lietuvos čempionu tapo Kaspars Pakers iš Valmieros (Latvija). Jis trąsą įveikė per 92,48 sek. Geriausiai išlietuvių, vos 0, 18 sek. atikęs, plaukė Kauno „Regesos“ klubo atstovas Justinas Šnioka. Justinas liko antras. Moterų vienviečių baidarių klasėje pirmoji buvo Erika Baranauskaitė iš Alytaus. Komandinį plaukimą laimėjo jungtinė Vilniaus „Regatos“, Valmieros „Straume“ ir Valmieros VSA komanda, kurioje plaukė Simantas Mažeikis. Toms Karlivans ir Kaspars Pakers. Čempionate dalyvavo septyni mūsų klubo sportininkai. Neblogai sekėsi plaukiant ir C-2 klasėje. Čia Simantas su Jonu užėmė trečiąją vietą. Į K-I klasės finalą pakliuvo Arnoldas. Į pusfinalius- Šarūnas. Varžyboms vadovavo vyriausias varžybų teisėjas Eidris Karevičius. Tai pats masiškiausias per 10 metų slalomo čempionatas. Varžybų rezultatai.

Čempionatą aprašė žiniasklaida. Straipsniai: 1  2  3  4  5  6  7  8

 

 

 2014.04.15

     04-12 Slalomo sezoną pradėjome Latvijoje, dalyvaudami Latvijos taurės pirmąjame etape. Iš varžybose dalyvavusų keturių mūsų klubo sportininkų geriausiai sekėsi Jonui (nuotraukoje). Jis savo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą. Jaunių įskaitoje iš mūsų komandos narių geriausią rezultatą parodė Šarūnas. Šios varžybos- vienos iš atrankinių varžybų į Lietuvos jaunių rinktinę. Jose Šarūnas gavo du įskaitinius taškus.

    04-13 Sekmadienį persikėlėme į Estiją, kur dalyvavome Pabaltijo taurės pirmąjame etape. Geriausiai sekėsi Pauliui. Jis po kvalifikacinių plaukimų buvo septintas ir pateko į finalinį plaukimą. Finale Paulius užėmė devintą vietą. Po varžybų jėgas išbandėme galinėdamiesi su Baltijos jūros bangomis.

Nuotraukos Slalomo fotogalerijoje. Rezultatai: Latvija  Estija 1 ir 2

 

 

 

2014.03.27

     Šiandien Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino slalomo ir kanupolo komitetų pirmininkus. Slalomo komiteto pirmininku patvirtintas Eidris Karevičius. Eidris yra Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo vicečempionas (C-I klasė), daugkartinis slalomo čempionatų vyriausias sekretorius. Kanupolo komiteto pirmininku patvirtintas Regimantas Vaičiulis. Regimantas yra kanupolo Lietuvoje pradininkas. Sveikiname.

 

 

 

2013.10.11-12

     2013 metų slalomo sezoną pabaigėme dvejomis varžybomis Latvijoje. Šeštadienį (10-11) varžėmės Rygos miesto čempionate, kuris vyko pačiame Rygos centre, šalia Laisvės paminklo. Sekmadienį (10-12) persikėlėme į Valmierą, kur dalyvavome Latvijos taurės finaliniame etape. Taurės varžybos Lietuvoje jau keletą metų nebevyksta.

     Dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Jaunių grupėje dalyvavo trys mūsų klubo nariai. Šarūnas šeštadienį užėmė vienuoliktą, o sekmadienį dvyliktą vietą. Arnoldas abi dienas liko ketvirtas. Šeštadienį jam iki trečios vietos trūko 0,69 sek., o sekmadienį iki patekimo į finalą pritrūko tik 0,13 sek. Geriausiai sekėsi Simantui. Jis abi dienas plaukė geriausiai ir iškovojo pirmąsias vietas. Šioje amžiaus grupėje Arnoldas ir Simantas startavo paskutinį kartą. Nors nuo Arnoldo fortūna nusisuko, Simantui pavyko „garsiai trinktelėti durimis“. Sekmadienį nuo antąją vietą užėmusio Vladislavo pavyko atsiplėšti net 5,08 sek.

     U-15 amžiaus grupėje startavo irgi trys mūsų klubo nariai. Medalių iškovoti nepavyko. Matas šeštadienį užėmė septintąją, o sekmadienį aštuntą vietą. Paulius šeštadienį užėmė ketvirtą, o sekmadienį tik vienuoliktą vietą. Jonas šeštadienį liko šeštas, o sekmadienį- septintas.

     Bendroje įskaitoje šeštadienį Simantas užėmė antrąją vietą, o sekmadienį- trečiąją. Šeštadienį Simantui iki pirmos vietos pritrūko 2,28 sek. Kasparai laikykis! Neblogai sekėsi ir kauniečiams. Šeštadienį bendroje įskatoje bronzos medalį iškovojo Edvinas Petrauskas. O sekmadienį bendroje įskaitoje Justinas Šnioka užėmė trečiąją vietą.

     Rezultatai čia: Ryga  Valmiera. Nuotraukos slalomo fotoalbume.

     Rudens sezonas pasibaigė. Lapkričio mėn. 8 d. Lazdynų baseine pradedame žiemos sezoną. Treniruosimės kanupolą. Visus, kurie nori išmokti valdyti baidarę ar kanoją kviečiame į treniruotes. Priimami 2001- 2003 m. gimę berniukai ir mergaitės.

 

2013.09.28

 

     Slalomo sezonas Lietuvoje pasibaigė Kauno baidarių ir kanojų slalomo pirmenybėmis. Jose dalyvavo penki mūsų klubo nariai. Viso startavo 40 sportininkų. Tarp jaunųjų baidarininkų Matas savo grupėse užėmė aštuntąją, o Karolis dvyliktą vietą. Jaunių grupėje geriausiai plaukė Simantas. Jis tapo nugalėtoju. Šioje grupėje Arnoldas liko ketvirtas, o Šarūnas dvyliktas. Bendroje įskaitoje Simantas užėmė trečiąją vietą. Nugalėtoju bendroje įskaitoje tapo Kaspars Pakers iš Latvijos. Komandiniuose plaukimuose užėmėme trečiąją ir aštuntąją vietas. Teisėjai profesionaliai atliko savo darbą. Tai bene vienintelės slalomo varžybos Lietuvoje, kai nereikia kontroliuoti ir galima pasitikėti teisėjų darbu. Varžybas aprašė dienraštis 15 min. Straipsnis čia. Rezultatai čia. Dabar ruošiamės paskutinėms šiais metais slalomo varžyboms, kurios įvyks už dviejų savaičių Rygoje ir Valmieroje.

 

 

2013.09.21

 

     Vėl slalomas, vėl Latvija. Šį kartą važiuojame dalyvauti …Estijos čempionate. Jau ne pirmi metai iš eilės, kai Estijos čempionatas vyksta Latvijoje. Puiki Valmietos trąsa vilioja visus. Šiame čempionate dalyvavo trys mūsų klubo nariai. Geriausiai sekėsi Simantui. Jaunių grupėje jis užėmė pirmąją vietą, o bendroje įskaitoje liko antras. Šarūnas tarp jaunių užėmė ketvirtąją vietą, o Karolis penktąją. Dabar ruošiamės kelionei į Kauną, kur rugsėjo 28 d. vyks Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.

Rezultatai.   Filmas apie Estijos čempionatą.

 

 

2013.08.11

 

     Pasibaigė atranka į baidarių ir kanojų slalomo Pasaulio čempionatą, kuris įvyks  2013.09.11-15 d. Prahoje.

 

 K-I klasė

 

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Miestas

Klubas

Taškai po Lietuvos čempionato

2013-04-27

Taškai po Latvijos čempionato

2013-05-26

Taškai po Latvijos taurės

2013-08-11

Viso

1.

Simantas Mažeikis

Vilnius

Regata

5

1

2

3

2.

Mantas Atmanavičius

Alytus

Srautas

1

2

-

3

3.

Vilius Rasimavičius

Alytus

Srautas

3

-

1

4

Atsarginiai

4.

Povilas Atmanavičius

Alytus

Srautas

2

3

-

5

5.

Justinas Šnioka

Kaunas

Regesa

4

5

3

7

6.

Paulius Popiera

Kaunas

Regesa

6

4

4

8

 

2013.07.21

      Liepos 16-21 dienomis Liptovsky Mikulaš, Slovakijoje dalyvavome Pasaulio jaunių slalomo čempionate. Simantui tai buvo antrasis ir paskutinis Pasaulio jaunių čempionatas. Kaip jau įprasta, Simantas iš Lietuvių pasirodė geriausiai. Užimta 56 vieta. Tokios aukštos vietos iš Lietuvių dar niekas nėra užėmęs. Iki pusfinalio pritrūko 7.33 taškų. Jei ne ta nelemta bauda pirmuose vartuose ir netikslus įplaukimas į 13- tus vartus, pusfinalis būtų mūsų. Antrasis iš Lietuvių liko Paulius Popiera. Džiaugtis ir liūdėti nėra laiko. Dabar Bourg Saint Maurice, Prancūzijoje intensyviai treniruojamės ir ruošiamės Europos jaunių slalomo čempionatui. Kvalifikaciniai plaukimai rugpjūčio 1 dieną.

Nuotraukos slalomo galerijoje. Rezultatai čia.

 

Lietuvos rinktinė Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo jaunių čempionatuose dalyvavo 6-tą kartą. Juose dalyvavo 14 sportininkų.

 

2002 m.

2004 m.

2006 m.

2008 m.

2010 m.

2013 m.

Simantas Mažeikis

 

 

 

 

65 vieta

56 vieta

Gediminas Pocevičius

101 vieta

58 vieta

 

 

 

 

Povilas Atmanavičius

 

 

 

65 vieta

 

 

Paulius Popiera

 

 

 

 

 

66 vieta

Mantas Atmanavičius

99 vieta

67 vieta

 

 

 

 

Martynas Masys

 

 

70 vieta

 

 

 

Vilius Rasimavičius

 

 

 

 

70 vieta

 

Andrius Kmieliauskas

 

 

 

71 vieta

 

 

Vytenis Latauskas

 

 

 

 

71 vieta

 

Justinas Šnioka

 

72 vieta

 

 

 

 

Vytenis Licus

 

 

75 vieta

 

 

 

Laurynas Ūsas

 

 

82 vieta

80 vieta

 

 

Aivaras Gončarovas

 

 

 

 

 

81 vieta

Donatas Pocevičius

95 vieta

 

 

 

 

 

 

 

 

2013.06.25

     Dalyvavome Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Po potvynių Europoje buvo užlietas Krokuvos kanalas. Praleidom penkias treniruotes. Čempionatas įvyko tik dėl didelių organizatorių pastangų. Laikinai sulaikius potvinio vandenį aukščiau ęsančių elektrinių saugyklose, vandens lygį kanale pavyko sumažinti. Pakoregavus varžybų dienotvarkę nebeliko vieno kvalifikacinio plaukimo. Mūsų komandai tai buvo bloga žinia. Geriausiai plaukti sekėsi Justinui Šniokai. Susitvarkęs su varžybų jauduliu, ne maksimaliu greičiu jis pasiekė finišą trąsoje sugaišęs 113,04 sekundės ir gavęs 6 baudos taškus. Jis pagerino visų laikų Lietuvos rekordą ir užėmė 43- ią vietą. Justinas Europos čempionate dalyvavo jau antrąjį kartą. Pirmą kartą dalyvavo 2006 metais. Tada užėmė 58- ą vietą. Europos čempionate iš Lietuvos dar dalyvavo Simantas ir Mantas. Jie atitinkamai užėmė 53-ią ir 55- tą vietas. Rezultatai neatspindi Lietuvos rinktinės lygio. Ęsant palankiom sąlygom galėjome pretenduoti į ketvirtą dešimtuką.

     Lietuva Europos čempionatuose dalyvavo 6-tą kartą. Rezultatai čia.

 

1998 m.

2006 m.

2007 m.

2008 m.

2012 m.

2013 m.

Justinas Šnioka

 

58 vieta

 

 

 

43 vieta

Simantas Mažeikis

 

 

 

 

 

53 vieta

Arūnas Tuminauskas

 

54 vieta

62 vieta

65 vieta

63 vieta

 

Mantas Atmanavičius

 

 

68 vieta

64 vieta

57 vieta

55 vieta

Kęstutis Dambrauskas

58 vieta

 

 

 

 

 

Povilas Atmanavičius

 

60 vieta

64 vieta

74 vieta

62 vieta

 

Kostas Grigonis

68 vieta

 

 

 

 

 

 

 

2013.06.01

     Gegužės 25- tą dieną Latvijoje, Aiviekstės upėje vyko Latvijos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jame dalyvavo keturi mūsų klubo nariai. Varžybos prasidėjo dviem kvalifikaciniais plaukimais. Abiejuose plaukimuose geriausiai sekėsi Simantui. Tiek pirmame, tiek antrame plaukime jis užėmė antrąją vietą ir pakliuvo į pusfinalį. Aukštą aštuntą vietą užėmė ir kitas mūsų klubo narys Arnoldas. Džiaugiamės ir Šarūno pasirodymu. Jis pirmą kartą tokio aukšto rango varžybose pakliuvo į pusfinalį. Pusfinalis mums buvo nesėkmingas. Simantas į finalą pakliuvo tik aštuntu numeriu. Arnoldas nors trąsą įveikė ir be baudos taškų užėmė tryliktą vietą ir į finalą nepateko. Pusfinalyje iš lietuvių geriausiai sekėsi mūsų didžiausiam konkurentui Justinui. Jis į finalą pateko antruoju numeriu. Finale iš lietuvių geriausiai pasirodė Simantas. Jis Latvijos čempionate užėmė antrąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo daugkartinis Lietuvos ir Latvijos čempionas Kaspars Pakers.

     Neblogai sekėsi ir komandiniuose plaukimuose. Mūsų pirmoji komanda, kuriai atstovavo Arnoldas, Simantas ir Kristaps Sadovskis iš Rygos užėmė trečiąją vietą. Rezultatai čia. 2013-06-01 mūsų komanda jau antrą kartą dalyvaus multisporto varžybose Vilnius Challenge. 2013-06-02 vyksime į Trakus, kur dalyvausime Trakų miesto jaunių kanupolo pirmenybėse. 2013-06-03 išvykstame į Krokuvą, kur dalyvausime Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate.

    2013-06-14-23 dienomis Puvočiuose, Varėnos raj. vyks vaikų baidarių ir kanojų slalomo stovykla. Visus kviečiame dalyvauti. Pasikvieskite ir savo draugus. Daugiau informacijos telefonu +37068524664.

 

 

 

2013.04.29

     Baigėsi 33-čias Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Didžiausia konkurencija buvo K-I klasėje, kurioje dalyvavo 24 sportininkai. Pirmąją vietą iškovojo svečias iš Latvijos Kaspars Pakers. Jis Lietuvos čempiono vardą iškovoja jau penktus metus iš eilės. Baidarių moterų klasėje pirma buvo Erika Baranauskaitė. Ji Lietuvos čempione tampa jau šeštąjį kartą. Vienviečių kanojų klasėje visus medalius atidavėme Latviams. Pirmasis čia buvo Andars Lūkass iš Rygos. Iš aštuonių šioje klasėje dalyvavusių sportininkų Simantas Mažeikis užėmė ketvirtąją vietą. Iki trečios vietos pritrūko tik 0,3 sekundės. Dviviete kanoja geriausiai plaukė Vilius Rasimavičius su Mantu Atmanavičiumi. Mūsų klubo atstovai Simantas Mažeikis su Matu Varslavėnu liko treti. Rezultatai čia.

     Prasidėjo atranka į Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo vyrų baidarių rinktinę dalyvauti baidarių ir kanojų slalomo Europos čempionate Krokuvoje 2013.06.08-09 ir Pasaulio taurės I, II ir IV etapuose ir Pasaulio čempionate Prahoje, 2013.09.11-15:

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Taškai po Lietuvos čempionato

1.

Mantas Atmanavičius

1

2.

Povilas Atmanavičius

2

3.

Vilius Rasimavičius

3

4.

Justinas Šnioka

4

5.

Simantas Mažeikis

5

6.

Paulius Popiera

6

 

     Prasidėjo atranka į Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo U-23 vyrų baidarių rinktinę dalyvauti Pasaulio U-23 čempionate Lipt-Mikulaš (Slovakija) 2013.07.13 ir Europos U-23 čempionate Bourg St.Mourice (Prancūzija) 2013.08.01-04: 

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Taškai po Lietuvos čempionato

1.

Povilas Atmanavičius

1

2.

Vilius Rasimavičius

2

3.

Simantas Mažeikis

3

4.

Paulius Popiera

4

5.

Augustas Žaltauskas

5

6.

Edgaras Rasimavičius

6

      Prasidėjo atranka į Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo jaunių vyrų baidarių rinktinę dalyvauti Pasaulio jaunių čempionate Lipt-Mikulaš (Slovakija) 2013.07.13 ir Europos jaunių čempionate Bourg St.Mourice (Prancūzija) 2013.08.01-04: 

Eil. Nr.

Vardas Pavardė

Taškai po Lietuvos čempionato

1.

Simantas Mažeikis

1

2.

Paulius Popiera

2

3.

Aivaras Gončarovas

3

4.

Arnoldas Barzdžius

4

5.

Kipras Talačka

5

6.

Mantas Paulauskas

6

 Sekmadienį (04-28) vyko Baltijos taurės II etapas. Šiose varžybose dalyvavo keturi mūsų klubo sportininkai. Geriausiai sekėsi Simantui. Jis jaunių grupėje iškovojo pirmąją vietą. Rezultatai čia.

 

 

2013.04.02

     Slalomo sezonas prasideda. Balandžio 13-14 dienomis važiuojame į Latviją, kur dalyvausime Latvijos taurės I- ąjame etape ir Baltijos taurės II- ąjame etape. Lietuvos baidarių ir kanojų federacijos Vykdomasis komitetas patvirtino 2013 m. Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo rinktinių sudarymo taisykles ir 2013 m. slalomo varžybų kalendorių. Latvijos taurės I- etapas, tai pirmosios atrankos varžybos sudarant Lietuvos rinktines startuoti suaugusių, U- 23 ir jaunių Pasaulio, Europos, bei Pasaulio taurės etapuose.

Slalomo rinktinių sudarymo taisyklės    2013 metų Slalomo varžybų kalendorius

 

 

2013.03.15

 

     Karštos naujienos. Šiandien, 2013 m. kovo 15 d. Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomasis komitetas nutraukė Slalomo komiteto, kuriam vadovavo A. Atmanavičius veiklą. Laikinuoju administratoriumi paskirtas Egidijus Balčiūnas (nuotraukoje).

 

 

2012 10 06-07

     Šeštadienį (10-06) dalyvavome 42- ame Rygos baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Tai buvo dar viena slalomo šventė. Varžybose dalyvavo net 88 sportininkai iš 6 šalių. Mūsų komandą sudarė 6 sportininkai. Sportininkų skaičiumi jau susilyginome su „Srauto“ klubu. Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Matui Varslavėnui. Jis savo grupėje (U-12) iškovojo trečiąją vietą. Baidarių vyrų klasėje pirmąją vietą iškovojo Igor Tsvet (Ukraina).

     Sekmadienį (10-07) vykome į Valmierą (Latvija), kur vyko Latvijos taurės finalinis etapas. Pas mus Lietuvoje nuo šių metų Lietuvos taurės finaliniai etapai nebevykdomi. Tai naujo komiteto veiklos rezultatai.

     Valmieroje slalomo trąsa nustebino aukštu vandeniu. Net pavasarį retai būna toks aukštas vanduo. Varžybos prasidėjo gelbėjimo darbais. Virto ir šeimininkai ir svečiai. Maudėmės ir mes. Plaukti ir gelbėti skęstančius geriausiai sekėsi Simantui. Po kvalifikacinių plaukimų savo grupėje (U-18) jis buvo pirmas, o bendroje įskaitoje- penktas. Finaliniame plaukime 23-uose tiesiniuose vartuose teisėjai Simantui skyrė 50 taškų baudą. Tik video pagalba įrodėme, kad teisėjai klydo. Suskaičiavus finalinio plaukimo rezultatus U-18 grupėje Simantui atiteko trečioji vieta. Jo rezultatas buvo geriausias tarp Lietuvos sportininkų. Baidarių vyrų klasėje pirmąją vietą iškovojo Ukrainos rinktinės narys Igor Tsvet.

      Nuotraukos ir rezultatai slalomo fotoalbume. Daugiau nuotraukų: delfi.lv. Straipsnis 15min.lt.

 Slalomo sezoną baigėme. Kanopolo treniruotės baseine prasideda. Pirma treniruotė lapkričio 2 d. 21 val. Kviečiame naujus narius į treniruotes.

Plaukimų video: 1 2 3 4

 

 

 

 

2012 08 04-05

     Dalyvavome nuostabioje slalomo šventėje Latvijoje. Ten dvi dienas vyko Latvijos jaunių čempionatas ir A. Klavino paminėjimo varžybos. Skambėjo muzika, varžybas komentavo slalomo veteranas Aivars. Dalyviai buvo vaišinami gaiviaisiais gėrimais. Varžybose dalyvavo gausus sportininkų būrys iš Lietuvos. Į šeštadienį vykusių A. Klavino paminėjimo varžybų finalus pateko tik Erika Baranauskaitė ir Arūnas Tuminauskas iš Alytaus. Plaukiant finalinius plaukimus Erika tapo nugalėtoja, o Arūnas tenkinosi septintąja vieta.

     Sekmadienį prasidėję Latvijos jaunių kvalifikaciniai plaukimai staigmenų nepateikė. Į finalą pateko stipriausi. Finale aštriausia kova užvirė jaunuolių vienviečių baidarių klasėje. Šeši vienodo pajėgumo sportininkai rungėsi dėl trijų medalių. Po įnirtingos kovos pirmąją vietą iškovojo varžybų šeimininkas Saimonas Burvis. Antrasis liko Paulius Popiera iš Kauno. Bronza atiteko mūsų klubo atstovui Simantui Mažeikiui. Šauniai pasirodė ir mūsų klubo atstovas Matas Varslavėnas. Matas varžėsi mažųjų meistrų grupėje. Nors pirmame plaukime Matas virto, antrajame  sėkmingai įveikė trasą ir užėmė trečiąją vietą.

     Didžiausia intriga vyko komandiniuose plaukimuose. Favoritėmis buvo laikomos viena latvių ir dvi lietuvių komandos. Pirmoji plaukė Simanto, Pauliaus ir Augusto komanda. Augustas plaukdamas per ketvirtus vartus šiek tiek neapskaičiavo srovės stiprumo. Neteisingai Augustui praplaukus vartus, į vartus tilpus tik galvai, negailestingi teisėjai už blogą vartų praplaukimą skyrė papildomų 50 sek. Antroji plaukė latvių komanda atstovaujama Saimono, Vladislavo ir Franks. Latviai trasos viduryje irgi užsidirbo „50“. Tretieji iš favoritų startavo Viliaus, Manto ir Jurgio komanda. Šį kartą įtampos neatlaikė Vilius, vienas geriausių Lietuvos slalomo jaunųjų meistrų. Vilius virto visiškai paprastoje vietoje, plaukdamas per trečius (priešsrovinius) vartus. Už neteisingą vartų praplaukimą Viliaus komandą teisėjai „apdovanojo“ 50 baudos sekundžių. Susumavus trasoje sugaištą laiką ir baudas, Latvijos jaunių čempionais tapo Simanto, Pauliaus ir Augusto komanda. Antrieji liko latviai, o trečiąją vietą iškovojo komanda, atstovaujama Godos, Kamilės ir Monikos. Nuotraukos čia.

Nuotraukos slalomo fotoalbume.

 

 

2012 06 15-25

Birželio mėn. 15-24 dienomis dalyvavome tradicinėje vaikų baidarių ir kanojų slalomo stovykloje. Daugumai vaikų tai buvo pirmoji stovykla gamtoje. Įtempta dienotvarkė neleido nuobodžiauti. Dvi treniruotės per dieną, futbolas, tinklinis, kiti žaidimai vertė sportiškai tobulėti. Keturis kartus per dieną maitinimas tenkino net ir išrankiausiųjų skrandį. Visus džiugino saulėtas oras. Stovyklą baigėme krikšynomis ir Joninių šventimu. Šeštadienį dalyvavome klubo „Regesa“ surengtose slalomo varžybose. Varžybose dalyvavo 29 dalyviai. Sportininkai buvo suskirstyti į naujokų, meistrų ir lyderių grupes. Naujokų ir lyderių grupėse nugalėjo mūsų klubo atstovai Lukas Kirša ir Simantas Mažeikis. Meistrų grupėje nepralenkiama buvo Kamilė Petrauskaitė.

Rezultatai čia.       Nuotraukos slalomo fotoalbume.

 

 

 

2012 04 28

    Balandžio paskutinį savaitgalį Grigiškėse dalyvavome Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Tai buvo pirmos šiais metais slalomo varžybos. Baidarių vyrų klasėje geriausiai sekėsi Kaspars Pakers iš Valmieros. Lietuvos čempionu jis tapo ketvirtą kartą iš eilės. Valmieros slalomo mokykla turi senas tradicijas. Maloniai nustebino ir valmierietis penkiolikmetis Saimonas užėmęs penktąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Lietuvos slalomo veteranas Arūnas Tuminauskas. Trečiasis liko Povilas Atmanavičius.

     Baidarių moterų klasėje čempione tapo Erika Baranauskaitė. Kitas prizines vietas pasidalijo Anna Berzina ir Goda Pliatkutė. Ketvirtą vietą, vos 3,6 taško atsilikusi, užėmė dešimtmetė Kamilė Petrauskaitė. Tai viena perspektyviausių Lietuvos sportininkių. Ją treniruoja Egidijus Radavičius iš Kauno.

     Vienviečių kanojų klasėje po keturių metų auksas vėl Lietuvių rankose. Čempionu tapo R. Muliolis. Antrasis A. Lūkass, trečioji- J. Murzina. Po septyniolikos metų konkurencija atsirado ir dviviečių kanojų klasėje.

     Po šių varžybų yra sudaromos ir Lietuvos rinktinės. Lietuvos rinktinės sudaromos skaičiuojant užimtas vietas Latvijos taurės pirmąjame etape ir Lietuvos čempionate. Lietuvos suaugusių rinktinės nariais tapo Arūnas Tuminauskas (1+1=2), Vilius Rasimavičius (3+3=6) ir Povilas Atmanavičius (5+2=7). Ši rinktinė atstovaus Lietuvą Europos slalomo čempionate Vokietijoje. Į Lietuvos jaunių ir U-23 rinktinę pateko Vilius Rasimavičius (1+2=3), Povilas Atmanavičius (3+1=4), Simantas Mažeikis (2+3=5), Edvinas Petrauskas (4+4+8), Paulius Popiera (5+5+10) ir Augustas Žaltauskas (7+6=13). Edvardas Bervingas irgi surinko 13 taškų (6+7), bet į rinktinę Edvardas nepateko, nes paskutinėse varžybose Augustas pasirodė geriau. Ši rinktinė atstovaus Lietuvą Europos jaunių ir U-23 slalomo čempionate Slovėnijoje.

     Sekančios varžybos už dviejų savaičių Valmieroje, kur dalyvausime Latvijos slalomo čempionate.

Rezultatai čia.       Nuotraukos slalomo fotoalbume.

 

 

2012 04 14

     Pagaliau sulaukėme slalomo sezono atidarymo. Dalyvavome Latvijos taurės pirmajame etape. Atvažiavome išvakarėse. Padarėme treniruotę. Upėje vandens lygis žemas. Nors baidarėmis dugno ir nesiekėme, irklai nuo akmenų gausos daug kentėjo. Nakvojome nuostabioje senovinėje pilyje- Bille svečių namuose. Šeštadienį (04-14) Po daug metų pertraukos varžybos vyko Amatos upėje.

     Prabėgo 29 metai, kai 1983 metais Lietuvos rinktinė pirmą kartą surengė treniruočių stovyklą Amatos upėje. Varžybose dalyvavo visi Latvijos ir Lietuvos slalomo klubai. Didžiausia konkurencija buvo baidarininkų klasėje. Pirmąją vietą suaugusiųjų grupėje iškovojo triskart Lietuvos čempionas Kaspars Pakers. Antrasis liko Arūnas Tuminauskas. Didelę staigmeną padarė Justas Šnioka iš Kauno. Justas savo vardo dienos proga pasidovanojo trečiąją vietą. U-18 grupėje Pirmąją vietą iškovojo Vilius Rasimavičius. Nors Simantas Mažeikis praplaukė greičiausiai, gavęs devintuose vartuose du baudos taškus, turėjo tenkintis antrąja vieta. Trečiasis liko Saimons Burvis.

     Pakeliui namo aplankėm garsią Bauskės pilį. Nuotraukos slalomo fotoalbume.

 

 

 

 

2011 10 08-09

     Sezoną uždarėme išvyka į Latviją. Šeštadienį (10-08) Rygoje, pačiame miesto centre vyko Rygos miesto čempionatas. Tai buvo 41-asis čempionatas. Visiems iki šiol vykusiems Rygos čempionatams vadovavo didelis slalomo entuziastas Erikas Bermanis. Į varžybas susirinko ne tik šeimininkai latviai, bet ir visi lietuviški klubai, svečiai iš Baltarusijos, Estijos, bei Rusijos. Baidarių moterų klasėje pirmąją vietą užėmė baltarusė S. Ismailava. Antroji liko E. Baranauskaitė. Trečioji latvė A. Berzina. Baidarių vyrų klasėje pirmą kartą istorijoje laimėjo lietuviai. Arūnas Tuminauskas buvo nepralenkiamas. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo latviai K. Pakers ir T. Karlivans. Kanojas geriausiai valdė baltarusis D. Hlaz, latvis G. Šmits ir lietuvis R. Muliolis.

     Sekmadienį (10-09) Valmieroje buvo surengtas Latvijos taurės finalinis etapas. Baidarių moterų klasėje kaip ir šeštadienį pirmos ir antros vietų šeimininkės nepasikeitė. Pirmoji baltarusė Sevinch, antroji lietuvė Erika. Trečiąją vietą užėmė estė Kūlli Rautsalu. Baidarių vyrų klasėje visus nustebino Simantas, po kvalifikacinių plaukimų tapęs pirmuoju. Gaila, kad plaukiant pusfinalį Simantas užsidirbo keturis papildomus baudos taškus ir į finalą nepateko. Taurės nugalėtoju tapo latvis K. Pakers. Antrąją vietą užėmė baltarusis M. Shmidt. Trečiasis liko A. Tuminauskas. Kanojų klasėje pirmasis buvo baltarusis D. Hlaz, antrasis latvis G. Šmits, trečiasis estas A. Rautsalu.

Varžybų rezultatai:  Ryga   Valmiera

 

Sezonas baigėsi. Po trumpos pertraukėlės susitiksime baseine, kur tobulinsime slalomo ir kanupolo įgūdžius. Kviečiame naujus narius prisijungti prie mūsų!

 

 

 

2011 10 02

     Spalio pirmą sekmadienį vyko Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės finalinis etapas. Varžybose dalyvavo ne tik Lietuvos klubai, bet ir svečiai iš Latvijos. Žemas Vokės vanduo neleido sportininkams parodyti visų savo gebėjimų. Baidarių vyrų klasėje pirmąją vietą užėmė šiuo metu Švedijoje dirbantis ir individualiai besitreniruojantis Arūnas Tuminauskas. Antrasis liko mūsų klubo atstovas Simantas Mažeikis, trečiasis Vilius Rasimavičius iš Alytaus. Baidarių moterų klasėje pirmąją vietą iškovojo Vilniaus Universiteto pirmakursė Erika Baranauskaitė. Antrąją ir trečiąją vietą užėmė kaunietės, trenerio Egidijaus Radavičiaus auklėtinės Goda Pliatkutė ir Kamilė Petrauskaitė.

     Kanojininkai savo meistriškumu stipriai atsilieka nuo baidarininkų. Po pirmo plaukimo pirmavo į kanoją trumpam sėdęs Simantas. Suskaičiavus abiejų plaukimų rezultatus, pirmąją vietą užėmė Ramūnas Muliolis iš Alytaus, antrasis liko Simantas Mažeikis, o trečioji- Erika Baranauskaitė.

     Komandiniuose plaukimuose geriausiai sekėsi Kauno „Regesos“ komandai atstovavusiems E. Petrauskui, A. Žaltauskui ir J. Šniokai. Tik 5,7 sekundės nuo lyderių atsiliko antrąją vietą užėmusi komanda atstovaujama S. Mažeikio, A. Barzdžiaus ir E. Baranauskaitės. Trečioji liko Kauno „Regesos“ komanda atstovaujama G. Pliatkutės, P. Popieros ir L. Perštaro. Gaila, kad greičiausiai dėl sveikatos problemų komandiniuose plaukimuose negalėjo dalyvauti pajėgi Alytaus komanda.

varžybų rezultatai

 

 

 

2011 10 01

     Pirmą kartą Kauno miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas vyko Kaune, naujoje trasoje Nemuno upėje šalia „Akropolio“. Visus nustebino labai aukšto lygio varžybų organizavimas. Pasijutome laukiami, reikalingi, tarsi mažajame Europos čempionate. Stengiantis varžybų trasą padaryti kiek įmanoma sudėtingesnę, varžyboms net 60 cm buvo pakeltas Nemuno vandens lygis. Varžybos Kaune kaip diena nuo nakties skyrėsi nuo prieš savaitę vykusių varžybų Puvočiuose.

varžybų rezultatai

 

 

2011 09 25

      Sekmadienį Puvočiuose vyko Alytaus irklavimo klubo ,,SRAUTAS" vandens keliautojų ir slalomo varžybos. Geras rudenėjantis oras į varžybas sukvietė net 58 dalyvius. Vienviečius laivus geriausiai valdė šeimininkai, Alytaus Srauto irkluotojai. Kanoja geriausiai plaukė Ramūnas Muliolis. Baidares geriausiai vairavo Erika Baranauskaitė ir Vilius Rasimavičius.

     Vyrų dviviečių baidarių klasėje geriausi buvo vilniečiai Arnoldas Barzdžius su Simantu Mažeikiu, o mišrių dviviečių baidarių klasėje nepralenkiami buvo alytiškiai Erika Baranauskaitė su Gintaru Rasymu.

     Sekančios varžybos- Kauno miesto čempionatas. Varžybos vyks šeštadienį (10-01) Kaune, Nemuno upėje šalia geležinkelio tilto. Startas 12.00 val. Sekmadienį (10-02) visus kviečiame į Grigiškes, kur vyks Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo finalinis etapas. Startas 12.00 val.

Varžybų rezultatai

 

 

2011 09 15

       Tarptautinė federacija po pasaulio čempionato atnaujino slalomo reitingų lentelę. Pasaulio čempionatas, tai paskutinės šiais metais varžybos, po kurių atnaujinama reitingų lentelė. Lietuvos sportininkai pasaulio vandenyse 2011 metais atrodo taip:

 

Vieta pasaulinėje reitingų lentelėje iki pasaulio čempionato

Vieta pasaulinėje reitingų lentelėje po pasaulio čempionato

Erika Baranauskaitė

129

126

Mantas Atmanavičius

175

175

Vilius Rasimavičius

201

201

Povilas Atmanavičius

253

253

Simantas Mažeikis

379

255

Arūnas Tuminauskas

368

368

Vytenis Latauskas

380

380

Edvinas Petrauskas

-

396

 

 

 

2011 09 06-09

     Bratislavoje, Slovakija vyko 34- asis Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Šis čempionatas vyksta nuo 1949 metų. Pirmą kartą Lietuvos rinktinė Pasaulio čempionate dalyvavo 2003 metais. Pasaulio čempionatuose yra startavę 10 lietuvių. Aukščiausią 54-tą vietą K-I moterų klasėje yra užėmusi Jūratė Vitkauskaitė. Šį rezultatą ji pasiekė 2006 metais Prahoje, Čekijoje vykusiame Pasaulio čempionate. Aukščiausią 63-ią vietą K-I vyrų klasėje yra užėmęs Mantas Atmanavičius. Šį rezultatą Mantas pasiekė 2010 metais La Seu d'Urgell, Ispanijoje vykusiame Pasaulio čempionate. Daugiausia, net 63 sportininkus 2003 metais yra aplenkęs Kęstutis Dambrauskas.

     Lietuvos rinktinė Pasaulio čempionate dalyvavo penktąjį kartą. Geriausiai sekėsi Mantui Atmanavičiui. Jis užėmė 88- tą vietą. Simantas Mažeikis aplenkęs 19 sportininkų liko 90-tas. Erika Baranauskaitė užėmė 69-tą, o Edvinas Petrauskas 107-tą vietą. Latviams pasisekė kur kas geriau. Ritvars Celminšs užėmė 42-ąją vietą, o iki pusfinalio jam pritrūko tik 0,28 sekundės. Sekantis Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionatas vyks 2013 metais rugsėjo 11-15 d. Prahoje, Čekija.

 

 

Simanto plaukimas

Manto plaukimas

 

 

 

2011 07 23-24

 

Sėkmingas pasirodymas Latvijoje

 

     Tik spėjom sugrįžti iš Europos jaunių slalomo čempionato, o jau laukė kita kelionė į Latviją. Pasikeitus kalendoriui, Valmieroje vyko Latvijos taurės III etapas, A. Klavino vardo paminėjimo varžybos ir Latvijos jaunių čempionatas. Į Varžybas, kaip ir buvo tikėtasi, susirinko stipriausi sportininkai ne tik iš Latvijos, bet ir iš Estijos, bei Rusijos. Mūsų šaliai atstovavo Srauto, Regesos ir Regatos klubai. Iš viso susirinko apie 120 sportininkų. Tai svarbiausios jaunių slalomo varžybos Pabaltijo regione.

     Jaunių čempionate aršiausia kova užvirė K-I klasėje. Į finalą pateko tik latviai ir lietuviai. Pirmą kartą į finalą pateko net šeši lietuviai. Kaip ir Europos čempionate iš lietuvių geriausiai irklavo Simantas. Jis užėmė penktąją vietą. K-Im klasėje Goda Pliatkutė irgi liko penkta. Sėkmė mus lydėjo ir per 3xK-I klasės plaukimus. Čia mes užėmėme antrą ir trečią vietas.

 

Varžybų rezultatai:   Latijos jaunių čempionatas    A. Klavino vardo paminėjimo varžybos

 

 

Daugiau varžybų akimirkų slalomo fotoalbume

 

 

 

2011 07 15-17

          Dalyvavome Europos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Lietuva pirmą kartą tokiame čempionate dalyvavo 2001 metas. Šis čempionatas Lietuvai jau aštuntas. Geriausias rezultatas yra pasiektas 2005 metais Krokuvoje. Tada Mantas Atmanavičius aplenkė 32 sportininkus ir užėmė 35 vietą. Šiais metais Lietuvos rinktinę sudarė Goda Pliatkutė, Edvardas Bervingas, Vilius Rasimavičius ir Simantas Mažeikis. Nors Simantas į rinktinę pateko 3 numeriu, čempionate pasirodė geriausiai iš lietuvių. Aplenkta 19 varžovų ir užimta 46 vieta. Iki šiol niekas, išskyrus M. Atmanavičių, tokio gero rezultato nebuvo pasiekęs. Aplenkti šeimininkai- Bosnijos ir Hercogovinos atstovai, Turkai, Airiai, Kroatai, Graikai, Makedoniečiai ir Serbai. Ant kulnų lipam Latviams, Olandams ir Šveicarams. Kitas Europos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas vyks Slovėnijoje. Tikimės dalyvauti. Savaitgalį vykstame į Latviją, kur dalyvausime Latvijos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate.

 

Rezultataus galima pamatyti šiuo adresu: http://kajakvrbas.com

 

Daugiau varžybų akimirkų slalomo fotoalbume

 

 

2011 06 29

       Vasara prasidėjo. Dalyvavome Kauno miesto kanupolo čempionate. Užėmėme trečiąją vietą. Dalyvavome Lietuvos jaunių kanupolo pirmenybėse. Užėmėme garbingą antrąją vietą. Tai buvo labai įtemptos pirmenybės. Trys komandos surinko vienodą taškų skaičių. Nugalėtoją lėmė įmuštų- praleistų įvarčių santykis. Pirmieji tapo Kauno „Regesos“ jaunieji kanupolininkai. Mūsų komanda liko antra, aplenkusi labai stiprią Alytaus „Srauto“ komandą. Paskutinį birželio savaitgalį Puvočiuose vyko tradicinis Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Baidares geriausiai valdė Augustas Žaltauskas ir Goda Pliatkutė iš Kauno. Kanoja greičiausiai plaukė Valdas Keršys iš Alytaus. Sekančios kanupolo varžybos Trakuose. Liepos 2 d. vyks tarptautinės varžybos Trakų ežerų taurei laimėti. Po varžybų važiuojame į Banja Luka (Bosnia). Dalyvausime Eurpos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionate.

 

Rezultatai:

2011 m. Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.

2011 m. LR jaunių kanupolo čempionatas.

2011 m. Kauno miesto kanupolo čempionatas.

 

Nuotraukoje Simantas ir Paulė jaunučių grupėje iškovoję atitinkamai pirmąją ir antrąją vietas.

 

 

2011 05 22

          Dalyvavome Latvijos baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Prieš čempionatą padarėme kelių dienų stovyklą. Rezultatai džiuginantys. Geriausiai iš Lietuvių K-I klasėje pasirodė Simantas Mažeikis, K-Im klasėje Goda Pliatkutė, o C-I klasėje Ramūnas Muliolis. Sekančios varžybos Kaune. Tai Kauno miesto kanupolo čempionatas ir Lietuvos jaunių kanupolo pirmenybės, kurios įvyks gegužės 28-29 dienomis.

                          Varžybų protokolai                   Varžybų akimirkos <<1>>  <<2>>

 

                         Nuotraukose Arnoldas ir Simantas treniruočių Valmieroje metu

  

  

 

2011 05 07-08

          Finišavo XXXI Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Po 14 metų čempionate atsirado dviviečių kanojų klasė. Šioje klasėje čempionais tapo Ramūnas Muliolis ir Valdas Keršys. Moterų klasėje Erika Baranauskaitė Lietuvos čempione tapo ketvirtą kartą. Per visą Lietuvos čempionatų istoriją rekordininkė yra Audronė Žilinskaitė, Lietuvos čempione tapusi net šešis kartus. Su kitais rezultatais galite susipažinti varžybų protokoluose. Sekančios varžybos - Latvijos čempionatas, kuris įvyks 2011-05-22 d. Valmieroje.

 

            Varžybų protokolai                   Varžybų akimirkos Slalomo fotoalbume

 

  

 

 

 

2011 04 24

 

      Baigėsi Vilniaus miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Čempionate startavo 33 sportininkai iš Alytaus, Kauno, Rygos ir Valmieros. Dalyvius lepino puikus oras ir aukštas Vokės vanduo. Vyrų baidarių klasėje geriausias buvo daugkartinis Lietuvos čempionas Kaspars Pakers. Moterų baidarių klasėje geriausia buvo taip pat daugkartinė Lietuvos čempionė Erika Baranauskaitė. Kanoją geriausiai valdė Valdas Keršys. Nuotraukas galite pažiūrėti slalomo fotoalbume, o rezultatus  varžybų protokoluose. Sekančios slalomo varžybos - Lietuvos čempionatas, kuris vyks 2011-05-07,08 Grigiškėse.

 

            Varžybų protokolai                   Varžybų akimirkos Slalomo fotoalbume

2011 04 09-10

      Simantas - pabaltijo taurės I etapo jaunių vicečempionas

           Prasidėjo slalomo sezonas. Balandžio 9-10 dienomis Latvijoje dalyvavome Latvijos taurės pirmame etape ir pabaltijo taurės pirmąjame etape. Lietuvai atstovavo trys klubai. Geriausiai iš lietuvių sekėsi Erikai Baranauskaitei, kuri moterų klasėje užėmė pirmąją vietą. Šauniai pasirodė ir Simantas Mažeikis, kuris jaunių grupėje užėmė antrąją vietą, nuo čempiono Kristupo Sadovskio atsilikęs tik 2,27 sek. Primename, kad Kristupas Sadovskis 2010 m. Lietuvos jaunių čempionas. Rezultatus galite pažiūrėti varžybų protokoluose. 2011 m. balandžio 17 d. laukia pabaltijo taurės II etapas Estijoje. Lietuvoje sezoną pradėsime Vilniaus čempionatu, kuris vyks balandžio 23 d. Grigiškėse.

                                                                                Varžybų protokolai   1    2

 

 

 

 

 

 

   2010 spalis

      

    2010 metų baidarių ir kanojų slalomo sezonas pasibaigė. Sezoną pabaigėme išvyka į Rygą ir Valmierą, kur vyko 40- tas Rygos miesto baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Čempionate dalyvavo daugiau, nei šimtas sportininkų iš aštuonių šalių. Geriausiai sekėsi Simantui, kuris savo amžiaus grupėje iškovojo garbingą antrąją vietą. Neblogai plaukė ir Šarūnas. Didžiausią pažangą padarė Arnoldas Barzdžius (nuotraukoje). Nors medalių šį kartą Arnoldas nepelnė, bet tikėtina, kad kitą sykį tuščiomis jau tikrai negrįš.      Varžybų rezultatai    Ryga   Kausa

 

 

 

 

2010 10 02-03                                      Varžybų akimirkos slalomo fotoalbume

              Savaitgalį Grigiškėse vyko baidarių ir kanojų slalomo Kauno miesto čempionatas ir Lietuvos taurės finalinis etapas. Mūsų klubą atstovavo keturi sportininkai. Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Simantui. Suaugusiųjų grupėje tiek pirmą, tiek antrą dieną Jis užėmė aštuntąsias vietas. Kauno miesto čempionate jaunių grupėje C-I klasėje užėmė antrąją, o K-I klasėje- trečiąją vietą.

 

Rezultatai:   Kauno miesto čempionatas     Lietuvos taurės finalinis etapas

 

              

 

 

       2010 liepos 10 d.

            Dalyvauti pasaulio jaunių slalomo čempionate - didelė garbė. Atstovauti savo šaliai - pasididžiavimas. Mūsų klubo atstovas Simantas Lietuvos rinktinės sudėtyje 2010-07-10 dieną Prancūzijoje Foix mieste kovėsi už Lietuvą. Pats jauniausias čempionato dalyvis, pirmą kartą dalyvaudamas tokio rango varžybose aplenkė visus savo komandos draugus, atstovus iš Argentinos, Turkijos, Airijos ir Pietų Afrikos Respublikos. Iš 74 dalyvių savo klasėje užėmė 65 vietą. Sveikiname.

 

 

      Varžybų rezultatai           Varžybų akimirkos fotoalbume           Parsisiųsti video (~200 Mb)

 

 

 

 

   2010 birželio 17-27 d.

 

 

 

2010 metų slalomo varžybų kalendorius

 

 

   2009 metų slalomo varžybų rezultatai:

 

KAUNO MIESTO 2009 M. BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO ČEMPIONATAS

 

2009 M. LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO TAURĖS FINALAS


2009 M. ALYTAUS M. BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO VARŽYBOS

 

   LIETUVOS JAUNIŲ BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO ČEMPIONATO REZULTATAI (2009.06.27)

 

   VILNIAUS MIESTO 2009 M.  SLALOMO ČEMPIONATO REZULTATAI (2009.04.18)

 

  2009 M.  LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO ČEMPIONATO REZULTATAI  (2009.04.24-25)

 

 

 

2009 birželis  27 d.

2009.06.27 Puvočiuose įvyko Lietuvos Jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.
 
<<Čempionato rezultatai>>

 

Daugiau Lietuvos ir Latvijos jaunių slalomo čempionatų varžybų akimirkų "Slalomo" fotoalbume

 

 

 

 

 

 

2009 birželis

     Prašniokštė baidarių ir kanojų slalomo veteranų varžybos. Malonu buvo pamatyti penkiolika ar daugiau metų nematytus veidus. Nesitikėjome, kad tiek daug startuos. Vos ne keturiasdešimt. O kiek dar norėjo dalyvauti, bet neatvažiavo. Smagiai praleidome vakarą žiūrėdami ką tik darytas nuotraukas ir filmą iš žaidynių.  Nuotraukoje 1984 m. Lietuvos čempionai ir Lietuvos rinktinės nariai Paulius Gradauskas ir Marius Jarutis.

    Artimiausi planai. Klubo vaikų Kanupolo „Sėkmės“ komanda birželio 13 d. dalyvauja tarptautiniame kanupolo turnyre Lenkijoje. Vaikų baidarių ir kanojų slalomo stovykla Puvočiuose vyks 2009m. birželio 20-28 dienomis. Norinčius dalyvauti klubo veikloje ir išmokti irkluoti kviečiame į stovyklą. Po stovyklos- Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Treniruokitės.

 

 

 

 

 

2009 balandis

 

          Vėl pavasaris. Vėl slalomas. Nespėjome apsidairyti, o jau sudalyvavę dviejose varžybose. Abi Grigiškėse, abi nuostabiu saulėtu oru. Tai Vilniaus m. baidarių ir kanojų slalomo pirmenybės ir Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Lietuvos čempionatas jau dvidešimt devintas. Varžybas papuošė atvykusi didelė latvių delegacija. Buvo į ką akis paganyti, pasimokyti irkluoti. Nors ir mes jau ne iš kelmo spirti. Šių metų naujovė- atsirado nauja C-I m klasė. Moterys kanojininkės. Startavo viena kanojininkė latvė. Įdomu, bet neįprasta. Gal ir Lietuvoje atsiras kanojininkių. Iš dalyvavusių sportininkų labiausiai nustebino Arnas padaręs didžiausią pažangą. Taip irkluojant nebus gėda ir Europos čempionate kuris vyks gegužės 28-31 d. Notinheme (GBR). O prieš tai visi į Latviją, į Latvijos baidarių ir kanojų čempionatą, kuris įvyks gegužės 16-17 d.

 

p. s. Kanupolo treniruotės baseine vyks iki gegužės 24 d.

Saulius

 

 

 

 

 

 

   2008 metų slalomo varžybų rezultatai

   

    LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO TAURĖS FINALO VARŽYBŲ REZULTATAI  (GRIGIŠKĖS 2008 09 20-21)

 

   Alytaus m. baidarių ir kanojų slalomo varžybų rezultatai. (Alytus 2008 08 31)

 

   2008 metų Latvijos jaunimo slalomo čempionato rezultatai (.xls)   (Valmiera 2008 08 02)

 

   2008 M.  LIETUVOS JAUNIŲ BAIDARIŲ IR KANOJŲ SLALOMO ČEMPIONATO REZULTATAI 
          (Asmeniniai      Komandiniai     Stovyklos)

 

    LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ XXVIII-ojo SLALOMO ČEMPIONATO REZULTATAI


    VILNIAUS MIESTO 2008 M.  SLALOMO ČEMPIONATO REZULTATAI

    

2008.09.30

   Baigiasi eilinis irklavimo sezonas. Išaiškinti geriausieji. 2008 metų taurės laimėtojais pripažinti baidarininkas Arūnas Tuminauskas, baidarininkė Erika Baranauskaitė ir kanojininkas Valdas Keršys.
                                                                                             
 

 

2008.07.18
Nesp
ėjome apsidairyti ir jau vasaros vidurys. Baigėsi ir ilgai laukta vaikų slalomo stovykla. Šių metų stovykla- kaip niekad sėkminga. Pati gamta mus lepino tik kartas nuo karto sušlapindama palapines. Kaip ir kasmet pasibaigus stovyklai buvo surengtos Lietuvos jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Visi sportininkai pagal amžių buvo suskirstyti į keturias grupes. Iš mūsiškių geriausiai sekėsi Simantui (nuotraukoje). Jis vaikų grupėje tapo nugalėtoju, o jaunučių grupėje liko antras.

    Dabar ruošiamės vaikų kanupolo stovyklai, kuri įvyks liepos 21-27 dienomis Trakuose. Po stovyklos vyks antrasis vaikų kanupolo turnyras. Visus klubo narius ir naujokus kviečiu dalyvauti.

   Saulius Mažeikis    

                                             

 

Ankstesnių varžybų akimirkos